Şenlikoğlu Güven Veriyor AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediyesi'nin, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte güven veren bir kurum haline geldiğini kaydetti.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Şenlikoğlu Güven Veriyor

Şenlikoğlu Güven Veriyor AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediyesi'nin, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte güven veren bir kurum haline geldiğini kaydetti.

Eklenme tarihi: 21.12.2019 13:37:26

Belediye Başkanı Şenlikoğlu’nun adil bir yönetici olduğunun altını çizen Tatlı, Şenlikoğlu’nun aldığı tüm kararların her zaman arkasında olduklarını ifade etti. İl Başkanı Tatlı yaptığı yazılı açıklamada, Giresun Belediyesi’nden işten çıkarılmalara ilgili CHP kanadından yapılan eleştirilere yanıt verdi. Giresun Belediyesi’nin geleceği adına Başkan Şenlikoğlu’nun kimlerle çalışacağına ve kimlerin faydalı olacağına karar vereceğine dikkat çeken Tatlı;“Bildiği gibi 1 Nisan 2019 tarihinden bugüne Giresun Belediyesi AK Partili Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu tarafından ekibiyle birlikte yönetiliyor. Tabiri caizse enkaz altında 225 milyon borçla teslim alınan belediyemiz sekiz aylık dönem içerisinde çok büyük gayretlerle bugün güzel günlerini yaşamaya başlamıştır. Çalışanlar geçmişte olduğu gibi maaş sıkıntısı çekmemekte maaşlarını düzenli bir şekilde almaktadır. Yaklaşık 80 milyon lira piyasaya olan borç ödenmiş herkesin güvenini kazanmış, büyük projelerin yakın bir zamanda yapılacağı bir belediye haline gelmiştir. Diğer yandan son 10 yıllık süre içerisinde belediyemizi hiç bir hizmet üretmeden neredeyse ilçe seviyesine düşüren CHP belediyesi 17 yıllık iktidarlık döneminde büyük yatırımlara ve büyük projelere imza atan AK Partiyi pervasızca eleştirirken kendi belediyelerinde yaptıklarını pardon yapamadıklarını görmezlikten gelmektedir.

10 yıl önce yine AK Partiden 18 milyon lira borçla aldıkları belediyeyi, 10 yıl boyunca kayda değer hiç bir hizmet üretmeden ve de üstelik 225 milyon lira gibi bir borç batağına çevirerek nerdeyse kapanma noktasına getirenler, insanların liyakatına bakmaksızın sırf kendilerine destek verdikleri için partililerini belediyenin tüm birimlerine yerleştirenler, bölgemizdeki Büyükşehir Belediyelerinde dahi olmayan sayıda personeli Giresun belediyesine alanlar, bugün bizleri vicdansızlıkla adaletsizlikle suçluyor. Siz önce bu ülke için, bu şehir için ne yaptınız onu anlatın, sonra teslim aldığınız CHP’li belediyelerde neler yaptınız onu tüm kamu oyuna anlatın. Biz Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun tüm kararlarında her zaman arkasındayız. Onun adil yönetiminden asla şüphemiz olmadığı gibi ekip ruhuyla hareket eden yönünü de takdir ediyoruz. Elbette ki belediyedeki durumu en iyi bilen kendisidir. Dolayısıyla kurumun geleceği için kimlerle çalışacağına kimin faydalı kimin verimli olacağına Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu karar verecektir. Herkesin bu duruma saygı duyması gerekmektedir” dedi.

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  MHP Alucra İlçe Kongresi Yapıldı   Bakan Kasapoğlu Belediyeyi Ziyaret
  Kum Çakıl Ocaklarının Kapatılması D   Ortaklaşa Çözüm Yolları Üretmeye Ça
  Afet Yardımlarında Siyasi Ayrım mı   Tığlı, Alucra'da İncelemelerde Bulu
  Ak Gençlerden Mütercimler İçin Suç   CHP Vekili Tığlı'dan Ziyaret
  Deva Partisi Giresun'da Örgütlendi   Belediye Meclisi Toplandı
  Memleket Sevdalısı Vekille Konuştuk   Meclisten Devlete Afet Teşekkürü
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hüzünlü Ramazan
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Minik Kuşun Kocaman Öğütl
İbrahim BALCIOĞLU

Tireboluların 150 Yıllık
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Maske Meselesi
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Şakir Amca
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Çayınıza Sahip Çıkın!
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım