Ak Partililer Başarılarını Kutladı AK Parti Giresun İl Başkanlığı 24 Haziran Seçimleri sonrası il ve ilçe teşkilatlarına teşekkür yemeği düzenlendi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Ak Partililer Başarılarını Kutladı

Ak Partililer Başarılarını Kutladı AK Parti Giresun İl Başkanlığı 24 Haziran Seçimleri sonrası il ve ilçe teşkilatlarına teşekkür yemeği düzenlendi.

Eklenme tarihi: 28.6.2018 14:58:34

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde başarı elde eden Giresun il ve ilçe teşkilatlarının bir araya geldiği yemeğe, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’ün yanı sıra, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları, Belde ve Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile çok sayıda teşkilat mensubu katılım sağladı.

İl ve ilçe teşkilatlarına hitaben konuşan İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu şunları söyledi:  “24 Haziran sonrası böyle güzel bir gecede, böyle güzel bir sonuçla bir araya geldiğimiz için siz kıymetli teşkilat mensubu üyelerimize ne kadar teşekkür etsek az. Bu başarı hepimizin. Yönetim Kurulu Üyelerimizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, Meclis Üyelerimizle, Mahalle ve Sandık Kurullarımızla hamdolsun bir bütün olduk, çalıştık ve inanarak Giresun’da sonuca ulaştık. Samimi olduk, Gönül kırmadık ve halkımızın teveccühünü şükürler olsun bizler kazandık. Başarı ve zafer çok şükür yine Davamızın,  yani AK Partimizin olmuştur. Bu bizim için tabi ki zirve noktası sayılamaz. Ancak 3 Milletvekili ile İlimizi Meclis’te güçlü şekilde temsil edeceğiz. İşimiz, vaktimizden çok ve kaybedecek zamanımız hiç yok. Bizler yeni yönetim sistemi ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mensupları olarak Hizmet aşkı ile koşmayı, yorulmadan, gece-gündüz demeden çalışmayı şimdi daha da çok kendimize şiar edindik. Artık seçim süreci bitti ve yarından itibaren tüm kademelerimizle birlikte insanımıza hizmet için yeniden sıkı bir mesai dönemi başladı. Milletvekillerimiz Ankara’da, bizler ise buradan Memleketimize hizmet için tüm kuvvetimiz, aklımız ve gücümüzle çalışacağız. Kadirşinas hemşerilerimize en iyisini sunmaya her zaman gayret edeceğiz. Çünkü onlara teşekkür etmek boynumuzun borcu. Onlar için bir an bile durmayacağız ve Durmak Yok Yola devam diyor, Vakit Giresun Vakti, Vakit Türkiye Vakti diyoruz.” dedi.

Konuşmaların devam ettiği programda Milletvekili Cemal Öztürk şunları kaydetti:  “Çok stresle girdiğimiz heyecanla girdiğimiz bir yarıştan hatta bir tabirle savaştan, mücadeleden elhamdülillah galip çıktık. Alnımız AK. Türkiye kazandı. Mazlumlar kazandı. Giresun kazandı. Elhamdülillah AK Parti Giresun Teşkilatı kazandı.

Bu başarıda merkezden Giresun’un tüm ilçelerine, mahalle ve köylerimize kadar emeğiyle faaliyet gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Çalıştılar gayret ettiler her türlü teşekkürü övgüyü hak ediyorlar kendilerine hem milletvekili olarak hem cumhurbaşkanımız adına hem de ak partimiz adına yürekten teşekkür ediyorum. Başarı elde etmek güzel durum, bir zafer elde etmek güzel bir duygu. Şimdi zaferimizi kutluyoruz. Daha çok işimiz var. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Teşekkür konuşmalarında Milletvekili Kadir Aydın ise: “24 Haziran seçim çalışmalarında gecesini gündüze katan, çalınmadık kapı, alınmadık gönül bırakmayan il, ilçe, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu zafer birliğin, beraberliğin hasatıdır. Israrlı çalışmanın meyvesidir. İnşallah bundan sonra yeni Türkiye yolunda, hep birlikte yeni hedeflere koşacağız. Allah’a emanet olun. Allah yardımcımız olsun.” dedi.

Seçim gününe kadar sahada çalışma yürüttüklerini söyleyen Milletvekili Sabri Öztürk sözlerine şunları ekledi: “Ben ve diğer bütün milletvekili adayı arkadaşlarımız teşkilatlarımızla birlikte Giresun’umuzun 16 ilçesini mahalle mahalle sokak sokak gezdik. Hamdolsun karşılığını aldık. AK Parti Türkiye'nin bir başarı hikâyesidir. Kurulduğundan bir yıl sonra iktidara gelen ve girdiği bütün seçimleri açık ara farkla kazanan ve her girdiği seçime de favori olarak giren başka da bir parti dünyada da yoktur. Dünya siyaset literatürüne geçecek bir partidir. Tabi ki bunda milletimizin AK Parti'ye ve liderimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a gösterdiği teveccühün çok önemli bir yanı var. Cumhurbaşkanımızın, AK Parti'nin millete verdiği sözlerin takipçisi olmasının, verdiği sözleri tutmasının, tutamayacağı sözleri de vermemesinin çok önemi var. Halkımızın bizlere gösterdiği teveccühün temelinde il ve ilçe teşkilatlarımızın gayretli çalışması olduğunu belirtmek isterim. Bu vesileyle il ve ilçe teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Allah yardımcımız olsun” dedi.

Program 24 Haziran Seçim sonuçlarına göre dereceye giren İlçe teşkilatlarına plaket töreni ile son buldu.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Nefes Alan Şehir Projesini Hayata G   Tek Derdimiz Milletimize Hizmettir
  Girilmedik Ev Sıkılmadık El Bırakma   Siyaset Bir Bayrak Yarışıdır
  Görele’de Ak Parti Seçim Bürosu Açı   Milletimizin Hizmetkârı Olacağız
  Karabıçak Sanayi Esnafını Dinledi   Şehrimize Nefes Aldıracağız
  İlk Günkü Aşk ve Samimiyetle   Belediyeyi İstişare İle Yöneteceğiz
  Gece Gündüz Demeden Çalışacağız   Şenlikoğlu Ziyaretlerine Devam Ediy
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Ölüler Dini mi?
İbrahim BALCIOĞLU

O Adam Benim Babam
Mustafa K. NASUHOĞLU

Tanzim Satış Hikâyesi Yen
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Soğan, Patates Seçimin Ka
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Serencam-ı Dünya
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Yitik Vilayet Giresun
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Kübranın Düğününü Yaptık
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir