ibrahim, balcıoğlu, kübra, tirebolu, giresun, ak parti, saadet

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Kübranın Düğününü Yaptık

Kübranın Düğününü Yaptık Sitemiz İmtiyaz Sahibi İbrahim Balcıoğlunun kızı Kübranın düğünü Gaziosmanpaşa Belediyesi Düğün Salonunda nezih bir topluluğun iştiraki ile yapıldı.

Eklenme tarihi: 19.10.2009 14:43:09

18 Ekim Pazar günü 13-17 saatleri arasında yapılan düğün, Giresun dernekçiliği ve Gaziosmanpaşa ve Sultangazi siyaset dünyasını bir araya getirdi.

 

Okunan Kuran-ı Kerim ve ilahilerle başlayan düğün, Mimar Sinan Camii Eski İmam Hatibi Servet Yılmaz’ın “İslam’da Evlilik ve Karı Kocanın Sorumlulukları” hakkında  verdiği sohbet ile devam etti. Düğün yemeğinin yenilmesi sonrasında başlanan takı merasimi uzun kuyrukların oluşmasına sebep oldu.

 

Düğün ile ilgili görüşüne başvurduğumuz İbrahim Balcıoğlu “ düğünümüze bizzat gelen, çiçek ve çelenk göndererek, telgraf çekerek ve telefon ederek mazeret bildiren arkadaşlarıma, dostlarıma ve hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi mutluluklar birlikte artarken, acılar da paylaşmakla azalır. Dostlarım, arkadaşlarım ve hemşerilerim mutluluğumuzu paylaşmak suretiyle artırdılar. Kendilerine teşekkür eder, aynı mutluluğu tatmalarını Yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.

 

Düğüne Saadet Partisi GİK Üyesi Remzi Çakır, İBB İştirakler Daire Başkanı Yılmaz Şener, İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, SP İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Güven, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger ve Hakan Ceylan, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Subaşı, Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Özbay Yağmurkaya, Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Akpınar, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcıları Şahin Pirdal, Mehmet Şen ve İbrahim Bektaş, Küçükköy Vergi Dairesi Müdürü Halil Gündoğdu, İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Başkanı Abdülaziz Ural, Giresun Dernekler Birliği Başkanı Halil Kütük, TİRDEF Kurucusu Yahya İpek, TİRDEF Genel Başkan Yardımcısı Kamil Sakal, TİRDEF Genel Sekreteri Cüneyt İpek, TİRDEF Genel Saymanı Özcan Aydın, Gaziosmanpaşa Giresunlular Derneği Kurucusu Nuri Yılmaz, Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı M. Şenol Saygılı, Sultangazi Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Ahmet Demiray, Gaziosmanpaşa Giresunlular Derneği Kadınlar Kolu Başkanı Zeynep Aydın, Işıklı Köyü Derneği Başkanı Cevat Topal, Danışman Köyü Derneği Başkanı Hasan Kaya, Sekü Köyü Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, Belen Köyü Derneği Başkanı Zübeyir Pek, Erdoğan Köyü Derneği Başkanı Cevat Tamcı katıldılar.

 

Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu çelenk ve telgraf göndererek, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı İsmail Ergüneş, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  Tirebolu Dernekler Federasyonu, Tirebolu Özlü Köyü Derneği,  DSP İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Yıldırım ve A.Hamdi Can çelenk göndererek, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Üsküdar Eski Belediye Başkanı Yılmaz Bayat, MAZLUMDER Eski Genel Başkanı Şadi Çarsancaklı, Vedat Bükçü ve Mehmet Güçlü telgraf göndererek mazeretlerini bildirdiler.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
ŞEFİK YALÇIN tarfından 20.10.2009 19:49:03 tarihinde yazılmış.
TEBRİK
SAYIN KARDEŞİM İBRAHİM BALCIOĞLU SAĞLIK SORUNLARIM NEDENİYLE DÜĞÜNÜNÜZDE İŞTİRAK EDEMEDİĞİDEN DOLAYI AFFINIZA SIĞINIR YENİ EVLİ ÇİFTTE ŞAHSIM VE AİLEM ADINA BİR ÖMÜR BOYU ALLAHTAN BİR YASTIKKTA KOCAMALARI SAĞLIKLI VE MUTLU BİR HAYAT YAŞAMALARINI DİLER HEPİNİZE AİLECE SAYGI VE HÜRMETLERİMİZİ SUNARIZ ŞEFİK YALÇIN VE AİLESİ...
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  İsrail İşgalleri Normalleştirilemez   Acıları Paylaşmak İçin Yola Çıkıyor
  Bisikletli Ulaşım Ödülleri Sahipler   Ensar Vakfı'nda Görev Değişikliği
  Pendik Belediyesi Duyarsız Kalmadı   Tarihi Hatalara Tahammülümüz Yok
  Kâtip Şadi Sevenlerini Üzdü   Dine Saldırının Yeni Adı, Din İstis
  Ekrem Yüce Belediyeyi Ziyaret Etti   GİMEV Müterciler'den Şikâyetçi Oldu
  Metin Yaraman MEV Yönetiminde   İlhan Çabukol, Tuzla Belediyesine G
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hüzünlü Ramazan
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Dokunulamayanlara Dokunul
İbrahim BALCIOĞLU

Tireboluların 150 Yıllık
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Maske Meselesi
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Şakir Amca
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Çayınıza Sahip Çıkın!
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım