Herkes Haddini Bilecek Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz bir basın açıklaması yaparak CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in açıklamalarına cevap verdi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Herkes Haddini Bilecek

Herkes Haddini Bilecek Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz bir basın açıklaması yaparak CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in açıklamalarına cevap verdi.

Eklenme tarihi: 6.9.2018 09:29:36

Yılmaz açıklamasında “Dün Giresun yerel basınında CHP Merkez İlçe Başkanı Sayın Hakan Türker’in talihsiz açıklamasını derin bir üzüntü ve hayretle okuduk. Bu açıklama hem talihsiz, yakışıksız, anlamsız hem de haddi aşan beyanlar içermektedir. Sayın merkez ilçe Başkanı; AK Partinin iç işleyişi ile ilgili Sayın Bakanımızı, Sn. Milletvekillerimizi parti Teşkilatlarımızı ve İlimizi ilgilendiren yersiz ve hadsiz beyanlarda bulunmuştur. Öncelikle belirtelim ki açıklamanın içeriğine bakılmaksızın bu konuya ilişkin beyanda bulunmak Sayın Merkez İlçe Başkanının haddi ve yetkisi değildir.

Bir başka partinin tercihleri ve iç işleyişi ile ilgili beyanda bulunmak şık ve doğru olmamıştır. Bizim AK Parti ailesi olarak bir başka partinin ve özelde de Cumhuriyet Halk Partisinin tercihleri ve iç işleyişi ile beyanda bulunmamız şık ve doğru olmayacaktır. Sn. Başkanın bu açıklamasını partimize fitne ve nifak sokmak amacı yanında, kendi partisi içerisindeki kavgaları gizlemeye yönelik davranışlar olarak değerlendiriyoruz.

Bu açıklama aynı zamanda yaklaşan yerel seçimlerde Giresun halkından umudu kalmayan, kırmızı kazağın, gülen yüzün, milleti ve halkımızı kandırmak için artık yeterli olmadığını gören CHP’nin, AK Partide ekmeye çalıştıkları ayrılık tohumlarından bir beklenti oluşturduğu aşikârdır. Biliniz ki Ak parti bu oyuna gelmeyecektir. Bir ve bütün olarak geçmişten bugünümüze bütün değerlerimizle 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden başarıyla çıkarak halkımıza yerelde de daha fazla hizmet vermeye devam edeceğiz.

10 yıldır Giresun’u yönetmeye çalışanların başarısızlıklarını bu tür yersiz ve hadsiz beyanlarla kapatmaya çalışması boşunadır. 10 yıldır Giresun’a hizmet adına yaptıklarınızın toplamı Giresun’umuzun yeni stadyumunun temellerini oluşturan 2500 ad fore kazıkların değeri kadar yoktur.

Bu kadar yılı boşa geçiren bir siyasi anlayışın, Partimizin kurucusu ve Giresun’umuza kazandırılan; Üniversite, Tıp fakültesi, öğrenci yurtları, havalimanı, devlet hastaneleri ve yapımı devam eden morfoloji binası, 22.028 seyir kapasiteli yeni stadyumu, ülkemizin en uzun 2.tüneli olan Eğribel tüneli, Güney çevre yolu ve 2.Organize sanayi bölgesinin yapımı…vb. yatırımları memleketimize kazandıran  Sn. Bakanımız Nurettin Canikli ile ilgili olumsuz beyanda bulunması siyasi nezaketsizliğin ötesinde bu hizmetlerden yararlan bir Giresunluya yakışmamıştır. Elbette bu ve sayamadığımız onlarca hizmetin ilimize kazandırılmasında başta Sn. Cumhurbaşkanımızın ve Ak partimizin kurulduğundan bugüne kadar görev yapan Milletvekillerimizin, il başkanlarımızın da büyük emek ve katkıları vardır. Bu hizmetlerin gelmesi hem milletimize ve bölgemize hizmet etme aşkının hem de bir ve bütün olarak çalışmanın bir sonucudur.

Sn. Başkanın İlimizin gelişimine ve milletimizin refahına hiçbir katkısı olmayan ve siyasi nezaket kurullarına uymayan bu tür olumsuz davranışlardan kaçınmasını kamuoyuna ve kendisine de ayrıca duyururuz.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Üreten Herkesin Teminatı Biziz   Özden ‘Tevazu, Samimiyet, Gayret’ d
  Bizde Sevgi Var, Birbirine Karşı Sa   Bazı Yasalarda Önemli Değişiklikler
  Ak Partide Adaylar Belli Oldu   Aksu 10 Yılını ve Geleceği Anlattı
  İlk Günkü Aşk ve Heyecanla!   Erener, Alnımız Daima Ak!
  Ak Partide Adaylar Belli Oldu mu?   Her Zaman Halkımızın Yanındayız
  Başkan Aksu’dan Önemli Açıklamalar   Başkan Aksu, Gençlerin Halı Saha Ma
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Akıllı Kişi Kimdir?
İbrahim BALCIOĞLU

O Adam Benim Babam
Mustafa K. NASUHOĞLU

AKP İl Başkanı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Giresun’da Aytekin Şenlik
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Serencam-ı Dünya
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Çalışan Gazeteciler Günü'
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir