ibrahim, balcıoğlu, kübra, tirebolu, giresun, ak parti, saadet

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Kübranın Düğününü Yaptık

Kübranın Düğününü Yaptık Sitemiz İmtiyaz Sahibi İbrahim Balcıoğlunun kızı Kübranın düğünü Gaziosmanpaşa Belediyesi Düğün Salonunda nezih bir topluluğun iştiraki ile yapıldı.

Eklenme tarihi: 19.10.2009 14:43:09

18 Ekim Pazar günü 13-17 saatleri arasında yapılan düğün, Giresun dernekçiliği ve Gaziosmanpaşa ve Sultangazi siyaset dünyasını bir araya getirdi.

 

Okunan Kuran-ı Kerim ve ilahilerle başlayan düğün, Mimar Sinan Camii Eski İmam Hatibi Servet Yılmaz’ın “İslam’da Evlilik ve Karı Kocanın Sorumlulukları” hakkında  verdiği sohbet ile devam etti. Düğün yemeğinin yenilmesi sonrasında başlanan takı merasimi uzun kuyrukların oluşmasına sebep oldu.

 

Düğün ile ilgili görüşüne başvurduğumuz İbrahim Balcıoğlu “ düğünümüze bizzat gelen, çiçek ve çelenk göndererek, telgraf çekerek ve telefon ederek mazeret bildiren arkadaşlarıma, dostlarıma ve hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi mutluluklar birlikte artarken, acılar da paylaşmakla azalır. Dostlarım, arkadaşlarım ve hemşerilerim mutluluğumuzu paylaşmak suretiyle artırdılar. Kendilerine teşekkür eder, aynı mutluluğu tatmalarını Yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.

 

Düğüne Saadet Partisi GİK Üyesi Remzi Çakır, İBB İştirakler Daire Başkanı Yılmaz Şener, İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, SP İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Güven, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger ve Hakan Ceylan, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Subaşı, Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Özbay Yağmurkaya, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcıları Şahin Pirdal, Mehmet Şen ve İbrahim Bektaş, Küçükköy Vergi Dairesi Müdürü Halil Gündoğdu, İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Başkanı Abdülaziz Ural, Giresun Dernekler Birliği Başkanı Halil Kütük, TİRDEF Kurucusu Yahya İpek, TİRDEF Genel Başkan Yardımcısı Kamil Sakal, TİRDEF Genel Sekreteri Cüneyt İpek, TİRDEF Genel Saymanı Özcan Aydın, Gaziosmanpaşa Giresunlular Derneği Kurucusu Nuri Yılmaz, Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı M. Şenol Saygılı, Sultangazi Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Demiray, Gaziosmanpaşa Giresunlular Derneği Kadınlar Kolu Başkanı Zeynep Aydın, Işıklı Köyü Derneği Başkanı Cevat Topal, Danışman Köyü Derneği Başkanı Hasan Kaya, Sekü Köyü Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, Belen Köyü Derneği Başkanı Zübeyir Pek, Erdoğan Köyü Derneği Başkanı Cevat Tamcı katıldılar.

 

Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu çelenk ve telgraf göndererek, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı İsmail Ergüneş, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  Tirebolu Dernekler Federasyonu, Tirebolu Özlü Köyü Derneği,  DSP İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Yıldırım ve A.Hamdi Can çelenk göndererek, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Üsküdar Eski Belediye Başkanı Yılmaz Bayat, MAZLUMDER Eski Genel Başkanı Şadi Çarsancaklı, Vedat Bükçü ve Mehmet Güçlü telgraf göndererek mazeretlerini bildirdiler.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
ŞEFİK YALÇIN tarfından 20.10.2009 19:49:03 tarihinde yazılmış.
TEBRİK
SAYIN KARDEŞİM İBRAHİM BALCIOĞLU SAĞLIK SORUNLARIM NEDENİYLE DÜĞÜNÜNÜZDE İŞTİRAK EDEMEDİĞİDEN DOLAYI AFFINIZA SIĞINIR YENİ EVLİ ÇİFTTE ŞAHSIM VE AİLEM ADINA BİR ÖMÜR BOYU ALLAHTAN BİR YASTIKKTA KOCAMALARI SAĞLIKLI VE MUTLU BİR HAYAT YAŞAMALARINI DİLER HEPİNİZE AİLECE SAYGI VE HÜRMETLERİMİZİ SUNARIZ ŞEFİK YALÇIN VE AİLESİ...
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  Vali’den Umut Evlerine Ziyaret   Kerim Aksu’dan Vefa Ziyareti
  Yılın Son Belediye Meclis Toplantıs   Tirebolu’yu Ortak Akıl İle Yönetiyo
  Şebinkarahisar Çamoluk Dayanışması   Tirebolu İçin Buluştular
  Giysi ve Ayakkabı Kumbaraları Her Y   Hizmette Dur Durak Yok
  TÜFAD Yönetimi Başkan Aksu’yu Ziyar   Turkish Pizza Değil Lahmacun
  Genel Kurulun Kazananı Giresun Oldu   Engelsiz Bir Yaşam Temenni Ediyoruz
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Cennete Davet
İbrahim BALCIOĞLU

Geçen Hafta 45 Yıl Öncesi
Mustafa K. NASUHOĞLU

AKP İl Başkanı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Giresun’da Aytekin Şenlik
Ahmet ÖZDEMİR

Güzünüzü Gördüm; Kışınızı
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Geçmişten Geleceğe Bir Gö
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir