13. Giresun Günleri Heyecanı Başlıyor Giresun kalite bir organizasyon hedefiyle çıkılan yolda amaç toplumsal birlikteliği öne çıkarmak olacak…

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

13. Giresun Günleri Heyecanı Başlıyor

13. Giresun Günleri Heyecanı Başlıyor Giresun kalite bir organizasyon hedefiyle çıkılan yolda amaç toplumsal birlikteliği öne çıkarmak olacak…

Eklenme tarihi: 21.10.2019 11:13:59

Giresun Federasyonu Başkan Muhterem Memiş ve yönetim kurulu, 7-10 Kasım tarihlerinde Yenikapı Etkinlik Alanında yapılacak ‘’13. Giresun Günleri’’ tanıtım etkinliği öncesi Kavacık Doğal Dükkân Tesislerinde Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar ve yönetim kurulu ile bir araya gelerek Etkinlik gündemi ile ilgili görüş alış-verişinde bulundular

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, “Giresun Tanıtım Günleri’’ programı ile ilgili Giresun Medya Platformu yönetim kurulu üyelerine bilgilendirme yaparak, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Giresun günleri ve gündemdeki diğer konularında dile getirildiği toplantıda görüş ve düşüncelerini paylaşan ve toplantı daveti için teşekkürlerini sunan Giresun Medya platformu yönetim kurulu üyeleri tek tek görüşlerini açıklayarak tavsiye niteliğinde konuların ele alınmasını önererek, geçmiş yıllarda yapılan eksiklikler ile ilgili de eleştirilerini dile getirdiler.

Giresun Federasyonu Fındığa Sahip Çıkıyor

Medya ile istişare ve çalışmaya önem verdiklerini belirten Başkan Muhterem Memiş, ‘’Amacımız toplumsal birlikteliği öne çıkarmak’’, doğduğumuz toprakların kültürünü doğal güzelliklerini tanıtmak ve hemşerilerimizle kaynaşmasını sağlamak amacıyla ‘’Giresun gabuğunu gırdı’’ efsane sloganı ile Giresunlunun Kalbi Yenikapı’da atacak ve Fındık tanıtımına daha kapsamlı yer vereceklerini ve Geleneksel kültürümüz ile birlikte yerel sanatçılardan konserler, folklor gösterileri etkinlik boyunca Mavi Karadeniz TV’den canlı yayınlanacaktır, ifadelerini kullandı.

Düşünsene Giresunlu Değilsin!

Giresun Günleri tanıtım etkinliği ile ilgili detaylı bilgi veren Giresun Federasyonu Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Tahmaz, bu sene etkinlikte Fındık temalı organizasyon düzenleneceğini  ''Giresun kalite'' bir organizasyon olacağını ve ‘’Düşünsene Giresunlu değilsin! ‘’ sloganını sosyal medya ve diğer alanlarda alt slogan olarak gündeme getireceklerini belirterek protokol stantları ve ticari stantlar hakkında bilgilendirme yaptı.

Zafer Tahmaz, bu yıl 59 ticari stant ile 26 protokol ve kültür stantları olacağını geçtiğimiz yıllarda yapılan etkinliklerden daha az olacağını dış alanların da kısıtlı olacağını belirtti.

13.Giresun Günlerine Tam Destek Veriyoruz

Toplantı için teşekkürlerini sunan Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar “Giresun Medya Platformu elinden geldiğince Giresun’a ve Giresunlulara faydalı işler yapma çabasındadır.

Giresun Federasyonu tarafından sivil toplum kuruluşları ile birlikte geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 13. Giresun Günleri tanıtım etkinliği düzenleniyor. Giresun Medya Platformu olarak 13 yıldır olduğu gibi bu etkinlikte yerimizi alacağız” dedi.

Giresun’un sorunlarını ilgililere ve kamuoyuna iletmeye çalışacağız. 13 yıldır yapılan Giresun Günlerine katılım sağlayarak Giresunluları temsilde en iyi şekilde tanıttık ve birçok projenin oluşmasında kamuoyu desteğini sağladık. Giresun Federasyonu yönetim kurulu ve Giresun Medya Platformu yönetim kurulu ile  ’birlikten kuvvet doğar’’ ilkesiyle hareket ederek, Giresun’un sosyal, ekonomik, kültürel ve turizm alanında tanıtımına büyük katkı sağlıyoruz ve ekibimiz ile birlikte ‘ Giresun Günleri’’ tanıtım etkinliğine tam gaz hazırlanıyoruz.

Giresun halkına daha iyi hizmet etmek için, ‘’Giresun Günleri’’ organizatörü olan Giresun Federasyonu ile birlikte hareket ederek Giresun ve ilçelerinin sorunlarına sahip çıkıp, çözüm bulunması konusunda ilgililere öneriler sunmak gibi sorumluluğu da vardır. Giresun Medya Platformu her yıl değişik bir slogan ile kamuoyuna mesaj vererek toplumun ortak sorunlarını dile getirmektedir. Bu yıl standımızda kullanacağımız "SES VER GİRESUN’’ sloganı ile konu başlıkları halinde kamuoyuna önemli mesajları ileteceğiz. Bu sloganın anlamı, efsane Giresun Günleri organizasyonuna büyük katılım desteği,  Giresun sivil toplum kuruluşları arasındaki birliktelik, yerel basının değeri ve saygınlığı, ortak sorunlara duyarlılık ve sahip çıkma ile lobi faaliyetlerine destek vermek için ‘Ses ver Giresun’’ sloganı ile ortak hareket, ortak birliktelik hareketini sağlamaktır.

7 Kasım ve 10 Kasım tarihleri arasında Yenikapı etkinlik alanında yapılacak olan Giresun Günlerine 2 milyon ziyaretçinin gelmesi düşünülmektedir, kendi aramızda görev bölümü yaparak dev organizasyonun başarılı bir şekilde tamamlamak ve Giresun’a yakışır bir organizasyon olacaktır” şeklinde konuştu.

Toplantıya Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Başkan vekili İbrahim Balcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Hasan Kübüç, Metin Ruşen, Hüseyin Şenel Odacı, Kazım Karaçoban, Oğuzhan Kılıçaslan, Abdullah Öner Meral, Adem Tahmaz, Yahya İpek, Ahmet Gedik, Halil Derya ve Bülent Şirin katıldı.

 

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  Emiroğlu'nun Anlamlı Giresun Ziyare   Reddi Miras Hususunda Yaşanan Sorun
  Gençliğe Dair Herşey Konuşuldu   Rabia Naz Olayında Şok Gelişme...
  Kent Konseyi Rektör İle İstişare Et   Deprem Hakkında Doğru Bilinen 6 Yan
  Kasım Ayı 2.Meclis Toplantısı Yapıl   GİRMEP Hizmet Plaketleri Verildi
  Amacımız Ortak Kanaatler Oluşturmak   Giresunlular, Kahramanların Mirasçı
  13 Yılın Ziyaretçi Rekorunu Kırıldı   Kuzey Yıldızında Muhteşem Bulancak
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Rol Modeliniz Kim?
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Yıl ve Primini Dolduran Ç
Mustafa K. NASUHOĞLU

Son 60 Yılın En Soğuk Eyl
İbrahim BALCIOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Garip Çeşm-i Giryan v
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
 
     
   
 
Misafir Yazar

Kanser Çığ Gibi...
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Giresun Sanatlarına İlgi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım