Gece Gündüz Demeden Çalışacağız Seçime CHP ve İYİ Parti'nin ortak adayı olarak giren CHP Keşap Belediye Başkan adayı Murat Bıçakçı, seçim startını verdi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Gece Gündüz Demeden Çalışacağız

Gece Gündüz Demeden Çalışacağız Seçime CHP ve İYİ Parti'nin ortak adayı olarak giren CHP Keşap Belediye Başkan adayı Murat Bıçakçı, seçim startını verdi.

Eklenme tarihi: 7.2.2019 12:02:03

CHP Keşap İlçe Başkanı Metin Öztürk ve İYİ Parti Keşap İlçe Başkanı Ahmet Külekçi ile birlikte Keşap' ta bir restaurantta düzenlediği basın toplantısında konuşan Bıçakçı, " Biz biriz, biz beraberiz, Keşap' ı birlikte yönetiriz ' sloganımızdan yola çıkarak, her kesimden kadın, erkek, genç, yaşlı, işçi, çiftçi, emekli, esnaf, memur tüm halkımız,  yönetimin bir parçası olacak" ifadelerini kullandı.

Açıklamasında, "Öncelikle doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim ilçemize hizmet etme yolunda ismim üzerinde mutabık kalan Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti yöneticilerine, nihai kararı veren Sayın Kemal Kılıçdaroğlu' na ve Meral Akşener Hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ayrıca, adaylık sürecimizden bu yana desteğini esirgemeyen, Giresun Belediyesi' nin, Keşaplı' nın yanında olduğunu hissettiren Belediye Başkanımız Kerim Aksu' ya sonsuz teşekkür ediyorum " vurgusu yapan Murat Bıçakçı şöyle konuştu:"

İlçemiz yerleşim alanı olarak küçük ama sorunları büyük bir konumdadır. Ve bu sorunlar her geçen gün katlanarak artmaktadır.Halkımız şayet bizi layık görüp bu kutsal göreve getirirse,  belediyemizde şeffaflık, adil ve katılımcı bir yönetim anlayışının ön planda olacağı sözünü  veriyoruz.Toplumumuzun her kesimi tarafından kabul görecek belediye meclis üyelerimizle  beraber yıllık faaliyet raporunun,  belediye kaynaklarının nerelerde ve nasıl kullanıldığı konularının halkımızla paylaşılacağını ifade etmek isterim.Göreve getirilirsem her yıl mal varlığımı beyan edeceğimi de buradan halkımıza duyurmayı bir görev biliyorum.Bunun yanında  mali tablolar, tüm ihaleler, işe alımlar, şeffaf olacak ve belediyemizin web sitesinden duyurulacaktır.Halkımızın ençok hassasiyetle üzerinde durduğu konulardan biri budur. Yakında açıklayacağımız hizmet hedefleri ve projelerin odağında ilçemizin  her yönüyle kalkınıp, güzelleşmesi için vargücümüzle  çalışacağız"

Belediyenin imkânlarının yandaşa değil, halkın menfaatleri için kullanılacağını söyleyen Bıçakçı, şunları kaydetti: "Seçim kampanyamız sürecinde Keşap' ı kimlerle, nasıl, hangi duygu ve düşüncelerle yöneteceğimizi açık bir dille halkımıza anlatacağız. Son olarak işsizliğin ve göçün had safhada olduğu ilçemizde istihdam yaratmanın yollarını arayacağız.Özellikle il dışında yaşayan Keşaplı iş insanlarımızın yatırım yapmaları için vargücümüzle çalışacağımızı da vurgulamak isterim. Sen, ben değil, bir olacağız, biz olacağız ve halkımızla beraber başaracağız"

Toplantıda, seçimde şansınızı nasıl görüyorsunuz? şeklindeki bir soruyu cevaplayan CHP Başkan adayı Murat Bıçakçı, "Gittiğimiz her yerde hemşerilerimizin  yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz.Yaptığımız ziyaretlerde, sohbetlerde ve görüş alışverişlerinde halkımızın değişimden yana olduğunu net bir şekilde görüyoruz.CHP' nin ve İYİ Parti'nin kurduğu ' millet İttifakı'  çerçevesinde aday gösterilmem şansımızı çok daha artırdı" dedi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Başkan Alucra STK’larıyla Buluştu   Şimdi Güçleri Birleştirme Zamanı
  Şerafettin Vurgun Başkan Yardımcısı   S-400 Füzelerini Almak Türkiye’nin
  Rabia Naz Vatan İçin Adalet   Şenlikoğlu’na Tebrik Ziyaretleri Sü
  Meclis İlk Toplantısını Yaptı   Murat Özkan'a Önemli Görev...
  Milli İradeye Saygısızlık Yapılmaz   Şenlikoğlu Başkanlık Görevini Devra
  Kerim Aksu Veda Etti   Şenlikoğlu Görevi Devralıyor
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Takvâ Elbisesi Yoksa…
İbrahim BALCIOĞLU

Kardeşim Muhtar Adayı
Mustafa K. NASUHOĞLU

Genç İşsizler…
Ahmed ÇITLAKOĞLU

İstanbul, İstanbul’dur…
Ahmet ÖZDEMİR

Sıcak, Sıcak, Çok Sıcak…
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

İstanbul'u Kaybetmemeliyd
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir