Aksu, İşte Halkın İttifakı Belediye Başkanı Kerim Aksu Giresun Üniversitesi öğrencileri ve vatandaşlarla buluştu.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Aksu, İşte Halkın İttifakı

Aksu, İşte Halkın İttifakı     Belediye Başkanı Kerim Aksu Giresun Üniversitesi öğrencileri ve vatandaşlarla buluştu.

Eklenme tarihi: 18.3.2019 11:13:17

Belediye Başkanı Kerim Aksu hafta sonunda Giresun Üniversitesi öğrencileri ve vatandaşlarla buluştu. Gençlerin görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Aksu, “ Gençlerimiz en büyük varlığımız, gelecekte ülkemizi gençlerimiz yönetecekler. Gençlerimize sahip çıkıyoruz, çıkmaya devam edeceğiz. İşte halkın ittifakı burada ” dedi.

Ayvasıl Liman Restaurant’ta üniversite öğrencileri ile beraber yemek yiyen Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun’u öğrenciler için rahat bir kent haline getirmeye özen gösterdiklerini belirterek; “Öncelikle Giresun Üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimizin ücretsiz yararlandığı bir çamaşırhane yaptık. Durak kütüphanesi yine öğrencilerimize sunulan ayrıcalıklı bir hizmet oldu. Belediye Konservatuarı ve Şehir Tiyatromuz yine bu alanlara ilgi duyan arkadaşlarımıza kapılarını açtı. Festivallerimizde yine sizlerin istediği sanatçıları getirmeye çalıştık. Giresun, üniversite öğrencileri için rahat bir şehirdir. Görüştüğüm birçok üniversite öğrencisi arkadaşımızdan bunu duymak bizi mutlu ediyor. Giresun Üniversitesi’ne başka illerden gelen her öğrencimizi misafir olarak kabul ediyoruz. Sizler buradan gittiğinizde Giresun’u unutamayacaksınız. Giresun’un büyükelçileri olacaksınız. Biz sizleri geleceğimiz olarak görüyoruz” dedi.

Üniversite Gençliğinin gelecek endişesinin ortadan kaldırılması gerektiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Kerim Aksu şöyle devam etti; “ Türkiye’nin en büyük gücü genç bir nüfusa sahip olmasıdır. Gençlerimizin geleceğini hazırlamak, iş imkânı sağlamak ülkeyi yönetenlerin ilk görevidir. Türkiye üretimden hızla uzaklaşıyor. Bu durum hem ekonomiyi olumsuz etkilerken, hem de istihdam olanaklarını azaltıyor. Gençler, gelecekte bu ülkenin yönetiminde sizler olacaksınız. Endişeye gerek yok, üreterek, kazanacağız. Ben sizlere, gençlerimize güveniyorum. Her zaman sizlerin yanında oldum, olmaya devam edeceğim. Büyük Atatürk Cumhuriyet’i gençlere emanet etti. Atatürk’ün aydınlık yolunda yılmadan yürüyeceğiz. Beraber tüm engelleri aşacağız. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. “

GENÇLERE SILA SÖZÜ

Belediye Başkanı Kerim Aksu gençlere hangi sanatçıyı görmek istiyorsunuz, diye sordu. Çoğunluğun,    “ Sıla ve Haluk Levent “ tezahüratlarına karşılık veren Aksu; “ Önce Sıla gelecek, sonra Haluk Levent Giresun’a gelecek “ yanıtını verdi.

“ÖĞRENCİ DOSTU BAŞKAN“

Üniversiteli gençler yaptıkları konuşmada, Giresun’u sevdiklerini, Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun Üniversite Öğrenci Topluluklarına önemli destek verdiğini dile getirip; “ Belediye Başkanımıza çıktığı yolda başarılar diliyoruz. Bizlere verdiği değerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisi öğrenci dostu bir başkan olarak anılıyor” şeklinde konuştular.

“İŞTE HALKIN İTTİFAKI “

Belediye Başkanı Kerim Aksu, mahallelerden vatandaşların katılımı ile yaptığı toplantıda; “ İşte halkın ittifakı. İttifak gönüllerde olur, ittifak kalplerde olur. Benim için en değerli olan Halkın İttifakıdır. Talimatla, zorla ittifak olmaz. Giresun Halkı kendi ittifakını kendisi sağlar. Bu destek, sevgi benim en kıymetli değerimdir. Bu şehrin her sokağını, her caddesini seviyorum. Sizleri seviyorum. Bu sevgi bizim yolumuzu açıyor. Giresun’a hizmet etmekten onur duyuyorum” diye konuştu.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Halkımızın Faydasına Çalışıyoruz   Kaymakamlar Kararnamesi Yayınlandı
  Başkan Şenlikoğlu, DOKA Toplantısın   Kararı Şaşkınlıkla İzliyoruz
  2019 Fındık Fiyatları Tiyatrosu Baş   Başkan Şenlikoğlu Baroyu Ziyaret Et
  Fındık İçin Arayışlar Sürüyor   Yaylalarda Kaçak Yapılara İmar Affı
  Yaylalarımızın Elektrik Sorunu Çözü   Yatay Mimariyi Tercih Edeceğiz
  Piraziz Sahilleri Halkındır!   Ombusdman,Şenlikoğlu’nu Ziyaret Ett
 
 
   
   
 
Recep ŞAHAN

Kurban Bilinci
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Bayramda Devlet Millet Ku
Mustafa K. NASUHOĞLU

Gözünüze Dizinize Dursun
İbrahim BALCIOĞLU

Giresun Dernekçiliğinin S
Ahmet ÖZDEMİR

İşimiz Erenlere Kalmıştır
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Boğulma ve Çeken Akıntı T
 
     
   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursa Giresunlular Sitesi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım