Görelespor İçin İstanbul’da Toplandılar Giresun BAL(Bölgesel Amatör Lig) ligde şampiyonluk yarışında lider Kelkitsporu bir puan eksikle takip eden Görelespor için İstanbul Sarıyer’de bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Spor   

Görelespor İçin İstanbul’da Toplandılar

Görelespor İçin İstanbul’da Toplandılar Giresun BAL(Bölgesel Amatör Lig) ligde şampiyonluk yarışında lider Kelkitsporu bir puan eksikle takip eden Görelespor için İstanbul Sarıyer’de bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Eklenme tarihi: 11.2.2019 11:49:32

İstanbul Sarıyer’de düzenlenen toplantıya İstanbul Bursa ve yakin illerdeki Görele'ye ve Görelespor'a gönül veren hemşerilerimizin yanı sıra Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener ve Görelespor Kulüp Başkanı Ahmet Dede katıldılar.

Görelespor Görele Gibi Bir Marka Olmalı

Görelespor için önemli tespitlerde bulunan Kaymakam Ermiş ilçede büyük kültür potansiyeli olduğunun altını çizerek ayni zamanda yeni yetişen genç kuşaklarında sporla tanışmalarının ve buradan çıkacak yetenekli gençlerin Görelespor’u ileriye taşıyacaklarına inandığını söyledi. Görele insanının çalışkan olduğunu görmekle beraber bölgede bir göç sorunu olduğunu da dikkat çeken Ermiş basta Belediye Başkanı Tolga Erener’in canla başla çalışarak Görelespor'u hak ettiği yere getirmek için yoğun bir gayret sarf ettiğinin altını çizdi.

BAL liginde mücadele eden Görelespor’un tüm Görele’nin ortak değeri olduğunu ifade eden Başkan Erener şampiyonluk yolunda ilerleyen ve bir üst lige çıkmak için mücadele veren Görelespor'a bu zorlu mücadelesinde herkesin destek olması gerektiğini ve yaşanacak şampiyonluk sevincinin de büyük olacağını söyledi. Son yılda belediye olarak Görelesporun altyapıdaki başta konaklama ve tesis olmak üzere önemli bir eksikliğini tamamlayarak kulübe kazandırdıklarını da belirten Başkan Erener bundan sonrada sizlerin desteğiyle Görelesporu hak ettiği yere getirmek için yoğun bir gayret ediyoruz dedi.

Görelespor Kulüp Başkanı Ahmet Dede yapmış olduğu konuşmasında büyük metropollerin aksine Görele de çalışkan spora düşkün tertemiz bir gençlik olduğunu ve bu gençliğe el birliği ile sahip çıkılmasının önemine değindi. Başkan Dede Görelesporun bu zamana kadar olduğu gibi bu günde sizler gibi Görele sevdalısı hemşerilerime ihtiyacı olduğunu Türkiye’de basit görülebilecek bir BAL ligindeler kademeye çıkabilmek için en az üç milyon lira gerektiğini Görelesporu şampiyonluk yolunda bugüne kadar iki milyon TL bir maddi destek sağladık. Sadece başkan olarak 800 bin TL maddi yardımda bulundum. Göreleli işadamlarımız önemli katkılar sundular. Sizlerle beraber bugün burada bir yol haritası çizerek devam etmek istiyoruz diyerek teşekkür etti.

Görelesporun bir çıkış yakaladığını ve bunun devamının kulübe sıcak para girişi ile sağlanabileceğini söyleyen Giresunspor Eski Başkanı Osman Çırak; birlik ve beraberlik içinde bu sıkıntıları asmalıyız diyerek şampiyonluğa oynayan bir takımın isteklerinin bitmeyeceğini yasamış olarak çok iyi bildiğini ifade etti.

Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada Görelesporun yanındayız. Fakat biz Görelespora destek veren bu is adamlarının sayısını en az yüz kişiye tamamlayarak bir araya gelmenin daha doğru daha fazla yararlı olacağına inanıyoruz diyen İş Adamı Mustafa Öner bizler yirmi kişi olarak hazırız. Sayın belediye başkanımız sayın kaymakamımızınsa desteğiyle bu sayıya ulaşalım ve 13 Şubat Görenin Kurtuluşunun da kullanabileceği bir yemek için hazırlık yapalım dedi

İş adamı Yunus Fevzi Öner de “Görelespora ve Göreleye sevdalı biri olarak buraya kadar gelerek bizleri onurlandıran Sayın Kaymakamına ve Sayın Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Bizler Görelespora maddi ve manevi olarak en büyük katkıyı sunmayı bir görev biliyoruz. Görelespor yararına yapılacak olan Sayın Öner’in bahsettiği yüz kişilik yemeğin de kendisi tarafından karşılanacağını belirten Fevzi Öner gece için şimdiden en büyük katkıyı sunmuş oldu.

Bal liginde yaşanan sıkıntıları yakinen takip ettiklerini birçok arkadaşımızın bu konuda ciddi sıkıntılar yaşadığını söyleyen İş adamı Fuat Ergül “gecen sene yapılan Görelespor gecesine ev sahipliği yapan Sarıyer Belediye Başkanı Sayın Şükrü Genç e bir teşekkür edilmediğinin” altını çizerek bu eksikliğin en kısa zamanda giderilmesi gerektiğini belirtti.

Görelespor için yapılan değerlendirme toplantısında söz olan, Fuat Ergül, Ruhi Kavraz, Yılmaz Tank, Yusuf Kaptanoğlu, ishak Memiç ise Görelespora vermiş oldukları desteğin bundan sonrada devam edeceğini, son yapılan gecede hem maddi hem de Görelesporun ne kadar birleştirici bir güç olduğunun altını çizdiler. Aynı zamanda Başkan Erener’in İstanbul’da da toparlayıcı bir güç oluşturduğunu belirten katılımcılar siyasi tercihlerimizi kimliklerimizi bir tarafa bırakarak Görelesporun başarısı için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini ifade ettiler.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Spor HABERLERİ
  Atletizmde Miniklerden Kıyasıya Müc   Giresunspor Sevdalılarını Bekliyorl
  Birimler Arası Futbol Turnuvası Son   Birimler Arası Futbol Turnuvası Baş
  Musa Yamak Avrupa Şampiyonu Oldu   Musa Yamak Şampiyonluk Maçına Çıkıy
  Genç Bisikletçi Ömer Tecrübelerini   Pirazizspor'dan Başkana Plaket!
  Sporun ve Sporcunun Yanındayız   Giresunspor’u Süper Lig’e Taşıyacağ
  TÜGVA Bulancak’tan Bisiklet Turu   Başkan Duayen Spor Adamlarını Unutm
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Kalbi Temiz Olmak
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Siyasette Yeni Aktör: Ali
Mustafa K. NASUHOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
İbrahim BALCIOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Garip Çeşm-i Giryan v
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Önce Ezan Okundu...
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım