Tığlı İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Meclis tatilini fırsat bilerek, memleketinde hemşerileri ile bir araya geliyor.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset CHP  

Tığlı İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor

Tığlı İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Meclis tatilini fırsat bilerek, memleketinde hemşerileri ile bir araya geliyor.

Eklenme tarihi: 23.8.2020 12:03:45

Tığlı, ülkenin içinde bulunduğu zorlu süreçten dolayı büyük zorluklar yaşayan vatandaşların dertlerini dinlemek ve çözümü noktasında takipçi olmak adına, pek çok ilçe ve beldeye  ziyaret gerçekleştiriyor. Tığlı, ilk olarak Görele ilçesine gitti ve burada parti örgütü ve partisinin önceki dönem milletvekillerinden Selahattin Karaahmetoğlu ile bir araya geldi.

Tığlı, daha sonra beraberinde partisinin Görele İlçe Başkanı Salih Zeki Bayram, Belediye Meclis Üyesi Aysel Uzun, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Emine Ege ve Görele İlçe Başkan Yardımcısı Nazım Odabaş ile Görele belediye başkanı Tolga Erener’i makamında ziyaret etti. Tığlı, ilçe gezilerinde vatandaşa direk ulaşma ve sıkıntılarını öğrenme imkânı yakaladıklarını ifade ederken, Görele belediye başkanı Tolga Erener de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Görele esnaf odası başkanı Nurettin Emanet ile bir araya gelen Tığlı, esnafın durumu hakkında bilgi aldı ve durumun pek çok kentte olduğu gibi içler acısı olduğunu gözlemledi. Ardından Görele’ye bağlı Çavuşlu beldesini ziyaret eden TBMM Başkanlık divanı üyesi Tığlı, Görele esnaf odası başkanı Nurettin Emanet ve Çavuşlu belediye başkanı Fatih Duzcu ile bir araya geldi. Tığlı, Çavuşlu’da yaşayan vatandaşlarla da bir araya gelerek, belde de bulunan katı atık tesisinden kaynaklı şikâyetlerini dinledi ve söz konusu şikâyetlerin çözümünün takipçisi olacağını ifade etti. Diğer yandan, Çavuşlu’da yapılması planlanan kafes balıkçılığı projesine tepki gösteren vatandaşlarla da bir araya gelen Tığlı, neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Tirebolu Gölağzı mevkiinde Güzel ve Bilal Doma çiftinin hizmete açtığı seçkin yöresel ürünlerin sunulduğu mağazayı da ziyaret edip hayırlı olsun dileğinde bulunan TBMM Başkanlık divanı üyesi ve CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı’nın bir sonraki günkü durağı Espiye ilçesi Soğukpınar beldesi oldu.

Espiye ilçe başkanı Eşref Bodur ile birlikte Arpacık Köyünde Meryem Kartal’ın cenaze törenine katılan Necati Tığlı, ardından Soğukpınar Belediyesini ziyaret etti. Burada Soğukpınar Belediye Başkanı Mustafa Eyice ve beldenin önceki Belediye Başkanlarından İbrahim Akgün’le bir araya geldi. Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan Tığlı, Espiye Bahçeci Köyünde bulunan bir Mermer işletmesinin çalışanlarıyla buluştu. Tığlı, daha sonra Espiye ilçe merkezinde ziyaretlerine devam etti.

Yerel basına büyük önem veren Tığlı, İlçe Başkanı Eşref Bodur ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tepealan ile birlikte ilçede bulunan Yöremiz Gazetesi’ni ziyaret ederek, imtiyaz sahibi Ziya Gökçe, Yazı İşleri Müdürü Yeliz Sebahat Kabagöz ve gazetenin muhabiri Ahmet Turan’la bir süre sohbet etti.

Espiye Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden Tığlı, Başkan Turgut Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adabük Mahallesi Muhtarı Mustafa Metin, Gebelli Köyü Muhtarı Kadir İbiç ve Kaşdibi Muhtarı İhsan Cantürk’le bir araya gelerek, mahalle ve köylerin çözüm bekleyen sorunları üzerine sohbet etti. Eğitim-Sen Espiye Temsilciliğinde Başkan Ali Akıllı’yı ziyaret eden Tığlı, Tüm Emekliler Sendikası Espiye Temsilciliğinde de Başkan Ahmet Yılmaz ve emekli vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Tığlı, emekli vatandaşların her geçen gün katlanarak artan sorunlarını dinledi.

Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Kürtün ve Saffet Çelik ile bir araya gelen TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Necati Tığlı, servis şoförlerinin artan sorunları ve servis araçlarında yaş sınırlaması sonucu oluşan mağduriyet ve salgın dönemiyle artan sorunlarını görüştü. Tığlı, son olarak Espiye Genç İşadamları Derneğini ziyaret etti ve derneğin yönetiminde yer alan Hande Memiş, Engin Aktaş ve Yusuf Tiryaki ile buluştu.

Milletvekili Tığlı’nın ilçe ziyaretlerinin devam edeceği belirtildi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Tığlı Asıl Bu Sorulara Cevap Versin   Azerbaycan İçin Sevinmek Kardeşlik
  Başkan Yakar, Yeni Yönetimle Buluşt   Saadet Partisi'nden Muhtarlara Ziya
  Akgenç Başkanı Emre Özden Oldu   Kul Hakkı Başka Nasıl Yenir?
  Şehrimize Karşı Özel Bir İlgi Var   Milletvekili Tığlı'dan Komisyon Tal
  Giresun'dan Özür Dileriz   Belediye Meclisi Toplandı
  Kadın Cinayetleri Azalıyor mu?   Genel Başkanlığa Giresunlu aday
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Cami ve İlim
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Özel İdare Genel Sekreter
İbrahim BALCIOĞLU

Murtad Deresi Menfezinde
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Cem Küçük ve Sisdağı Yayl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Yüreğimde: İnce Sızı*
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

UMUTSUZ’UM
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım