CHP Şov Yapar Ak Parti Hizmet…AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU, CHP İl Başkanı Fikri Bilge, AK Partinin Giresun’un küçük sorunlarını dahi çözemediğini belirten açıklamasına sert tepki gösterdi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

CHP Şov Yapar Ak Parti Hizmet…

CHP Şov Yapar Ak Parti Hizmet… AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU, CHP İl Başkanı Fikri Bilge, AK Partinin Giresun’un küçük sorunlarını dahi çözemediğini belirten açıklamasına sert tepki gösterdi.

Eklenme tarihi: 23.6.2018 12:42:09

Şenlikoğlu yaptığı basın açıklamasında "CHP İl Başkanı Fikri Bilge’nin dün gazetelerde çıkan ve gündemi meşgul eden hadiseyle alakalı beyanatlarını hayretle karşıladığımızı belirtmek isterim. Her şeyden önce CHP İl Başkanı, Partimizin 16 yıllık iktidarı döneminde Giresun’a yapılan hizmetlerden, yatırımlardan veya projelerden bilgisinin olmadığını, takip noktasında yetersiz kaldığı için bu açıklamaları talihsizce yaptığını tahmin etmekteyiz.

Sayın İl Başkanı şunu bilmelidir ki; bizler Hamdolsun iktidarımızla 16 yıldır halkımızın huzuruna alnımız AK başımız DİK ve Hizmet aşkıyla devam etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın her platformda bizlere gösterdiği teveccüh ve teşekkür, bizleri öylesine motive ediyor ki; gücümüze güç katıyor, gece gündüz onların hizmetine biran bile durmadan koşturuyoruz. Çok şükür ki bu teveccüh bizlere nasip oluyor. Bu dualar hamdolsun bizlere ediliyor. Tabi CHP Yöneticileri Maalesef yıllarca sahada ve vatandaşımızın karşısında şahit oldukları manzaralar hoş olmadığı için bu gibi durumlara alışık değiller.  Ülkemiz ve İlimizde hayal bile edilemeyen birçok hizmet ve yatırımlar şükürler olsun ki bizlere nasip oluyor. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Çünkü Giresunlu hemşerilerimiz hizmetin en iyisini hak ediyor. Bir sorun varsa, yine bizler bu sorunun çözüm noktasında güven duyuluyor ve gayretle yine bizler çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Sayın İl Başkanı bu konuda rahat olsun.

CHP’li yöneticilerinin maalesef sürekli kamuoyunu yanıltma, yalan ve yanlış iddialarda bulunmaya ve mesnetsizce şov yapma alışkanlıklarına devam etmekte olduğunu görüyoruz. CHP’de hiçbir zaman değişen hiç bir şey yok. Genel Başkanından Cumhurbaşkanı adayına kadar tutum, demeç, hal ve tavırlar zaten kamuoyunun takdirinde açıkça her yerde izleniyor. Bırakın Proje üretmeyi, hizmet etmeyi, Hakikati bile görmeye ısrarla direndiklerini milletimizde bizlerde şahit oluyoruz. Milletimizin karşısına çıkacak yüzü olmayanlar maalesef küçük ayak oyunlarıyla algı ve şov derdine düşmektedirler. Yerel Yönetimlerinden tutunda, idare ettikleri birimlerdeki becerileri ve tutumları ortada. Biz hizmet yapar, Maalesef CHP şov yapar. Çözüme ve hizmete dönük bir çalışmaları olmadığı gibi, şova, gösteriye ve algıya yönelik hareketler CHP’ye zaten yakışandır.

24 Haziran’dan sonra daha güçlü ve daha yeni bir Türkiye ile ilimize yine vatandaşlarımızın gönüllerini mest edecek hizmetleri tüm gayretimizle sunacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Halkımız; kimin hizmet ürettiğini, kimin laf ürettiğini ve kimin şov yaptığını gayet iyi biliyor. Kimin kendine oy istediğini, kimin başkalarına oy istediğini de biliyor. İnşallah milletimiz 24 Haziran gecesi gereken şovu misliyle yapacaktır" dedi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Ekonomimiz, Devlet ve Milletin El B   Sabri Öztürk Genel Merkez Görevine
  Başkan Yılancı’dan, Demircan’a Ziya   Kadroya Geçen İşçilere Üvey Evlat M
  Yerel Seçimler İçin Çalışmaya Başla   Erzurum Belediyesi’nden Destek Sözü
  E.Gülizar Emecan Giresun Şehitliğin   Herkes Haddini Bilecek
  Alt Yapı Çalışmaları Tam Gaz Devam   Bütünşehir Değil Büyük Şehir Yaparı
  Her Daim Halkın Yanındayız!   Hasan Turan’dan Veciz Bayram Tebriğ
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Eğitim Sorunlarımız-1
İbrahim BALCIOĞLU

İmar Barışı Gerçekten İst
Ahmet ÖZDEMİR

Yaşasın Devlet Babamız!
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
Mustafa KIRAN

Eşşek Arısı...
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Belediye Başkanlığına Tâl
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Tirebolu Plaj Festivali
Barajda Göçük 2 Yaralı
Eğitime Umut Köprüsü
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Giresun Sanatlarına İlgi
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .
..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım