Teşekkürler Giresun Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi hizmet binasını ziyaret ederek, çalışan personellere karanfil dağıttı.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Teşekkürler Giresun

Teşekkürler Giresun Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi hizmet binasını ziyaret ederek, çalışan personellere karanfil dağıttı.

Eklenme tarihi: 26.3.2019 11:38:43

Şenlikoğlu, “Artık 2019 yerel seçim kampanyasının sonlarına yaklaştık. Seçmenin çoğu kararını verdi. Seçim çalışmalarımız kapsamında herkese ulaşmaya çalıştık. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya gayret ettik. Sokak sokak, cadde cadde dolaşarak, evlere ve iş yerlerine giderek, halkımızla kucaklaştık, gönül birlikteliği yaptık. Gittiğimiz her yerde, çaldığımız her kapıda bizlere gösterilen güven ve ilgi ile sorumluluğumuzun daha da arttığına şahit oldu. Öncelikle bu süreçte bizlerden ilgisini esirgemeyen meslek odalarına, sivil toplum kuruluşlarına, kanaat önderlerine, esnafımıza, memurumuza, işçimize, emeklimize, gençlerimize ve bütün halkımıza canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Av. Aytekin Şenlikoğlu, “Hepimiz bu şehirde son 10 yıldır Giresun’un nasıl çevresindeki illerden geri kaldığını konuşur olduk. Seçim çalışmalarımda en çok bu geri kalmışlık konu oldu. Giresun Altınordu ilçesinden geri kaldığı gibi Ünye’den ve Fatsa’dan da geri kalmış durumda. Bunda tabi ki belediye hizmetlerinin yetersizliği ve belediyenin şehrin dinamiklerini organize edememesinin rolü çok büyük oldu. Bu kötü gidişi tersine çevireceğiz. Bunun için çalışıyoruz. Maket yapmaya değil, gerçek projeleri hayata geçirmek için geliyoruz. Bir kişinin değil bütün şehrin yüzü gülsün diye geliyoruz. Bunu birlikte başaracağız” diye konuştu.

Şenlikoğlu, “Biz hiç bir zaman kin ve küfür dili kullanmadık. Hep herkesi kucakladık. Seçim sürecinde bizi bazı kesimler bu dile çekmeye çalışsa bile sağlam karakterimizi aşamadılar. Kibir ve küfre, halkı ayrıştırma diline bizi çekemediler. Belediye başkanı olduğumda da bu barış diline devam edeceğiz. Bu belediyeyi herkesle birlikte yöneteceğiz. Kimseyi partisi veya siyasi görüşü nedeniyle ayrıştırmayacağız. Barış ve kaynaştırıcı dilimiz, gönül birlikteliğimiz hep devam edecek.  Kampanya döneminde yanımda duran bütün çalışma arkadaşlarıma ve bize olan inancını dile getiren on binlerce insana sonsuz saygılarımı sunuyorum. Barış kazansın, adalet kazansın, samimiyet kazansın. Bu şehirde yaşayan herkese, bu sürece verdikleri destekler için teşekkür ediyorum. Ve sizlere de şunun garantisini veriyorum. Şayet halkımız bizi bu onurlu göreve layık görürse herkesin olduğu gibi alın teriyle ekmek parası için çalışan belediye personellerinin de en büyük garantisi biz olacağız. Sizlerin de bu süreçte desteklerinizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Öztürk Yaptıkları Bütçeyi Savundu   Belediye Meclisi Yılın Son Toplantı
  MÜSİAD Fahri Konsolosları Ağırladı   Ankara'dan Üst Üste Müjdeli Haberle
  Daha Fazla Hizmet ve Yatırım İçin Ç   Ordu-Giresun Havalimanı Full Çalışı
  Ak Parti'de Seçim Süreci Başlıyor   2020 Yılı Bütçesi Komisyonda Kabul
  Başkan Giresun'a Müjdeler Verdi   Saha Çalışmaları Yerinde İnceleniyo
  Şenlikoğlu, Şehrimiz İçin Çalışıyor   Başkan Dolmuş Esnafı İle Bir Araya
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Dolandırıcılık
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Siyasette Yeni Aktör: Ali
Mustafa K. NASUHOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
İbrahim BALCIOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Garip Çeşm-i Giryan v
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Önce Ezan Okundu...
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Giresun Sanatlarına İlgi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım