Giresun'a 214 Milyon TL'lik Yatırım Yapıldı Ak Parti Giresun İl Başkanlığı Ocak ayı genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Giresun'a 214 Milyon TL'lik Yatırım Yapıldı

Giresun'a 214 Milyon TL'lik Yatırım Yapıldı Ak Parti Giresun İl Başkanlığı Ocak ayı genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Eklenme tarihi: 28.1.2020 09:33:33

Çakıroğlu Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Başkanı Kenan Tatlı, Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasına yapan İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun için inandıkları yolda yürümeye devam ettiklerini kaydetti. Tatlı, AK Partinin, kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarla, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada dikkatle takip edilen bir parti olduğunun altını çizerek, “Milletimizle kurduğu köklü gönül bağına uygun şekilde geliştirdiği siyaset diline ve hizmet siyaseti anlayışına kadar, çok partili hayatımızın en köklü değişimlerinde hep AK Parti’nin imzası vardır. Bugüne kadar girdiği tüm seçimlerden istisnasız birinci parti olarak çıkması, partimizin yürüdüğü yolun doğrulunun ispatıdır. Hep söylediğimiz gibi, AK Parti milletin partisidir. Üyesinden delegesine ve teşkilat yöneticilerine kadar her kademede vazife üstlenen arkadaşlarımızın tek amacı, milletimize ve ülkemize hizmet etmek olmuştur. Türkiye’de bu kadar uzun süre iktidarda kalan bir başka parti bulunmuyor. Bu başarı, AK Parti teşkilatlarının milletimizle olan muhabbet bağının hep güçlü kalması sayesinde mümkün olmuştur.

Geçmişte pek çok parti ve siyasetçi, asli görevini unutup, millete efendilik tasladığı için tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almıştır. AK Parti ise, milletin hizmetkârı olduğu bilincini asla kaybetmediği için bugünlere gelmiştir. İnşallah, bu bağı güçlü tuttuğumuz sürece, daha çok uzun yıllar boyunca milletimize ve ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi. 

İlçe Kongreleri Mart Ayında Başlıyor

AK Parti’nin istişareye önem veren bir parti olduğunu söyleyen İl Başkanı Tatlı, “Her kademede istişare, parti çalışmalarımızın olmazsa olmaz bir şartıdır. Kongre sürecimizi, teşkilatlarımızın hesap vermesi ve yenilenmesi yanında, aynı zamanda en kapsamlı istişare zeminimiz olarak görüyoruz. İnşallah, 7. Olağan Kongre sürecimizi de bu anlayışla, en verimli şekilde değerlendireceğiz. Türkiye’nin, Cumhuriyet tarihinin en zorlu sınamalarından geçtiği bir dönemde yürüttüğümüz bu çalışmaların, partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. AK Parti olarak, bir önceki kongremizden bugüne kadar yaşananlardan çıkardığımız dersler ışığında, çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha gayretli kadrolarla geleceğe yürüyeceğimize inanıyorum.  Bilindiği üzere Giresun’da 29 Kasım 2019 tarihi ile başarılı ve olumlu geçirdiğimiz delege seçimlerinin ardından start verdiğimiz 7. Olağan kongre sürecimizi; şimdi ise ilçe kongreleri devam ettireceğiz. 2020 Mart ayında Tirebolu, Güce, Görele ve Keşap ilçesi ile inşallah başlangıç yapacağız. Ardından tüm ilçeleri Genel Merkezimizce belirleyeceğimiz takvime göre kardeşlik ve huzur içinde titizlikle sürdüreceğiz” diye konuştu.

2019 Yılında Giresun’a Yaklaşık 214 Milyon TL Devlet Yatırımı Yapıldı

2019 yılında Giresun’a yaklaşık 214 milyon lira devlet yatırımı yapıldığını aktaran Tatlı şunları söyledi; “Giresun’un dününde AK Parti vardı, bugününde yine AK Parti, inşallah geleceğinde de yine AK Parti olmaya devam edecektir. Projelerimizle, yatırımlarımızla ilimize aşkla, heyecanla ve istikrarla hizmet etmeye devam edeceğiz. 2019 yılında Sağlıkta 26 Milyon lira Ulaşımda 41 Milyon, Tarım’da 28 Milyon, Eğitimde 60 Milyon, Enerjide 40 Milyon ve diğer kamu yatımlarıyla birlikte toplamda 213 milyon 813 bin lira Giresun’umuza yatırım yapıldı. Partimize bağlı İl, İlçe ve Belde belediyelerimizin ise birçok heyecanlandığımız projeye inşallah 2020 yılı içerisinde kazma vurarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Rabbim tüm çalışma arkadaşlarımın yar ve yardımcısı olsun.”

Milletvekili Sabri Öztürk, Kadir Aydın ve Cemal Öztürk ise yaptıkları konuşmalarda ülke ve Giresun gündemine değinerek, hükümet olarak yapımı devam eden ve yeni başlayacak olan yatırımların takipçisi olduklarını, Giresun halkının kendilerine verdiği yetkiyi en iyi şekilde yerine getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini ifadede ettiler.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Bakan Kasapoğlu Belediyeyi Ziyaret   Kum Çakıl Ocaklarının Kapatılması D
  Ortaklaşa Çözüm Yolları Üretmeye Ça   Afet Yardımlarında Siyasi Ayrım mı
  Tığlı, Alucra'da İncelemelerde Bulu   Ak Gençlerden Mütercimler İçin Suç
  CHP Vekili Tığlı'dan Ziyaret   Deva Partisi Giresun'da Örgütlendi
  Belediye Meclisi Toplandı   Memleket Sevdalısı Vekille Konuştuk
  Meclisten Devlete Afet Teşekkürü   İGM Başkanı Şahin, O Önergeyi Neden
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hüzünlü Ramazan
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Minik Kuşun Kocaman Öğütl
İbrahim BALCIOĞLU

Tireboluların 150 Yıllık
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Maske Meselesi
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Şakir Amca
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Çayınıza Sahip Çıkın!
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım