Ortak Paydamız Giresun Sevdası Giresun Federasyonu yöneticileri ile Giresun Medya Platformu yöneticileri ‘Ortak paydamız Giresun Sevdası’ diyerek bir araya geldiler.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Ortak Paydamız Giresun Sevdası

Ortak Paydamız Giresun Sevdası Giresun Federasyonu yöneticileri ile Giresun Medya Platformu yöneticileri ‘Ortak paydamız Giresun Sevdası’ diyerek bir araya geldiler.

Eklenme tarihi: 11.9.2018 15:19:14

23-28 Ekim tarihlerinde yapılacak ‘’Giresun Günleri’’ ile Giresun gündeminde öne çıkan konular hakkında istişare ve görüş alışverişinde bulundular. Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu’nun iş yerinde yapılan ön toplantıda gündemdeki konularında dile getirildiği toplantıda görüş ve düşüncelerini paylaşan ve toplantı daveti için teşekkürlerini sunan Giresun Medya Platformu yönetim kurulu üyeleri tek tek görüşlerini açıklayarak tavsiye niteliğinde konuların ele alınmasını önerdi.

Ev sahipliğinden dolayı Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu’ya teşekkür eden Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, “ekip arkadaşlarımın hepsi haber üreten, STK’ların en büyük destekçisi toplum yararına gönüllü faaliyet gösteren ve ortak paydaları Giresun sevdası olan arkadaşlardır. Giresun Medya Platformu ile 12 yıl boyunca Giresun Federasyonu ile yaptığımız iletişim alanında iş birliğini daha güçlendirerek Giresun camiasının birlik, beraberliğine katkı sunmaktır. Giresun ortak paydasında yapacağımız her çalışma bu şehrin en büyük sermayesi olacaktır. Bu gücümüzü ve potansiyelimizi herkes görmeli ve bilmelidir’ ’dedi

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu; ’Amacımız toplumsal birlikteliği öne çıkarmak, doğduğumuz toprakların kültürünü doğal güzelliklerini tanıtmak ve doyduğumuz topraklarda gücümüzü ortaya çıkarmak ve halkımızla kaynaşmasını sağlamak, marka ‘Şimdi Giresun Zamanı’’ sloganı “Giresunlunun kalbi her sene olduğu gibi Giresun Günlerinde atacak ve efsane ‘’Giresun gabuğunu gırdı” sloganı ile insanların hafızalarına yer ettik ve etmeye devam edeceğiz" dedi.

Giresun turizmine dair sorunların öne çıktığı ve konu ilgili yoğun istişarelerin konuşulduğu ve tartışıldığı toplantıda, önümüzdeki zaman dilimi içinde geniş bir toplantı yapılarak kamuoyuna açıklama yapılacağı kararı alındı.

Oldukça verimli geçen toplantıya Giresun federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu ve Başkan yardımcıları Murat Ay ile Zafer Tahmaz katılırken, Giresun Medya Platformu olarak Başkan Sadi Toygar ile Başkan Yardımcıları Metin Ruşen, Aydın Kömürcü ve Kazım Karaçoban katıldılar.

Giresun Günlerinin yapılacağı Yenikapı Etkinlik Alanı hakkında bilgi veren Federasyon Başkan Mehmet Kuğu, ödüller ve plâketler ile ilgili ofis standı önünde hatıra fotoğrafı çekiminde sonra Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Giresun ve Şebinkarahisar doğal güzelliklerini sergileyen körüklü kartpostalı Başkan Kuğu’ya hediye etti.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  Bu Devirde İcradan Satılık Köy…   Kaymakamdan Başkana Hayırlı Olsun
  Hükümet Seçimi Gibi Dernek Seçimi   Kadınların Sesi Daha Gür Çıkacak
  Şenlikoğlu’na Ziyaretler Devam Ediy   Doğankent Derneği Yeni Başkanını Se
  GÖR_FED Genel Kurulu Yapıldı   Türkiye Rabia Naz İçin Yürüdü
  Şimdi Kenetlenme Zamanıdır   Çağrıcı’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
  Federasyondan Başkanlara Ziyaret   Tirebolu Şehidini Ebediyete Uğurlad
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Takvâ Elbisesi Yoksa…
İbrahim BALCIOĞLU

Kardeşim Muhtar Adayı
Mustafa K. NASUHOĞLU

Genç İşsizler…
Ahmed ÇITLAKOĞLU

İstanbul, İstanbul’dur…
Ahmet ÖZDEMİR

Sıcak, Sıcak, Çok Sıcak…
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

İstanbul'u Kaybetmemeliyd
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir