Sağlığınız İçin Balık Yiyin Üsküdar Giresunlular Derneğinin yapmış olduğu sağlık için balık yiyin etkinliği dernek merkezinde yapıldı.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Etkinlikler   

Sağlığınız İçin Balık Yiyin

Sağlığınız İçin Balık Yiyin Üsküdar Giresunlular Derneğinin yapmış olduğu sağlık için balık yiyin etkinliği dernek merkezinde yapıldı.

Eklenme tarihi: 19.3.2020 11:07:40

Dernek Başkanı Rahman Karahan yaptığı konuşmada “hepiniz hoş geldiniz derken Üsküdar Giresunlular Derneği gelecekte Üsküdar’a damgasını vuracaktır. Bayrağı aldığım Coşkun Çalık kardeşimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yücel Kısa abimize, Temel Bilge abimize ve Dr. Mustafa Karadeniz abimize emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bugün burada toplanabiliyorsak bu insanların bu işte bu insanların büyük emekleri ve hizmetleri vardır.

Giresunlular Üsküdar’da nüfus olarak 4. sırada ancak gücümüz her daim birinci sıradadırlar. Bu gücümüzü iyi bir şekilde kullanırsak hizmet noktasında neler yapacağımızı herkes biliyor. Sayın vekilim Hasan Turan abim sizlere hassaten teşekkür ederim. Sivil toplum kuruluşlarından aldığınız gücü sivil toplum kuruluşlarına veriyorsunuz. Mecliste, bizim güler yüzümüz ve gücümüzsünüz. Malum bir virüs olayı var ülkemizde kişisel temizliğimize ve sağlık bilgisi kurallarına dikkat edelim ve yediğimize içtiğimize dikkat edelim. Bugün burada balık yiyoruz o zaman sağlığımız için balık yiyelim” dedi.

Dernek eski başkanı Coşkun Çalık da “Üsküdar’da Giresunlular güzel işler yapıyor bundan sonrada yapmaya devam edecek. Rahman kardeşimizin her daim yanında olacağız” diye konuştu.

Kadın Kolları Başkanı Yeter İncirkuş da yaptığı konuşmada “Üsküdar’da Giresunlu kadınlar çalışmalarıyla örnek bir hemşeri grubuna sahibiz. Hemşerilerimize katma değer katmaya devam ediyoruz etmeye de devam edeceğiz. Kadınlar gününü kutlamasını İdlip şehitlerini anma programı olarak kutladık. Bir miktar aynı yardım toplayıp Üsküdar Kızılay’a teslim ettik. Bundan sonra da kamu yararına çalışmaya devam edeceğiz. Bugün buraya gelen siz değerli hemşerilerimize hoş geldiniz diyorum kadınlar kolu olarak hazırladığımız bu yemek hepinize afiyet olsun” dedi.

Programa Ak Parti İstanbul Milletvekilli Hasan Turan, Ak Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, Giresun Medya Platform Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Pendik Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Salih Çalık, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Çalık, Giresun Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Alim, Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Halil Canik, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, GİMEV Kurucu Üyesi Aslan Turan, Sağlık Yöneticisi Halis Demir, Üsküdar Gazetesi Sahibi Adnan Odabaş, İş İnsanları Harun Piltan, Osman Acar ve Yücel Kısa, Üsküdar Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Nevzat Ay ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile Üsküdar Giresunlular Derneği yönetim kurulu üyeleri katılım sağladılar.

Haber: Aydın Kömürcü





Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
  Sağlığınız İçin Balık Yiyin   Belenliler Birlik ve Beraberlik Gec
  Çanakçı Şehitler İçin Yürüdü   Başkanla Akşam Çayına Devam
  Şehitlerimiz İçin Bir Araya Geldi   Ege Köyü Derneği'nden Anlamlı Gece
  Kaymakam Soysal Gençlerle Söyleşti   Barış Manço Eserleriyle Anıldı
  Başkanla Akşam Çayı Keyfi   Koramiral Şükrü Okan Mezarı Başında
  Batı Müslümanlardan Değil İslam'dan   Senin Kadrajından Tirebolu Start Al
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

İmamlar ve Doktorlar
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Kıyamet Alâmeti Koronavir
İbrahim BALCIOĞLU

Derneklerde Yeni Dönem Ba
Mustafa K. NASUHOĞLU

Önce Ellerimizi Yıkayalım
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

covid19: globalizmin sonu
Uğur BİLGİ

Nereye Gidiyoruz?
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Yok Mudur İnsanlarımızı Y
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Kübranın Düğününü Yaptık
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Eğitime Umut Köprüsü
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Giresun Sanatlarına İlgi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım