Şenlikoğlu Hızlı Başladı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Av. Aytekin Şenlikoğlu Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, Giresun Ticaret Borsası Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsasını ziyaret etti.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Ak Partili Şenlikoğlu Hızlı Başladı

Ak Partili Şenlikoğlu Hızlı Başladı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Av. Aytekin Şenlikoğlu Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, Giresun Ticaret Borsası Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsasını ziyaret etti.

Eklenme tarihi: 30.11.2018 11:36:31

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkan Adayı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Ticaret Sanayi Odası ve Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet edip, istişarelerde bulundu.

Giresun’da yerel seçimler çalışmalarına, planlı ve projeli, ayaklarımızın yere sağlam bastığı, kararlı, tevazu, samimiyet ve gayret ile başladıklarını belirten Şenlikoğlu; amaçlarının güzel, yaşanabilir bir şehir oluşturmak olduğunu belirtti. Hazırladıkları projelerle Giresun’un ufkunu açacaklarını ifade eden Şenlikoğlu “10 yıldır kimin ne yaptığı tam anlaşılamayan bir Belediye Yönetiminden artık bu şehri kurtarıp, bu şehri yenilemeye ve ufkunu açmaya talibiz. Projelerimizle şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek istiyoruz” dedi.

Belediye Başkan adayımız Şenlikoğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti, “Şehrimizin en büyük ve en önemli Meslek odaları Sanayi Odası ve Ticaret Borsası bu kentin kalbidir. Bu kentin Vizyonuna en büyük katkıyı sunan, gelişmeye ve büyümeye katkı sunan bir organizasyondur. İnşallah seçildiğimizde sizlerle her anımızda istişare ederek, Şehrimizin önündeki engelleri kaldırmak için bu Kent’i yönetmeye talip olduk. Bizim yönetimimizde istişare olacak. Geçimsizliği, dikleşmeleri, kavgaları ortadan kaldıracağız. Çünkü zamanımız çok kısıtlı. Bu şehri kalkındırmaya geliyoruz. Türkiye’de Turizme, büyümeye, kalkınmaya aday kent olmak istiyoruz. Trafik sorununu çözmeye geliyoruz. Rahat, huzurlu ve insanımızın Mutlu olacağı bir kent yaratmak istiyoruz. Bunun bilincindeyiz. İnşallah Belediye yönetimini aldığımızda, Giresun’u Türkiye’nin en önemli kentleri arasına getireceğiz. Belediyecilik Ekip ve Proje işidir. Hükümetimizin desteği ile iyi bir ekiple, dev projelerle bu kenti çok önemli bir konuma getireceğiz.

Bizler çok önemli ve zor bir görev üstlendik. Yerel Yönetime talip olmak sorumluluk gerektirir. Ciddiyet gerektirir. Türkiye hızla gelişmekte olan bir ülke, maalesef Giresun ise Belediye Yönetiminde bölgede geri kalmış bir şehir. Tüm göstergeler, bu kentin Belediyecilik hizmetleri olarak geri kalmışlığını gösteriyor. Bu nedenle seçilmişlerin aldığı bu görevler çok zor ve sorumluluk gerektirir. Bir kentte belirleyici olan şey iyi bir yönetimdir. Şehrin yönetimi iyi ise, demokrasi de iyi olur, sosyal hayatta iyi olur. Gelişmişlik sorunu olmaz. Ancak Giresun Belediyecilik anlamında son 10 yıldır sıkıntılı bir şehir. Maalesef Son 10 yılda değerleri değişmiş bir şehir. Belediyecilik anlamında şehrin sıkıntıları, sorunları, mali durumu, hizmetleri, projeleri çağımızın çok çok gerisinde. Vatandaşlarımız tepkili. Bunlar durum tespitidir, gerçeklerimizdir. Dolayısı ile seçilmişlerin tüm bu zorlukları bilmesi ve bunlara çözüm üretmesi gerekir. Biz tüm bu sorunları bilerek çözüm odaklı bu yola ciddi gayret ve samimiyetle çıktık.

Siyaset en önemli hizmet alanıdır. Hükümetimiz ile Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve tüm ilgili Kurullarımızın Fikrini, desteğini ve gücünü yanımıza alarak, Giresun’umuzu hak ettiği yere getireceğiz. Bu dönem inşallah iyi bir çalışma, gayret ve halkımızın desteği ile Giresun Belediyesini alarak, hemşerilerimize layık, yaşanabilir bir kent sunmak istiyoruz”  şeklinde konuştu.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Belediyecilik AK Parti'nin İşi   Kapımız Gönül Kapısı Gibi Açık Olac
  Çıkarılan Polemik Şark Kurnazlığıdı   Şenlikoğlu Meslektaşlarından Destek
  Başkan Aksu, İşçilerle Bir Araya Ge   Belediyemiz Halkın Yanında Olacaktı
  Aksu Hastane Durağını Ziyaret Etti   Şenlikoğlu İstanbul Çıkarması Yaptı
  Milletvekili Sabri Öztürk Kırgızist   Seçime Güçlü Bir Adayla Gireceğiz
  Sorunların Çözümü Siyasilere Baskı   Giresun’un Gürleyen Sesi Giresun Fe
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Cennete Davet
İbrahim BALCIOĞLU

Geçen Hafta 45 Yıl Öncesi
Mustafa K. NASUHOĞLU

AKP İl Başkanı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Giresun’da Aytekin Şenlik
Ahmet ÖZDEMİR

Güzünüzü Gördüm; Kışınızı
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Geçmişten Geleceğe Bir Gö
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir