Uğurlu’dan Ada Hastanesi’ne Teşekkür Kerasus Haber İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Fatma Uğurlu, yaklaşık 2 senedir sıkıntı yaşadığı kalça ve bel ağrısından Özel Giresun Ada Hastanesi’nde koyulan teşhisin ardından girdiği fıtık ameliyatı ile sağlığına kavuştu

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Sağlık   

Uğurlu’dan Ada Hastanesi’ne Teşekkür

Uğurlu’dan Ada Hastanesi’ne Teşekkür Kerasus Haber İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Fatma Uğurlu, yaklaşık 2 senedir sıkıntı yaşadığı kalça ve bel ağrısından Özel Giresun Ada Hastanesi’nde koyulan teşhisin ardından girdiği fıtık ameliyatı ile sağlığına kavuştu

Eklenme tarihi: 15.5.2018 11:08:27

Yaklaşık 2 senedir Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi ve Fizik Tedavi Hastanesi’nde gördüğü tedavilerden sonuç alamayan ve ağrılarından kurtulamayan Fatma Uğurlu, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü başvurduğu Özel Giresun Ada Hastanesi Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan’ın yaklaşık 5 dakika süren muayenesinin ardından fıtık teşhisi ve şüphesiyle MR çekimine gönderildi.

MR sonuçlarına bakan Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan, Fatma Uğurlu’yu ameliyat kararı için Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın’a sevk etti. Doktor Mustafa Altın, MR sonuçlarını inceledikten sonra fıtık teşhisi koydu ve fıtığın patladığı için acilen ameliyat gerektiğini ifade etti.

Ameliyat kararından 1 gün sonra Cuma günü Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın tarafından başarılı bir fıtık ameliyatı geçiren Fatma Uğurlu kısa sürede ağrılarından kurtuldu.

Yaşadığı 2 yıllık sıkıntılı süreci anlatan Fatma Uğurlu; “Kalçamda ve belimde uzun süredir yaşadığım sıkıntılardan dolayı Devlet Hastanesi ve Fizik Tedavi Hastanesi’nde tabiri caiz ise mekik dokudum. Bana ödem teşhisi koydular, ancak karaciğer enzimlerinde bozukluk olduğu gerekçesiyle ilaç tedavisine başlanmadı. Ben de bu geçen sürede karaciğer enzimlerinin tedavisine yönlendim.

Ardından 1 yıl sonra tekrar bel ve kalça ağrılarımın tedavisine yönelik başvurumu Fizik Tedavi Hastanesi’ne yaptım. Bu hastanedeki Fizik Tedavi Doktoru, bacağımda ödem olduğunu ve ağrılarımın sebebinin ödem olduğunu söyledi. Bana 18 Haziran’da başlayacak bir fizik tedavi süreci listesi verildi. Ben de ağrılarımın şiddeti sebebiyle bu tarihe kadar bekleyemeyeceğimi düşünerek Özel Giresun Ada Hastanesi’ne fizik tedavi yaptırmak için başvurdum.

Benim ilk muayenemi yapan Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan, bacağımda çok az miktarda ödem olduğunu ve ödemin bu kadar şiddetli ağrıya sebebiyet vermeyeceğini düşünerek benim hakkımda fıtık teşhisi koydu ve MR’a gönderdi. MR sonuçlarından gördük ki; fıtığım patlamış.

Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın’ın yapmış olduğu başarılı fıtık ameliyatının ardından sadece 1 gün sonra tüm ağrılarımdan kurtuldum. Bu vesile ile kısa sürede sorunumu teşhis eden Fizik Tedavi Uzman Doktoru Celalettin Orzan’a, ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Beyin Cerrahi Operatör Doktoru Mustafa Altın’a ve Özel Giresun Ada Hastanesi’nin tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Ayrıca hastanede ziyaretime gelen tüm akrabalara, dostlara, iş arkadaşlarıma, telefon ve sosyal medya üzerinden mesajla geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara teşekkür ederim. Allah herkesten razı olsun” dedi.

Haber: Hakan Uğurlu - http://www.kerasushaber.net

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Sağlık HABERLERİ
  Görele Modern Mezbahaya Kavuşuyor   Engelli Vatandaşlara Büyük Hizmet!
  Mezbaha Projesinde Sona Yaklaşıldı   Kamu Çalışanlarına İlkyardım Kursu
  Strese Karşı Patiler Etkinliği Yapı   Genç Kızın Çağrısına Kayıtsız Kalma
  Her 4 AIDS’liden 3’ünün Haberi Yok   Diyabet Gençliğe Bakmaz; Sen de Ola
  2040’ta Her 10 Kişiden Biri Diyabet   Küçük Bir Çocuktan Büyük Adam Olmas
  Belediyeden Önemli Destek   Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Ölüler Dini mi?
İbrahim BALCIOĞLU

O Adam Benim Babam
Mustafa K. NASUHOĞLU

Tanzim Satış Hikâyesi Yen
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Soğan, Patates Seçimin Ka
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Serencam-ı Dünya
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Yitik Vilayet Giresun
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Kübranın Düğününü Yaptık
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir