Şenlikoğlu Güven Veriyor AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediyesi'nin, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte güven veren bir kurum haline geldiğini kaydetti.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Şenlikoğlu Güven Veriyor

Şenlikoğlu Güven Veriyor AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediyesi'nin, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte güven veren bir kurum haline geldiğini kaydetti.

Eklenme tarihi: 21.12.2019 13:37:26

Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun adil bir yönetici olduğunun altını çizen Tatlı, Şenlikoğlu’nun aldığı tüm kararların her zaman arkasında olduklarını ifade etti. İl Başkanı Tatlı yaptığı yazılı açıklamada, Giresun Belediyesi’nden işten çıkarılmalara ilgili CHP kanadından yapılan eleştirilere yanıt verdi. Giresun Belediyesi’nin geleceği adına Başkan Şenlikoğlu’nun kimlerle çalışacağına ve kimlerin faydalı olacağına karar vereceğine dikkat çeken Tatlı;“Bildiği gibi 1 Nisan 2019 tarihinden bugüne Giresun Belediyesi AK Partili Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu tarafından ekibiyle birlikte yönetiliyor. Tabiri caizse enkaz altında 225 milyon borçla teslim alınan belediyemiz sekiz aylık dönem içerisinde çok büyük gayretlerle bugün güzel günlerini yaşamaya başlamıştır. Çalışanlar geçmişte olduğu gibi maaş sıkıntısı çekmemekte maaşlarını düzenli bir şekilde almaktadır. Yaklaşık 80 milyon lira piyasaya olan borç ödenmiş herkesin güvenini kazanmış, büyük projelerin yakın bir zamanda yapılacağı bir belediye haline gelmiştir. Diğer yandan son 10 yıllık süre içerisinde belediyemizi hiç bir hizmet üretmeden neredeyse ilçe seviyesine düşüren CHP belediyesi 17 yıllık iktidarlık döneminde büyük yatırımlara ve büyük projelere imza atan AK Partiyi pervasızca eleştirirken kendi belediyelerinde yaptıklarını pardon yapamadıklarını görmezlikten gelmektedir.

10 yıl önce yine AK Partiden 18 milyon lira borçla aldıkları belediyeyi, 10 yıl boyunca kayda değer hiç bir hizmet üretmeden ve de üstelik 225 milyon lira gibi bir borç batağına çevirerek nerdeyse kapanma noktasına getirenler, insanların liyakatına bakmaksızın sırf kendilerine destek verdikleri için partililerini belediyenin tüm birimlerine yerleştirenler, bölgemizdeki Büyükşehir Belediyelerinde dahi olmayan sayıda personeli Giresun belediyesine alanlar, bugün bizleri vicdansızlıkla adaletsizlikle suçluyor. Siz önce bu ülke için, bu şehir için ne yaptınız onu anlatın, sonra teslim aldığınız CHP’li belediyelerde neler yaptınız onu tüm kamu oyuna anlatın. Biz Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun tüm kararlarında her zaman arkasındayız. Onun adil yönetiminden asla şüphemiz olmadığı gibi ekip ruhuyla hareket eden yönünü de takdir ediyoruz. Elbette ki belediyedeki durumu en iyi bilen kendisidir. Dolayısıyla kurumun geleceği için kimlerle çalışacağına kimin faydalı kimin verimli olacağına Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu karar verecektir. Herkesin bu duruma saygı duyması gerekmektedir” dedi.

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Espiye'de Araç Parkı Genişliyor   Giresun'un Geleceği Turizm Yatırıml
  Şenlikoğlu Halk İle İç İçe   Eski Yeni Diye Bir Ayrım Yok
  Ak Parti'de Eski Başkanlar Hatırlan   Belediye Meclisi Toplandı
  3. Kudüs Konferansı Malezya'da Yapı   Giresun'a Hizmet İçin Çalışıyoruz
  Eski Hükümet Konağının Yıkımına Baş   Kudüs İçin Ayağa Kalkmaya Davet
  Depremzede Çocuklar Unutulmadı   ABD ve İsrail Suya Yazı Yazıyor!
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Çocuklarınıza Namazı Emre
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Ya Siz, Artık Siz Değilsi
İbrahim BALCIOĞLU

Giresunlular Nerelerde Ya
Mustafa K. NASUHOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Garip Çeşm-i Giryan v
Uğur BİLGİ

Nereye Gidiyoruz?
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Cennetin Çocukları Olmak
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Giresun Sanatlarına İlgi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım