giresun, girmep, medya, platform, köksal çamaltı, teoman alpaslan, Taner Karahasanoğlu

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Kültür   

GİRMEP Ödülleri Verildi

GİRMEP Ödülleri Verildi 4.Giresun Günleri kapsamında her yıl geleneksel olarak verilen Giresun eğitim, tarih ve kültürüne hizmet eden; Giresunu temsil ve idarede başarılı olanlara verilmesi kararlaştırılan plaketler sahiplerine verildi.

Eklenme tarihi: 12.4.2010 17:03:48

Giresun ve ilçelerinde eğitime yaptığı katkılardan dolayı Alucra’da okul yaptıran Ahmet Refik Bulutçu ve Şebinkarahisar’da okul yaptıran Fevzi Kıraç’a, Tirebolu İletişim Fakültesi yapım çalışmaları dolayısıyla Komisyon Başkanı Prof. Dr. Taner Karahasanoğlu’na, Giresun tarihini ve kültürüne hizmet plaketi yazdığı Osman Ağa kitabı ve Sarıkamış Giresun Şehitliği konularındaki .çalışmaları ile Teoman Alpaslan'a ve hizmet plaketi ise geçen yıl Giresun'da yılın bürokratı seçilen TEDAŞ Giresun İşletme Müdürü Köksal Çamaltı'ya verildi.


Sarıkamış Şehitliği çalışmaları ödül getirdi 

Teoman Alpaslan'a plaketini Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somucuoğlu teslim etti. Somuncuoğlu plaketi verirken “değerli hocamıza böyle bir günde ödül vermekten dolayı oldukça mutlu oldum; kendilerine başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Teoman Alpaslan ise "hayatım boyunca bir çok ödüle layık görüldüm bu ödüller arasında ömür boyu saklayacağım ve unutamayacağım bu ödüle bizleri layık görerek teklif edenler başta olmak üzere platformun başkanı ve bütün üyelerine teşekkür ediyorum" dedi. Ödül törenin de Teoman Alpaslan'ı yazar arkadaşı Seyfullah Çiçek yalnız bırakmadı.

Eğitime Hizmet Ödülü Karahasanoğlu'na 

Eğitime hizmet dalında Prof. Dr. Taner Karahasanoğlu’nun plaketi TİRDEF Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Balcıoğlu tarafından verildi. Plaket töreninde İbrahim Balcıoğlu “size bu ödülü Tirebolu İletişim Fakültesi çalışmalarınız için veriyoruz. Bu yaşınıza rağmen bıkmadan usanmadan böyle bir gayretin karşılığı olarak bu plaket size yetmez. Tirebolu’nun vefakar ve cefakar insanları sizin gayretlerinizi unutmayacak. Sizi hep hayırla yadedecektir.Bu plaketi bunun nişanesi olarak lütfen kabul ediniz” dedi.

 

Karahasanoğlu, ''Eski İlçe Milli Eğirim Müdürümüz Şaban Aydın Aslan başta olmak üzere geçtiğimiz günlerde arsasını yurt yapımı için bağışlayan Reyhan İnanç hanıma, Tirebolu'nun gelişmesi için emek sarf eden herkese şükranlarımı sunuyor, bana verilen bu plaketi burada onlar adına da alıyorum'' şeklinde konuştu.


Bürokrasi Hizmet Ödülü Çamaltı'ya 

Köksal Çamaltı'ya ise plaketini Giresun Medya Platformu Başkanı A. Şükrü Kara takdim etti. Ali Şükrü Kara “Giresun iline hizmet eden bürokratlarımızdan en başarılı olanını bizden önce de bir çok kuruluş seçmişti. Biz de üyelerimizin teklifi ve yönetim kurulumuzun kararı ile sizi bu ödüle layık gördük. Başarılarınızın devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Köksal Çamaltı ise Giresun gibi bir ilde çalışıyor olmaktan Giresun halkına hizmet etmekten büyük şeref ve onur duyuyorum beni bu ödüle layık gören teklif eden herkese bende teşekkür ediyor bu plaketi dairemde birlikte çalıştığım bütün mesai arkadaşlarım adına alıyorum dedi.

 

Giresun Medya Platformu plaketlerinden diğer ikisi sahiplerine verilmek üzere Alucra ve Şebinkarahisar temsilcilerine teslim edildi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
Salih YILDIZ, Mutafa USTAOĞLU, Erkan GENÇ, Ali DENİZ sALİH SALİH tarfından 13.05.2010 17:38:50 tarihinde yazılmış.
GİRMEP E TEŞEKKÜRLER
Gerçekten hakeden insanlara ödül verdiği için GİRMEP e bizler teşekkür ediyoruz özellikle hemşehrimiz sayın tedaş müdürü köksal beyi daha üst mevkilerde değerlendirilmesini bekliyoruz bulancak ve pirazizin bir milletvekili yok bizler sayın köksal beyin bulancak ve pirazizden miletvekili adayı olarak görmek istiyoruz milletvekilliğinide en iyi şekilde yapacağına inanıyoruz hemşehrimize başarılar diliyoruz GİRMEP ede tekrar teşekkür ederiz
 
DİĞER Kültür HABERLERİ
  Barış ve İnsan Hakları Hepimizin Ön   Kültüre Adanmış Bir Ömür Belgeselin
  Kütüphane Okuyucularını Ödüllendird   Haberin Ardındaki Gerçek yayınlandı
  Hat ve Tezhip Sanatçısı Ayten Tirya   Basın Mensuplarına Tabiat Parkları
  İş Ahlakı Dergisi ve Kitabı Tanıtıl   İmza Kampanyasına Büyük İlgi
  Giresun Ağzı Sözlüğü Görücüye Çıktı   Bir Vapur Masalı Galası Yapıldı
  Tirebolu Lisesi’nde Restorasyon Çal   Tirebolu Siron Mantısı Birinci Oldu
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Cennete Davet
İbrahim BALCIOĞLU

Geçen Hafta 45 Yıl Öncesi
Mustafa K. NASUHOĞLU

AKP İl Başkanı
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Giresun’da Aytekin Şenlik
Ahmet ÖZDEMİR

Güzünüzü Gördüm; Kışınızı
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Geçmişten Geleceğe Bir Gö
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Kübranın Düğününü Yaptık
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir