Ankara’dan Gelip Dayanışma Rüzgârı EstirdilerAnkara Şebinkarahisar Vakfı ‘nın Şebinkarahisarlı Sanayici ve iş adamları Derneği (ŞEBİN SİAD) 4.olağan genel kuruluna katılması Şebinlilerde birlik rüzgârı estirdi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Ankara’dan Gelip Dayanışma Rüzgârı Estirdiler

Ankara’dan Gelip Dayanışma Rüzgârı Estirdiler Ankara Şebinkarahisar Vakfı ‘nın Şebinkarahisarlı Sanayici ve iş adamları Derneği (ŞEBİN SİAD) 4.olağan genel kuruluna katılması Şebinlilerde birlik rüzgârı estirdi.

Eklenme tarihi: 26.2.2019 12:19:35

Davetli olarak Ankara’dan günü birlik olarak gelen Vakıf Başkanı Av. Yaşar Yücel, Başkan yardımcısı Zafer Gürçay ile Ankara Giresunlular Platform Başkanı Ahmet Temur, genel kurulda konuşmaları ile birlik, beraberlik ve dayanışma rüzgârı estirdiler

Ankara’da çoğunluğu Giresunlu bürokratlardan oluşan Giresun Platformunun Başkanlığını yürüten Ahmet Temür ve Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Yaşar Yücel, Ankara’da düzenli olarak yaptıkları iş birliği, dayanışma ve istişare toplantılarının çok verimli geçtiğini ‘’amaçlarının STK’lar ile sıkı iş birliği yaparak memlekete hizmet etmek diyerek tüm hemşerilerinin Ankara’da bir kapıları olduklarını belirttiler.

Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Yaşar Yücel;’’Tek hedefimiz Giresun ve İlçeleri olarak Ankara Giresun Platformu ile omuz omuza memleketimize ve hemşerilerimize faydalı olmak yolunda birlikteliğimizi ve kararlılığımızı ifade ederek hep birlikte bir yol haritası çizdik’’dedi.

Ankara Giresun Platformu Başkanı Ahmet Temür;’’ Biz hep birlikte Giresunluyuz ve güçlüyüz.   Ankara’da Sivil toplum temsilcileri ve yöneticilerine, farklı kademelerde görev yapan bürokrat hemşerilerimizle düzenli olarak istişare toplantıları yaparak dayanışma içinde faaliyetler göstereceğiz. Dolayısıyla İstanbul ve diğer yerlerdeki STK’lar ile de iş birliği yaparak gücümüze güç katmaktır. Ankara’da çok değerli üst düzey bürokratlarımız var, onlar ile de dayanışma halindeyiz.  Giresun gönüllü 42. Alay Komutanı Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alpaslan ve şehit arkadaşlar anısına Mangal dağında, şehitlerimize yakışır şekilde yeni projelerimiz olacak.

42. Alay Giresunluların onuru ve şerefi olmuştur. 47. Alay Topal Osman Ağa Sakarya sırtlarında, Afyon dağlarında destanlar yaratmışlardır. Biz Giresunlular Afyon’da onlarca kez bir araya geldik. Bu sefer Ankara Haymana’da şehitlerimiz ile buluşacağız. Milli Park bünyesinde 13.950 hektarlık bir alana Ankara Giresunlular Platformunun talepleri doğrultusunda Mangaldagı Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alpaslan ve 42. Alayda şehit olanlar anısına hatıra orman kuruldu. Buraya geçtiğimiz yıl Orman Bakanlığı iş birliği ile1042 adet fidan diktik, ruhları şad mekânları cennet olsun ’,dedi.

STK Başkanları Av. Yaşar Yücel ile Ahmet Temür, Genel kurulun,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı hizmetlere vesile olmasını temenni ederek, genel kurulda güvenoyu alan Şebin Siad Başkanı Altan Güneş ve yönetim kuruluna yeni dönemde başarılar dilediler

Karlı ve soğuk bir İstanbul gününde Ankara’dan gelerek genel kurula katılan Giresun Platformu Başkanı Ahmet Temür ve Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Yaşar Yücel takdir toplarken, İstanbul’da oturan Şebin Siad üyelerinin genel kurula ilgi göstermemeleri yadırgandı.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  19 Mayıs İstikbal Mücadelemizin Baş   Coşku ve Heyecanla Kutluyoruz
  Sadi Toygar’a Teşekkür Plaketi Veri   Tepkiler Sonuç Verdi; Belgesel İpta
  Öden, Hemşireler Gününü Kutladı   TİRDEF İftarı Zeytinburnu’nda Yapıl
  Bulancak Belediyesi artık e-devlet’   Giresun Camiası İftarda Buluştu
  Ramazan’da 120 Ülke ve Bölgedeyiz   Harun Şahin Yeniden Başkan
  Engelleri Birlikte Aşacağız   Giresun Medya Platformu Piknikte Bu
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Ramazan ve İnfak
İbrahim BALCIOĞLU

İSMMMO Seçimleri Üzerine.
Mustafa K. NASUHOĞLU

Söz Gümüşe, Sükût Altındı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Çan Kulesi Ne Zaman Yıkıl
Ahmet ÖZDEMİR

Sıcak, Sıcak, Çok Sıcak…
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Aileyi Tehdit Gizil Tehli
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir