Giresunlular Birlik Gecesinde Buluştu Eynesil İshaklı Köyü Derneği bu yıl 5. sini düzenlediği 'Eynesilliler Buluşuyor' birlik gecesi muhteşem anlara sahne oldu.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Etkinlikler   

Giresunlular Birlik Gecesinde Buluştu

Giresunlular Birlik Gecesinde Buluştu Eynesil İshaklı Köyü Derneği bu yıl 5. sini düzenlediği 'Eynesilliler Buluşuyor' birlik gecesi muhteşem anlara sahne oldu.

Eklenme tarihi: 15.2.2019 12:27:37

Siyasetçilerin ve bürokrasinin buluştuğu gece özel bir tv tarafından canlı olarak yayınlandı. Giresun’un Eynesil İlçesi İshaklı Köyü Derneği tarafından düzenlenen “Eynesilliler Buluşuyor” gecesi muhteşem geçti. Değişik il ve ilçelerden de insanların katılması geceyi daha da renkli kıldı.

Kurulduğu günden beri yaptığı faaliyetlerle Giresun İlinin en çalışkan, en aktif ve en başarılı derneği olarak gösterilen Eynesil İshaklı Köyü Derneği, muhteşem bir geceye daha imza attı. İstanbul Gaziosmanpaşa GOPARK GRAND Salonunda düzenlenen geceye yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı bildirildi. “Eynesilliler Buluşuyor” birlik gecesine, Giresun ilçelerinde de yüksek katılım sağlanırken, değişik İllerden de vatandaşların katılması geceye ayrı bir renk kattı.

Sunuculuğunu H. Mehmet Günaydın’ın yaptığı Birlik gecesinin açılış konuşmasını İstanbul AK Parti Milletvekili ve Meclis idari Amiri Hasan Turan yaptı.AK Parti İstanbul Milletvekili ve Meclis idari Amiri Hasan Turan, konuşmasının genelinde Giresunluların gurbet ellerde birlikte hareke etmesi gerektiğini savundu.

Turan Konuşmasında “bu gün burada sizleri birlik ve beraberlik içerisinde görmekten mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Hepinizi tebrik ediyorum şükranlarım sunuyorum, kendinizi bir alkışlayın lütfen. Biz Giresunlular olarak İstanbul’da her anlamda birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeliyiz. Bir birimize destek verirsek gücümüz daha da artar. İstanbul’da bunu gerçekleştiren yine Giresunlu hemşerilerimizdir. Sağladığımız birliktelikle siyasetin içinde olmalıyız. İstemeliyiz ve talep etmeliyiz, istemeden, talep etmeden hiçbir şeyi elde edemezsiniz “ diyerek tüm Giresunluların yaklaşan yerel seçimlerinde söz sahibi olmalarını ve siyasetin içinde kendilerine yer edinmelerini istedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Meclis idari Amiri Hasan Turan’ın konuşmasından sonra bir konuşmada İshaklı Köyü Dernek Başkanı Güngör Bodur yaptı. Bodur, 12 yıllık dernek faaliyetlerinde 11 yıldan beri görev yaptığını, dernek olarak elde edilen başarının birliktelikle elde edildiğini söyledi. Yönetim kurulundaki arkadaşlarına tek tek teşekkür etti.

Dernek faaliyetlerinde bu zamana kadar Gaziosmanpaşa ve Eyüp Belediye Başkanlarından her zaman destek gördüklerini kaydeden Güngör Bodur “Dernek çalışmaları demek, birlik demektir, tek yumruk olup tüm zorluklara karşı yılmadan usanmadan çalışmak demektir. Bizim dernekçilik anlamında elde ettiğimiz tüm başarı birlikteliğimizin neticesidir. "Ben" olmadan "biz" mantığıyla çalışmalarımıza dört elle sarıldık. Bundada başarılı olduk. Derneğimiz bu zamana kadar yapılamayanların öncüsü, söylenmeyenlerin sözcüsü olmuştu. Derneğimiz sizlerden alacak olduğu desteklerle daha da etkin görevleri üstlenerek hizmetlerini devam ettirecektir. Gaziosmanpaşa İlçemizde on binlerce Giresunlu, Yıldıztapya semtimizde de binlerce Eynesilli vatandaşımız yaşamaktadır. Önümüzde bir yerel seçim var ve tüm adaylarımıza çıktıkları bu yolda başarılar dileyerek, Giresun İlimiz, ilçelerimiz ve Derneğimiz adına buradan destek çağrısında bulunmak istiyorum, Giresun ilimizi, ilçelerimizi ve Derneğimizi Gaziosmanpaşa Belediye Meclisi üyeliğinde temsil edecek en az 2 temsilci istiyoruz.” diyerek tüm siyasi partililere kapılarının açık olduğunu söyledi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’da birer konuşmada bulunarak 5 yıllık hizmetlerini anlattılar. Program geceye iştirak eden bazı belediye başkan adaylarının konuşmasından sonra horun ve kemençeyle devam etti.

Geceye İstanbul AK Parti Milletvekili ve Meclis idari Amiri Hasan Turan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Saadet Partisi Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal AY, CHP Belediye Başkan Adayı Erkan Kaya, BBP İlçe Başkanı Fedai Karakol, Adalet Partisi İlçe Başkanı TC Cevat Tavukçuoğlu gibi siyasetçiler, stk başkan ve yöneticileri ve davetliler katıldı.

Haber: Fikret BODUR

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
  Binlerce Yıllık Geleneği Yaşatıyoru   Aksu Festivali Programı Açıklandı
  Şebinliler İftar Sofrasında Buluştu   Belediye İftar Çadırına Büyük İlgi
  Ramazan Ayı Etkinlikleri Dolu Dolu   Bulancak’ta Halk İftarları Devam Ed
  Etkinlikler Atatürk Meydanı’nda   Hukuk ve Demokrasi Çalıştayı Giresu
  Deniz Yıldızı Derneği İstanbul’da…   Başkan Şenlikoğlu Koltuğu Kaptırdı
  11. TRT Belgesel Günleri Başlıyor   Gazeteci Zafer Çamaltı TÜGVA’ya Mis
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Ramazan ve İnfak
İbrahim BALCIOĞLU

İSMMMO Seçimleri Üzerine.
Mustafa K. NASUHOĞLU

Söz Gümüşe, Sükût Altındı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Çan Kulesi Ne Zaman Yıkıl
Ahmet ÖZDEMİR

Sıcak, Sıcak, Çok Sıcak…
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Aileyi Tehdit Gizil Tehli
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir