Giresun, Özgür Bir Kenttir Belediye Başkanı Kerim Aksu, engelli derneklerini ile buluşup özel konukları ile tek tek ilgilendi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Giresun, Özgür Bir Kenttir

Giresun, Özgür Bir Kenttir Belediye Başkanı Kerim Aksu, engelli derneklerini ile buluşup özel konukları ile tek tek ilgilendi.

Eklenme tarihi: 4.3.2019 11:26:24

Aksu, 10 yıllık görev süresi içerisinde, engelleri ortadan kaldırıp, engelsiz bir kent oluşturduklarını belirterek; “Engelleri sizlerle beraber aştık. Bu kentte beraber yaşlanmaktan mutluyum“ dedi.

Ayvasıl Liman Restorantta akşam yemeğinde Giresun Görme Engelliler Derneği, Giresun Anadolu Engelliler Derneği, Giresun Bedensel Engelliler Derneği, Özel Sporcular Derneği başkanları, yöneticileri ve üyeleri katıldı.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, engelli vatandaşlarımızın özgürce yaşayabilecekleri bir kent oluşturmaya çalıştıklarına dikkat çekerek; “ 10 yıllık görev sürem içerisinde, sizlerden gelen tüm talepleri yerine getirmeye özen gösterdim. Yollar, kaldırımlar, şarj istasyonları, engelli araçları sizin için hizmete sokuldu. Önümüzdeki dönemde engelsiz kafe, engelsiz sinema, engelsiz Giresun oluşturacağız. Biliyorsunuz önümüzde bir seçim var. Meclisimizi toplumun her kesimini düşünerek oluşturduk. Meclisimizde sizleri temsil edecek Özcan Konal kardeşimizde bulunuyor. Özcan Konal sizleri doğrudan temsil edecek. Sizlerle beraber olmaktan, bu şehirde birlikte yaşamaktan mutluyum. Her zaman söylüyorum, bizler engelli adayıyız. Sizlerle özel günlerde değil 365 gün beraberim. Katıldığınız için teşekkür ediyorum. Sizleri seviyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Meclis Üyesi adayı Özcan Konal ise yaptığı konuşmada, tüm engellilerin ihtiyaçlarını, taleplerini kent meclisinde takip etmek arzusunda olduğunu, kendisine böyle bir sorumluluk ve onurlu görev teklif eden Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya teşekkür ettiğini söyledi.

Giresun Görme Engelliler Derneği Başkanı Hüseyin Yazar, şehrine âşık bir belediye başkanı olan Kerim Aksu’nun kimseyi ötekileştirmeden, her türlü taleplerini yerine getirmeye çalıştığını belirterek; “ Belediye Meclisinde bizleri temsil edecek Özcan Konal kardeşimize yer verilmesi bize verdiğiniz değeri gösteriyor. Başkanımız Kerim Aksu’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Giresun Anadolu Engelliler Derneği Başkanı Nihat Yayla, engellilerin yaşamını kolaylaştıran bir kent oluşturan Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya her zaman teşekkür ettiklerini, çevre illeri gördükçe Giresun’un engelsiz ve özgür bir kent olduğunu daha iyi anladıklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu konuşmaların ardından tüm masaları ziyaret edip, özel misafirleri ile tek tek ilgilendi. Aksu, “ Benim arkamda ağalar, beyler yok. Halk var, sizler varsınız. Hepimizin yolu açık olsun” ifadesini kullandı.

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Ombudsmanlık Demokrasiyi Güçlendiri   CHP’lİ Meclis Üyeleri de Onayladı!
  Topal Osman Ağa Önemli Bir Değerimi   İç Yol Belediyemize Devrediliyor
  Belediyeler Birliği Meclis Üyeleri   Belediyeler Birliğinde Adaletsiz Se
  Saadetli Gençler Çanakçı’ya Sahip Ç   Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. Topla
  Kamu Mallarının Niye Satıyorsunuz?   Hız Kesmeden Hizmetlere Devam
  Altınordu Belediyesine Alucralı Baş   Bulancak Belediyesi’nde Görev Değiş
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Ramazan ve İnfak
İbrahim BALCIOĞLU

İSMMMO Seçimleri Üzerine.
Mustafa K. NASUHOĞLU

Söz Gümüşe, Sükût Altındı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Çan Kulesi Ne Zaman Yıkıl
Ahmet ÖZDEMİR

Sıcak, Sıcak, Çok Sıcak…
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Aileyi Tehdit Gizil Tehli
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir