Fındığı Fiskobirlik Almalıdır Saadet Partisi İstanbul milletvekili Prof. Dr. Nazır Cihangir İslam, Giresun İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu İl Divan Toplantısına katılarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Fındığı Fiskobirlik Almalıdır

Fındığı Fiskobirlik Almalıdır Saadet Partisi İstanbul milletvekili Prof. Dr. Nazır Cihangir İslam, Giresun İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu İl Divan Toplantısına katılarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Eklenme tarihi: 26.9.2018 11:17:04

Gündeme açıklamalarda bulunan Cihangir İslam, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, bu zor dönemi dış güçlere bağlamanın eksik bir tespit olduğunun altını çizerek; “16 senedir iktidarda bulunan AKP hükümetinin, yanlış politikaları bizleri bu duruma sokmuştur. O yüzden Saadet Partisine bu ülkenin her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı var. Daha çok çalışacağız, daha sıkı çalışacağız ve daha örgütlü çalışarak inşallah yolumuza devam edeceğiz. Saadet Partisinin önü açıktır” dedi.

24 Haziran seçimlerinin de değerlendirmesini yapan Cihangir İslam, seçim döneminin Saadet Partisi açısından zor bir süreçten geçtiğini belirterek; “medya kanallarının ve gazetelerin doğru dürüst haber yapmadığı, sosyal medyada ise linç edilmeye çalışıldığı bu seçim döneminde, Saadet partisi 2 milletvekili çıkararak büyük bir başarıya imza atmıştır. Saadet Partisinin meclise girmemesi için her türlü yolu deneyen bir takım çevreler, bu 2 milletvekilliğini bile hazmedememişlerdir. Ve hala daha hazmedememektedirler” dedi.

Dış politikada izlenilen yanlış politikaların Türkiye’yi bu coğrafyada değerli bir yalnızlığa ittiğini belirten İslam; “en basitinden Suriye politikasını ellerine yüzlerine bulaştırmışlardır. 3 hafta sonra Şam’da Cuma namazı kılacağız diye yola çıkanlar, bugün yanmış yıkılmış bir Suriye fotoğrafını kucaklarında bulmuşlardır. 6,5 milyon göçmen ve demografik yapısı tamamen değişmiş terör örgütlerinin elinde bir Suriye… Saadet Partisinin olayların başlangıcında yapmış olduğu ikazlara ve samimi çözüm önerilerine kulak tıkamanın sonucu sınırımızda bir Kürdistan bölgesi ve büyük israil devletinin kurulmasının en önemli adımı…

Ayrıca Doğu Türkistan’da Çin hükümeti, Müslüman Uygur Türklerine yıllardır sistemli bir şekilde zulüm ve işkencede bulunuyor. Toplama kamplarında inançlarından vazgeçmesi için her türlü baskı ve cebir uygulanıyor. Bu konuyu hükümet gündeme getiremiyor ve getiremez. Çünkü Çin ile ticari ilişkisi var. Bu kadar borcu olan ve tamamen dışa bağımlı bir ülkeyi kimse ciddiye almaz. Bu zulme ve işkenceye karşı çıkabilecek tek bir parti var o da Saadet Partisidir. Çünkü biz hesapsızız. Bizim haktan başka bir kaygımız yok. Her zaman ve her zeminde hakkı konuşmak zorundayız. Eğer biz konuşmazsak, hiç kimse konuşmuyor ve dillendirmiyor” dedi.

Fındık meselesine de değinen Cihangir İslam, Fındığın hikâyesinin içler acısı olduğunu belirterek; “dünyanın en çok fındık üreten ülkesi olmamıza rağmen, maalesef fındık pazarının belirleyicisi değiliz. Bu piyasanın bir takım tekelci zihniyetlere veya bu işi daha farklı yöntemlerle, metotlarla yapanların eline bırakılmış vaziyette. Bu tekelci zihniyete karşı, Fiskobirlik’i fındık alımı yapar hale getirmek ve düzgün çalışmasını sağlamak, bir nebzede olsa üreticinin nefes almasını sağlayacaktır. İnşallah en kısa zamanda fındık ile ilgili bir takım çalışmalarda bulunacağız ve bunu açıklayacağız” dedi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  CHP Yöneticileri Neden Susuyor   Osman Ağa, Bu Ülkenin Gizli Kahrama
  Başkan Şenlikoğlu’ndan Müjdeler   Büyükelçiye Hayırlı Olsun Ziyareti
  Hayallerinizi Paylaşın Biz Yapalım   27 Mayıs Darbesi Millete İhanettir
  Talepler Anketle Tespit Edilecek   KEİPA’ya Ev Sahipliği Yapacağız
  Ombudsmanlık Demokrasiyi Güçlendiri   CHP’lİ Meclis Üyeleri de Onayladı!
  Topal Osman Ağa Önemli Bir Değerimi   İç Yol Belediyemize Devrediliyor
 
 
   
   
 
Recep ŞAHAN

Ramazan Okulu Sona Ererke
İbrahim BALCIOĞLU

İSMMMO Seçiminin Düşündür
Mustafa K. NASUHOĞLU

Gözünüze Dizinize Dursun
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Basit Adamdan Şehrül-Emin
Ahmet ÖZDEMİR

İşimiz Erenlere Kalmıştır
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Aileyi Tehdit Gizil Tehli
 
     
   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Osman Ağa Kültür Merkezi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir