Koronalı Gündemi Değerlendirdik Giresunlu hemşeriler Corona virüs salgınında alınan tedbirler ve bunların uygulamalarındaki izlenen yollar, STK tarafından yapılan yardımlar ile çeşitli konularda istişarelerle bir araya geldiler.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Güncel   

Koronalı Gündemi Değerlendirdik

Koronalı Gündemi Değerlendirdik Giresunlu hemşeriler Corona virüs salgınında alınan tedbirler ve bunların uygulamalarındaki izlenen yollar, STK tarafından yapılan yardımlar ile çeşitli konularda istişarelerle bir araya geldiler.

Eklenme tarihi: 20.4.2020 11:38:27

Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu ve platform üyesi Abdullah Öner Meral organizatörlüğünde Giresun Medya Platformu üyeleri, basın mensupları ve Giresunlu hemşeriler video konferans ile bir araya geldi.

Video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında neler yapılabileceği ve camiada hayata geçirilmesi düşünülen çalışmalar, ortak akıl çerçevesinde değerlendirildi.

STK’lar tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için yerel yöneticilerle muhtarların halkın iletişiminde kopukluk olmaması konuşuldu.

Covit hastalarının hastanedeki tedavi süreçleri, hastanede hastalara gösterilen ilginin ve bilgilendirmenin yeterliliği halkında istişareler sağlandı.

23 Nisan günü Türk Hekimleri tarafından aşının bulundu müjdesinin açıklanacağı gündeme geldi. İzole ve evde duran halkın neler yapması gerektiği, sağlığına dikkat etmesi gerektiği. Sokağa çıkma yasaklarının etkileri dile getirildi

İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte millet olarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın zirve yapması gerektiğini, örnek bir millet ve devlet olarak dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı, milletimizin birbirine daha fazla destek verdiği, kucaklaşması gerektiği ve ihtiyacı olanlara nasıl destek olunacağı konuları gündeme getirildi

Sağlık çalışanlarının da her zaman yanında olduklarını belirten katılımcılar, diğer konularda da görüş ve düşüncelerini belirterek video konferans toplantısını yöneten Platform Başkanı İbrahim Bacıoğlu, Abdullah Öner Meral'e ve ekibe teşekkürlerini sundular.

Toplantıya Giresun Medya Platformu önceki dönem başkanı ve Şebinkarahisar Ajans gazetesi imtiyaz sahibi Sadi Toygar, Çamoluk Haber imtiyaz sahibi Kazım Karaçoban, Platform Muhasibi Aydın Kömürcü, Habertürk TV Yönetmeni Hasan Kübüç, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Kamil Patan, Oğuzhan Kılıçaslan ve DHA muhabiri ve Şebinkarahisar Ajans Genel Yayın Yönetmeni Gülsen Akyol Mutlu katılım sağladılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı'nın 100.yılı balkonlarda kutlanacak. Milli Bayram adına iyi dilek temennilerde bulundular. Giresun ve ilçelerinin Covit -19 ile mücadelelerinde emeği geçenlere teşekkür edildi. Video konferans toplantısına katılan herkes birbirine teşekkür ederek toplantı sona erdi.

ŞEBINKARAHISAR AJANS: Gülsen Akyol Mutlu

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Güncel HABERLERİ
  İsrail İşgalleri Normalleştirilemez   Acıları Paylaşmak İçin Yola Çıkıyor
  Bisikletli Ulaşım Ödülleri Sahipler   Ensar Vakfı'nda Görev Değişikliği
  Pendik Belediyesi Duyarsız Kalmadı   Tarihi Hatalara Tahammülümüz Yok
  Kâtip Şadi Sevenlerini Üzdü   Dine Saldırının Yeni Adı, Din İstis
  Ekrem Yüce Belediyeyi Ziyaret Etti   GİMEV Müterciler'den Şikâyetçi Oldu
  Metin Yaraman MEV Yönetiminde   İlhan Çabukol, Tuzla Belediyesine G
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hüzünlü Ramazan
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Dokunulamayanlara Dokunul
İbrahim BALCIOĞLU

Tireboluların 150 Yıllık
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Maske Meselesi
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Şakir Amca
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Çayınıza Sahip Çıkın!
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım