Harşitliler İftarda Buluştu Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği geleneksel olarak düzenlediği iftar programında İstanbul’daki Harşitlileri bir araya getirdi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Etkinlikler   

Harşitliler İftarda Buluştu

Harşitliler İftarda Buluştu Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği geleneksel olarak düzenlediği iftar programında İstanbul’daki Harşitlileri bir araya getirdi.

Eklenme tarihi: 4.6.2018 11:00:20

Dernek merkezinde gerçekleştirilen iftar programı öncesinde vefat eden dernek üyeleri, üyelerin yakınları ve şehitler için mevlit okutuldu. İftar programına katılımın beklentilerinin çok üzerinde olduğunu belirten dernek başkanı Hami Kabadayı yaptığı konuşmada “Derneğimiz 22 yıldır bu mekânda hemşerilerimize hizmet vermektedir. Derneğimizin bugünlere taşınmasında emeği olan tüm geçmiş yönetimlerimize ve değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile bu bayrağı bizden sonra gelecek olan arkadaşlarımıza en iyi şekilde aktarabilme çabasındayız. İftar programımıza katılarak bizleri onurlandıran siz değerli katılımcılara teşekkür ederken, geçmiş yönetimlerimizden, üyelerimizden vefat edenlere ve şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

İftar programına katılım sağlayan MHP İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Serkan Cihan “Bugün burada ev sahibi olarak bulunuyorum. Herkesin ramazanını tebrik ediyorum” dedi. BBP İstanbul İlk başkanı ve Ak Parti 1. Bölge milletvekili adayı Mustafa Mican yaptığı teşekkür konuşmasında “Bu mübarek ayda ve mübarek günlerde çıktığımız yolda siz değerli hemşerilerimden hayır dualarınızı bekliyorum.” dedi. Mustafa Mican ve Serkan Cihan iftar programına katılanların masalarını tek tek ziyaret ederek destek istediler.

İftar sonrasında dernek merkezinin terasında katılımcılarla yapılan sohbet ve hatıra fotoğrafı çekiminden sonra iftar programı sona erdi.

Doğankent ve Çevre Köyleri Derneği’nin iftar programına BBP İstanbul İl Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı Mustafa Mican, MHP İstanbul İkinci Bölge Milletvekili Adayı Serkan Cihan, Ak Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Sinan Çıtlak, Ak Parti Beykoz İlçe Yöneticisi Mesut Deniz, CHP Beykoz İlçe Yöneticisi Temel Karadeniz ve Demet Yeşilbaş, İyi Parti Beykoz İlçe Yöneticileri, Çubukluspor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Halim Okutan ve Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen ve Yönetim Kurulu üyeleri, Çatak Köyü Dernek Başkanı Rahman Karahan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çatalağaç Köyü Dernek Başkanı Orhan Şen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Doymuş Köyü Dernek Başkanı Zeki Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
  Soğukpınar Belediyesi 20. Kuruluş Y   Giresun Lezzetleri Şenliği Düzenlen
  Şehitlerimizi ve Gazilerimizi Asla   Tirebolu Bezi Ödül Almaya Hak Kazan
  Eyüp’ten Giresun’a Kardeşlik Köprüs   Şehitliğimizi Giresun'un Aynası Yap
  Kültür, Sanat ve Ceviz Festivali Ya   Festival Heyecanı 23 Ağustos’ta Baş
  Kartepe Zirvesi Göç Temasıyla Topla   İmam Hatipliler Pilav Gününde Buluş
  Alucra'da 4 gün 4 Gece Festival   Giresun Karagöl Yaylasında Buluşuyo
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Eğitim Sorunlarımız-1
İbrahim BALCIOĞLU

İmar Barışı Gerçekten İst
Ahmet ÖZDEMİR

Yaşasın Devlet Babamız!
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
Mustafa KIRAN

Eşşek Arısı...
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Belediye Başkanlığına Tâl
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Tirebolu Plaj Festivali
Barajda Göçük 2 Yaralı
Eğitime Umut Köprüsü
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Giresun Sanatlarına İlgi
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .
..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım