İşimiz Kavga Değil Sevgi ve Hizmettir AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, CHP’li Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in mahalli gazetelerde çıkan açıklamalarına cevap verdi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

İşimiz Kavga Değil Sevgi ve Hizmettir

İşimiz Kavga Değil Sevgi ve Hizmettir AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, CHP’li Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in mahalli gazetelerde çıkan açıklamalarına cevap verdi.

Eklenme tarihi: 22.11.2018 15:26:53

Yılmaz açıklamasında “Kurulduğu günden bu yana, milletimizin teveccühünü kazanmış olan Adaletin ve Kalkınma Partisi ülkemizin gelişmesinde sembol olmuştur. Yıllardır birikmiş ülke sorunlarını çözmüştür. Başkanlık sistemine geçtikten sonrada her türlü sorunun çözümü daha da hızlanmıştır.

Geçtiğimiz günlerde mahalli basında, CHP İlçe Başkanının Partimizi karalamaya yönelik demeçleri çıkmıştır. Bu ve benzer olumsuz laf kalabalıkları millete hizmet yolundan bizi hiçbir zaman etkilemeyecektir.  Çünkü bu Partinin hamuru millete hizmet için yoğrulmuştur.

AK Parti İktidarı, Ülkemizin her bir yanında ve her noktasında milletimizin huzurunu sağlamış ve refahını artırmıştır. Ekonomik ve askeri alanlardaki yatırımlarda çok önemli gelişmelere imza atmıştır. Gelişmişlik seviyesi yükselmiş ve herkesin ekmeği büyümüştür. Özellikle Askeri alanda ülke güvenliğini sağlamaya yönelik çok önemli milli silahlarımızı yapar hale gelmiştir. Çok şükür bunları başardık.

İnşallah Giresun’umuz da;  31 Marttan sonra, Belediyecilik hizmetleri anlamında laf kalabalığından başka hiçbir şey yapmayan, çalışanlarının ücretlerini bile zorlukla ödeyen, hatta ödeyemeyen aksak Belediyecilikten kurtulup, üreten, yeni istihdam yaratan ve işi hizmet olan Belediyeciliğe geçip, kayıp 10 yılı telafi edecektir.

Üreten iş yapan Belediyelerin makul borçlanmaları kabul edilebilir. 2009 yılında CHP’nin devir aldığı Belediye Borcu 11-12 milyon TL civarındadır. Bunun karşılığı 2 Milyon TL Cumhuriyet Parkı, 7.5 Milyon TL derin deşarj, 2 Milyon TL SGK primi ve Muhtasar Beyanname vergileridir. Yani yapılan borçların ne için yapıldığı bellidir. Hepsinin karşılığı vardır. Başka bir anlatımla nereye gittikleri bellidir. Şu anda Belediye borçlarında bu açıklık ve saydamlık yoktur. Ne miktarda ne için borçlanıldığı açık değildir. Bütün çabaları günü kurtarmaya yöneliktir.  Hizmet yapmak gibi gayret ve amaçları yoktur.

Kamuoyunda Belediye borcunun 150 Milyon TL Satılan Gayrimenkullerin tutarının da 40-50 Milyon TL olduğu konuşulmaktadır. Bu 200 Milyon TL civarında bir kaynak demektir. Buna karşın son on yılda Belediye yatırımlarının toplamı 3-5 milyon TL civarındadır. Olay bu kadar basit. Laf olsun torba dolsun dönemi 31 Mart’ta bitecektir. Halkın oylarına ihanet edenler seçimlerde bunun karşılığını görecektir. Adalet ve Kalkınma Partili İlçe Belediyeleri başta otopark sorunu olmak üzere ilçelerinin sorunlarını büyük ölçüde çözmüştür. Yeni ufuklara yelken açmaktadırlar. Adalet ve Kalkınma Partisi, Millete hizmet yolunda Kutlu Yürüyüşünü 31 Mart Mahalli seçimlerinde Giresun’da da sürdürecektir.  Bizim işimiz kavga değil, Kardeşlik, sevgi ve hizmet olacaktır” dedi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Ombudsmanlık Demokrasiyi Güçlendiri   CHP’lİ Meclis Üyeleri de Onayladı!
  Topal Osman Ağa Önemli Bir Değerimi   İç Yol Belediyemize Devrediliyor
  Belediyeler Birliği Meclis Üyeleri   Belediyeler Birliğinde Adaletsiz Se
  Saadetli Gençler Çanakçı’ya Sahip Ç   Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. Topla
  Kamu Mallarının Niye Satıyorsunuz?   Hız Kesmeden Hizmetlere Devam
  Altınordu Belediyesine Alucralı Baş   Bulancak Belediyesi’nde Görev Değiş
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Ramazan ve İnfak
İbrahim BALCIOĞLU

İSMMMO Seçimleri Üzerine.
Mustafa K. NASUHOĞLU

Söz Gümüşe, Sükût Altındı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Çan Kulesi Ne Zaman Yıkıl
Ahmet ÖZDEMİR

Sıcak, Sıcak, Çok Sıcak…
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Aileyi Tehdit Gizil Tehli
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir