Giresunlular Video Konferans İle Buluştu Abdullah Akgün organizatörlüğünde Giresun STK temsilcileri ve çeşitli sektörlerde (sağlık, eğitim, sigorta, ulaşım, medya, bürokrat ve iş dünyası) görev yapan hemşerilerimiz bir araya geldi.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Etkinlikler   

Giresunlular Video Konferans İle Buluştu

Giresunlular Video Konferans İle Buluştu Abdullah Akgün organizatörlüğünde Giresun STK temsilcileri ve çeşitli sektörlerde (sağlık, eğitim, sigorta, ulaşım, medya, bürokrat ve iş dünyası) görev yapan hemşerilerimiz bir araya geldi.

Eklenme tarihi: 19.4.2020 13:15:15

Abdullah Akgün organizatörlüğünde Giresun STK temsilcileri ve çeşitli sektörlerde (sağlık, eğitim, sigorta, ulaşım, medya, bürokrat ve iş dünyası) görev yapan hemşerilerimizin katılımı ile telekonferans yöntemiyle yapılan toplantıda koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında neler yapılabileceği ve camiada hayata geçirilmesi düşünülen çalışmalar, ortak akıl çerçevesinde değerlendirildi. Amerika ve Almanya’dan sivil toplum kuruluşları başkanlarının da katıldığı toplantı son zamanlarda toplumun ihtiyacı olan moral ve motivasyona olumlu etkisi oldu.

Abdullah Akgün ile birlikte video konferans aracılığı ile programa katılanlar sivil toplum kuruluşlarının önerilerinin ve düşüncelerinin toplum için her zaman çok önemli olduğunu belirterek, öncelikle içinde bulunduğumuz bu zor süreçte millet olarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın zirve yapması gerektiğini, örnek bir millet ve devlet olarak dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı, milletimizin birbirine daha fazla destek verdiği, kucaklaşması gerektiği ve ihtiyacı olanlara nasıl destek olunacağı konuları gündeme getirildi.

Sağlık çalışanlarının da her zaman yanında olduklarını belirten katılımcılar, diğer konularda da görüş ve düşüncelerini belirterek video konferans toplantısını yöneten Abdullah Akgün ve ekibine teşekkürlerini sundular.

Giresun Medya Platformu Başkan yardımcısı merhum Metin Ruşen’in de yad edildiği toplantıda, medya mensuplarına hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.

Toplantının sonunda genel bir değerlendirmede bulunan Abdullah Akgün, “katılımlarınız ile büyük moral ve güç verdiniz, inanıyoruz ki millet olarak birbirimize sarılarak bu zor süreçten güçlü şekilde çıkacağız, yaptığımız bu toplantı bunun bir parçasıydı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Programa Halk Sigorta Genel Müdürü Bülent Karan, Bayrampaşa Giresunlular Derneği Başkanı Tülay Tahmaz, Giresun’dan Dr. Cengiz Cindemir, Dr. Nurcan Balık, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, İstanbul Eğitimciler Derneği Başkanı Arif Dede, Şebinkarahisar Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Esenyurt Giresunlular Derneği Başkanı Abdurrahman Ada, Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu, Amerika Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, Almanya Bavyera Eyaleti Karadenizliler Derneği Eski Başkanı Erdal Pirdal, Gazeteci Sadi Toygar, Trabzon’dan gazeteci Vesile Tekmen ve Bursa’dan gazeteci Erdal Avcı’nın katıldığı açıklandı.

Haber: Sadi Toygar

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Etkinlikler HABERLERİ
  Başkan Emür Muhtarlar Gününü Kutlad   Sonbahar Fotoğraf Yarışması Düzenle
  Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Oluyoru   Ordu Belediyesi'nden, Azerbaycan'a
  İtfaiye Müdürlüğü Full Çalışıyor   Devlet Övünç Madalyaları Verildi
  Avrupa Hareketlilik Haftası Kutlana   GİSİP İmam Hatiplere Sahip Çıktı
  Şenlikoğlu'nun Zafer Bayramı Mesajı   Yalova Giresunlular Derneğine Anlam
  Bulancak'ta İstiklal Marşı Coşkusu!   İstiklâl Marşı Hep Bir Ağızdan Söyl
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hz. Peygamber ve Çocuk
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Mevlid Kandiliniz Mübarek
İbrahim BALCIOĞLU

Murtad Deresi Menfezinde
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Cem Küçük ve Sisdağı Yayl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Yüreğimde: İnce Sızı*
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Bir Doğankent Nostaljisi…
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım