Abdullah Akgün, Başkan Adaylığını Açıkladı Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Giresun Federasyonunda Kasım ayı sonunda yapılacak genel kurul öncesinde adaylar bir bir ortaya çıkıyor.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Abdullah Akgün, Başkan Adaylığını Açıkladı

Abdullah Akgün, Başkan Adaylığını Açıkladı Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Giresun Federasyonunda Kasım ayı sonunda yapılacak genel kurul öncesinde adaylar bir bir ortaya çıkıyor.

Eklenme tarihi: 1.10.2018 11:38:36

İlk olarak Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu ile Coşkun Çalık başkan adayları olarak ortaya çıkarken, yeni başkan adayı Abdullah Akgün de Giresun Federasyonu genel başkanlığına aday olduğunu yaptığı basın toplantısında açıkladı. Akgün toplantıda projelerini ve hedeflerini, kamuoyu önünde açıkladı.

Eyüpsultan Yeşilpınar Yağlıdere Parkı Tesislerinde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensuplarının katılımı ile başkan adaylığını duyuran Abdullah Akgün, sivil toplum kuruluşlarının içinden gelen birisi olarak değişimin zamanının geldiğini söyledi.

Sivil toplum kuruluşlarını kucaklayan bir seçim çalışması yürüteceğini belirten Akgün; “birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımı sürdüreceğim. Sorunları tespit eden, proje ve çözüm üreten, danışan ve birlikte yöneten bir anlayışı hâkim kılacağım. Birlik ve beraberlik içerisinde bütün sivil toplum kuruluşlarını kucaklayan ve projeler üretip tüm STK’ları kaynaştıracak bir bütünlük içerisinde çalışacağım” dedi

Görev yaptığı sivil toplum kuruluşları ile geçmişten bugüne neler yaptığını anlatan ve neden aday olduğunu da açıklayan Abdullah Akgün, “8 yıldır federasyon yönetiminde aktif olarak görev yaptım, tüm STK’lara ayırım yapmadan hizmet ettim. Onursal Başkanımız İstanbul Milletvekili Hasan Turan ile uzun yıllar çalıştık ve hemşerilerimizin desteği ile meclise girdi.

Ben Değil Biz Olacağız

Giresun adına önemli konularda hem gündemi yakından takip ettim, hem de bireysel olarak bir sivil toplum kuruluşunun nasıl görev yapması konusunda mesajlarım oldu. Giresun adına kurulan tüm derneklerimizi belli bir sistem içerisinde federasyonumuza dahil etmeye ve en verimli sonucu alabilmek için ciddi bir entegrasyonu sağlamayı öncelik görüyorum. Giresun Federasyonu olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmayı ve yeni hedefler ve ufuklar belirleyerek hizmetler sunmayı amaçlıyorum. Ben değil biz olarak hep birlikte yol yürümeyi hedefliyorum. Her düşünceye saygı insanlarımızı birleştirici kucaklayıcı bir yönetim anlayışı Giresun Federasyonumuzda uygulamayı düşünüyoruz. Şimdi ise hemşerilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile Kasım ayı sonunda yapılacak Giresun Federasyonu Genel Başkanlığına aday olmaya karar verdim. Değerli hemşerilerimden destek istiyorum.

Öncelikle Giresun Dernekler Koordinatörlüğü, Giresun Dernekler Birliği, Giresun Federasyonu yönetiminde kurucu başkan, yönetim kurulu ve tüm yönetimlerde görev yapan hemşerilerimize, Federasyon Başkanımız Mehmet Kuğu’ya ve yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarıma, Giresun Federasyonunun Türkiye genelinde zirve yapmasında büyük emekleri olan İstanbul Milletvekili Hasan Turan’a yapmış oldukları her türlü fedakârlıkları için teşekkür ederim. Giresun Dernekler Birliği ve Giresun Federasyonu Başkanı Halil Kütük başkanıma da emekleri için teşekkür ediyorum. Başkan seçildiğim takdirde onların tecrübelerinden azami ölçüde istifade etmeyi kendime bir görev olarak kabul ediyorum.

Kazanan Giresun Olsun

Bu vesile ile bize bu konuda her türlü desteği veren, yol gösteren kanaat önderlerimize de teşekkürlerimizi sunuyorum. Seçimlerin sonucu ne olursa olsun her zaman “Giresun ve Giresunlu kazansın” öncelikle “kazanan Giresun olsun." Beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Cemal Akkaya’nın sunduğu basın toplantısında söz alan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Abdullah Akgün’e destek verdiklerini belirterek başarılar diledi. Toplantıya katılan Muhittin Çelik, kendisinin de başkan adayı olduğunu söyleyerek Abdullah Akgün’e başarılar diledi.

Giresun Federasyonu Başkanı Abdullah Akgün, diğer projelerini ilerleyen günlerde sosyal medya hesaplarından paylaşacağını söyledi.

Haber: Sadi Toygar

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  Denize Girerken Dikkatli Olalım   Belediye Otoparklarının Saati Uzatı
  Bektaş Yayla Yolu, Köstebek Yuvası   Şenlikoğlu’ndan Minik Öğrencilere J
  Kadir Geceniz Mübarek Olsun   Şenlikoğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı
  İstanbul’da Köy Tadında Bir İftar   Validen Belediye Başkanlarına Ziyar
  Bir Festival Böyle Geçti   Müftüoğlu Camii Temeli Atıldı
  Anadolu Ajansı’ndan Nişancı İçin Ba   Festival Ekipleri Başkanı Ziyaret E
 
 
   
   
 
Recep ŞAHAN

Ramazan Okulu Sona Ererke
İbrahim BALCIOĞLU

İSMMMO Seçiminin Düşündür
Mustafa K. NASUHOĞLU

Gözünüze Dizinize Dursun
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Basit Adamdan Şehrül-Emin
Ahmet ÖZDEMİR

İşimiz Erenlere Kalmıştır
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Aileyi Tehdit Gizil Tehli
 
     
   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Osman Ağa Kültür Merkezi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım

sanalbasin.com üyesidir