Halkımızdan Aldığımız Destek İle Yola Devam Ediyoruz AK Parti Giresun İl Başkanlığı seçim sonrası ilk basın toplantısını Giresun Uygulama otelinde yaptı.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Halkımızdan Aldığımız Destek İle Yola Devam Ediyoruz

Halkımızdan Aldığımız Destek İle Yola Devam Ediyoruz AK Parti Giresun İl Başkanlığı seçim sonrası ilk basın toplantısını Giresun Uygulama otelinde yaptı.

Eklenme tarihi: 1.8.2018 11:15:52

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile basın mensuplarını bir araya getiren kahvaltılı toplantıda Şenlikoğlu “24 Haziran seçimlerinde Türkiye’de ve Giresun’umuzda 16’ıncı iktidar yılında halkımızdan her zamanki gibi büyük destek alarak yoluna devam eden AK Partimiz ülkemizin siyasi tarihinde hizmetleriyle öne çıkmış bir partidir.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gerek Türkiye’de, gerek Dünya’da çok başarılı olarak görülen siyaset tarzı halkımızla birlikte ülkemizi daha büyük hedeflere taşımış ve bundan sonra da taşımaya devam edecektir. Bizler de Giresun’umuzda AK Parti’nin bu ilkeleri etrafında şehrimize yakışır hizmetler yapmaya devam edeceğiz.

Bilindiği üzere ülkemiz yeni bir yerel seçime doğru hızla yaklaşmaktadır. Bu seçimlerde, yerel yöneticilerin çalışmaları halkımız nezdinde değerlendirilecek, halkımız beklentilerinin karşılanıp karşılanmadığının sandıkta ortaya çıkacaktır. Bizler bu anlamda halkımız tarafından AK Parti’li Başkanlara teslim edilen belediyelerin ve yerel yönetimlerin takibini de yaparak verilen sözlerin arkasında durmaya devam ediyoruz.

Giresun merkez il belediyemiz ne yazık ki klasik CHP zihniyetinin her zaman ki tavrı ile yönetilmeye devam ediyor. CHP’li belediye başkanı seçime çok kısa bir süre kalmasına rağmen vermiş olduğu sözlerle alakalı değerlendirme yapmak yerine belediyede günü kurtarmaya dönük çalışmalarla zamanını geçirmeye çalışıyor.

CHP’li Belediye başkanı 2014 yerel seçimleri öncesi halkımıza vermiş olduğu sözlerde “proje hazır, finansman hazır” diyerek halkımızın önüne çıkmış fakat önümüzdeki yerel seçime çok kısa bir süre kalmasına rağmen bu sözlerin yerine gelmediği şehrimizde yaşayan herkes tarafından açıkça görülmektedir.

Örneğin şehrimize vaat edilen Kumyalı Balıkçı Barınağı, kaleye asansör, Batlama’daki yürüyüş alanları, Mal Pazarı bölgesindeki kapalı pazar yeri, Sokakbaşı Kültür Merkezi Projesi, kaleye teleferik projesi ve nostaljik tramvay sözü gibi birçok söz havada kalmıştır.

Şehrimizde CHP’li belediye döneminde yeni ulaşım yolları açılmamışken trafiğin çözülmesine dönükte hiçbir çalışma gerçekleştirilmemiştir. Bununla birlikte belediye yatırım yapmayan günü birlik kendini idare etmeye çalışan bir anlayışla ne yazık ki trafiği taşımayan yollara ilave dolmuş hatları ihdas ederek ekonomik dar boğazdan kurtulmaya çalışmaktadır. Belediye başkanı 24.07.2018 tarihinde belediye meclisini olağanüstü toplantıya çağırarak şehir içerisinde toplam 20 adet dolmuş hattı oluşturarak ihaleye çıkarılmasına, ihale yapılması için belediye encümeni ve belediye başkanına yetki verilmesi konusunda toplanmış ve bu yönde karar almışlardır.

Bir belediyenin dolmuş hattı ihdasıyla ekonomik dar boğazdan kurtulamaya çalışması ve buradan gelecek gelirle belediyeyi yönetmeye çalışması esasen bir acziyetin göstergesidir. Bu tür çözüm gibi gösterilen uygulamalar şehrimizin içinde bulunduğu ulaşım sıkıntısını çözmek yerine daha da içinden çıkılmaz hale getirmektedir. Bu karar halkımızın ulaşım sorununa çare olmadığı gibi dolmuşçu esnafımızı da zor duruma düşüren bir karardır.

Şehrimizin yol alt yapısı şehrin trafiğini taşımamaktadır. Trafikte yol alan Giresunlumuz çoğu zaman şehrin içinde saatlerce trafikte beklemektedir. Bu duruma çözüm getirmesi gereken CHP’li belediye ise yeni dolmuş hatları kurarak problemi büyütmeye devam etmektedir.

Şehrimiz ne yazık ki CHP’li belediyenin uygulamaları ve hizmet yoksunu olması sebebiyle her geçen gün olması gerek yerden aşağılara doğru hızla uzaklaşmaktadır. Halkımız inşallah yaklaşan yerel seçimde bu kötü gidişata dur diyecektir” dedi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş

<%=vbcrlf%><%=vbcrlf%>

 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Dövizde Oynanan Oyunu Bozacağız   Botanik Parkı Cazibe Merkezi Olacak
  Mustafa Destici, Giresun’da...   Hasan Turan Gönül Aldı
  Haklarımızda Gerilmeye Müsaade Edem   Halkımızdan Aldığımız Destek İle Yo
  Kazanan Hep Tirebolu Olacak!   Hemşerimiz M.Fatih Kacır, Bakan Yar
  Gemi Adamları Yıpranma Paylarını Ge   Görele Halkının Yanındayız
  Daha Yaşanılır Bir Tirebolu İçin Ça   Yalıköylüler Okulunu İstiyor
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Allah İle Aldatmak
İbrahim BALCIOĞLU

Devletin Başına Devlet Ge
Ahmet ÖZDEMİR

Ver Mehteri Deme; Sen de
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
Mustafa KIRAN

Fındık Fiyatı
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Vatan mı? Dolar mı? Fethi
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Tireboluda Sel Tehlikesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .
..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım