Çevre Derneği Görev Dağılımı Yaptı İstanbul'da 1998 yılında kurularak hayata geçirilen Giresunlular Çevre Kültür ve Dayanışma Derneğinin 11. Olağan Kongresi gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Çevre Derneği Görev Dağılımı Yaptı

Çevre Derneği Görev Dağılımı Yaptı İstanbul'da 1998 yılında kurularak hayata geçirilen Giresunlular Çevre Kültür ve Dayanışma Derneğinin 11. Olağan Kongresi gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

Eklenme tarihi: 11.12.2019 11:32:58

Kurulduğu ilk günden itibaren hemşeri dernekleri içinde üyeleri ile beraber farkındalık yaratacak, Deprem Gerçeği, Eğitim Müfredatı, HES gibi birçok seminer ve paneller düzenlemiş olan Giresunlular Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetim kurulunu belirlemek için 11. Olağan Kongresini yaptı.

Kocasinan’daki dernek lokalinde gerçekleşen ve tek liste ile gidilen ve mevcut başkan Kenan Aşık'ın tekrar aday olmadığı olağan kongrede Ömral Dündar başkanlığındaki yeni yönetim kurulu seçilerek görevine başladı. Divan Başkanlığını Aziz Koçal'ın yapmış olduğu kongrede bir konuşma yapan Başkan Kenan Aşık, iki dönemdir sürdürmüş olduğu yönetim kurulu başkanlığı süresince her türlü maddi ve manevi desteği sağlayan yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, bu zamana kadar olan tüm çalışmaların ve faaliyetlerin titizlikle not edildiğini de belirterek kayıt altına alınmış olduğunun altını çizdi. Geriye dönük olarak herhangi bir borç bırakmadıklarını da ifade eden başkan Kenan Aşık bundan sonrada her zaman seçilecek yönetime de katkı sunacağını söyledi.

Yeni Bir Sayfa Açacağız

İstanbul Giresunlular Çevre Kültür ve Dayanışma Derneğinin 11. Olağan Kongresinde görevi devralan başkan Ömral Dündar ise yapmış olduğu değerlendirmesinde, bugüne kadar yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların önüne geçerek yeni bir sayfa açarak herkesi kucaklamak istediklerini belirtti. Yeni dönemde en önemli konunun dernek lokalinin yeniden düzenlenerek hem bir gelir kapısı, hem de üyelerin aileleri ile birlikte gelebilecekleri bir yer olabilmesi için azami gayret edeceklerini, Giresun'u geliştirmek, tanıtımına katkı sunmak, politik ve sosyal alanlarda güç birliği yaratmayı ve tüm Giresun Dernekleri içinde ilk sırada yer alan bir yapı oluşturmak istediklerini ifade etti. Bu zamana kadar derneğimize vermiş oldukları emek ve değerli katkılarından dolayı geçmiş yönetim kurulu başkan ve üyelerine de teşekkür eden Başkan Ömral Dündar, birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada başarılı çalışmalara hep beraber imza atacaklarını söyledi.

11. Olağan Kongre sonucunda Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu; Başkan Ömral Dündar, Başkan Yardımcısı Çınar Çetinkaya, Genel sekreterliğe Sündüz Öztürk, Muhasip Metin Gültekin, Lokal sorumlusu Kamil Bora, Zeki Avcı, Mehmet Çoban, Nuh Akkaya, İbrahim Torunoğlu, Şaban Kutlu, Ercan Akkaya. Denetim Kurulu asil üyeliklerine ise A. Cemal Haliloğlu, Zeki Şahnacı ve Sezai Kelleci seçildiler.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  Eynesilliler Derneği'nde Efsane Ger   Şefkat Eli Ataşehir'den Uzandı
  Birol Kardaş Beyoğlu Yeşilay'ın Yen   Geçmiş Olsun Türkiye'm...
  Gençler İdlib İçin Seferber Oldular   Kent Konseyinden GESOB Başkanına Zi
  STK'larımız Ankara'da Kenetleniyor   Haydi, Çocuklar Buz Pistine
  TABA-AMCHAM Yönetim Kurulunu Güçlen   GİRMEP'te Görev Dağılımı Yapıldı
  Giresun Vakfı Enerji Bakanını Konuk   Şebinkarahisar Vakfı Genel Kurulunu
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

İslam Sosyal Hayatta Görü
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Yıkım Sırası Yayla Evleri
İbrahim BALCIOĞLU

Bu Kadar Yüzsüzlük Olur m
Mustafa K. NASUHOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Garip Çeşm-i Giryan v
Uğur BİLGİ

Nereye Gidiyoruz?
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Tatil Karnesi
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Giresun Sanatlarına İlgi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım