Dijital Tribün Ahlakına Sahip Çıkalım Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, kulüp binasında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Spor   

Dijital Tribün Ahlakına Sahip Çıkalım

Dijital Tribün Ahlakına Sahip Çıkalım Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, kulüp binasında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Eklenme tarihi: 5.9.2020 11:06:00

Karaahmet, yeni bir kavram ortaya koyduğunu söyleyerek Türk futbolunda “Dijital Tribün Ahlakı” kavramı ile bir ilki gerçekleştireceklerini söyledi. “Biz yaptığımız işin fair play kurallarına uygun biçimde gerçekleşmesini istiyoruz. Bunun için de “Dijital Kavram Ahlakı” olarak yeni bir kavram ortaya koyuyoruz. Biz stadyum neyse resmi sosyal medya hesaplarımızı da o şekilde görüyoruz. Bizim stadımıza gelenle sayfamıza gelen herkes aynı değerde, aynı kalitededir. Bu kalite de fair play kurallarına uygun şekilde yansıtılmalıdır. Biz sayfalarımızda ağır hakarete, küfüre asla müsaade etmiyoruz. Bu şekilde yapılan paylaşımlara anında müdahale ediyor, siliyor ve 3 aylık süre ile de engelliyoruz. Eğer kişiler bu davranışlarında ısrarcı oluyorsa 1 yıl süre ile engelliyoruz. Baktık olmuyor bu seferde kişinin sayfalarımıza erişimine süresiz kısıtlama getiriyoruz. Bunu yapıyoruz çünkü biliyoruz ki dijital medya da çocuklar, aileler var biz bu değerlere dikkat etmek zorundayız yoksa amaçladığımız kulüp kültürünü oluşturmakta başarısız oluruz. Biz bu uygulamayı Türkiye’de hayata geçiren ilk kulübüz bu konuda Türkiye Futbol Federasyonu’nun da aynı hassasiyette yaklaşmasını bekliyoruz. Taraftar tribünde küfür ettiğinde nasıl stadyuma alınmıyorsa, resmi sayfalarda da aynı şeklide bir yaptırıma maruz kalmalı diyoruz. Biz Giresunspor Kulübü olarak bu ahlaki değeri başlatıyor diğer tüm kulüpleri de bu değeri geliştirmeye davet ediyoruz” dedi.

“Kimse Giresunspor’un Üstünde Değildir”

Transfer konusuna da değinen Başkan Hakan Karaahmet, transferler ile alakalı birbiriyle takım olabilecek arkadaşları bir araya getirmeye çalıştık. Kimse Giresunspor’un üstünde değildir cümlesini bizim dönemimiz de göreceksiniz. Kendilerini kampta 2 gün ziyaret ettim, tam bir takım havası var. Merak etmeyin Giresunspor takımı güzel şeylere imza atacaktır. Biz takım olduk. Hocamız ve teknik ekibimiz bu anlamda çok olumlu işler yapıyorlar ve bizimle her zaman istişare halindeler. Düşünün biz Giresunspor’a geldiğimiz de gelmek isteyen topçu yoktu ve çok şükür bu süreci hızlı bir şekilde tedavi ettik. Bizi arayan gelmek isteyen onlarca topçu var ancak biz ince eleyip sık dokuyoruz.” dedi.

“Giresunspor’un Asıl Sahipleri Giresunlulardır”

Sosyal Medya’da asil tartışmalarına açıklık getiren Başkan Hakan Karaahmet, “Asil kelimesi farklı yerlere çekilmesin. Asil olan bu kulübün taraftarı bu kulübe destek verenlerdir. Giresunspor bundan böyle profesyonel bir şekilde yönetilecektir. Herkes Giresunspor’a saygı göstermek zorundadır. Giresunspor’da ve Giresun’da görev yapan kendisini Giresunsporlu hisseden herkes saygı gösterecektir. Biz Tüm Giresun’u temsil ediyoruz ve marka değerimizi düşürecek her şeye karşıyız.” dedi.

Giresunspor’umuz Dereli’nin Yanında Olacaktır

Giresun’un son elli yılın en büyük felaketlerinden birini yaşadığını ifade eden Başkan Hakan Karaahmet, “Bu durum tüm Giresunluları ilgilendirdiği kadar Giresunspor’umuzu da çok derinden yaralamıştır. Bakanlarımız Giresun’da üst kurdular, Giresun ile ilgili inanılmaz efor sarf ediyorlar, ciddi çalışmalar yürütüyorlar. Giresun’da herkes sel felaketinde zarar görmüş insanlara yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Orada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Giresunspor olarak bu süreçte biz de tüm takımımızla beraber takım otobüsümüzle Dereli bölgesini ziyaret etmeyi planlıyoruz. Giresun’un ne sorunu varsa Giresunspor tüm kadrosuyla orada yerini alacak, ne yapması gerekiyorsa da o sorumluluğu yerine getirecektir. Bu anlamda Giresun’un yaşadığı bu felakette Giresunspor’umuzun gördüğü zarar, Giresun’un gördüğü zarar kadardır. Giresunspor herhangi bir grubun, görüşün kitlenin kulübü değil, Giresunspor Giresunluların kulübüdür. Herkesi bu notada Giresunspor’a saygı göstermesini bekliyorum” dedi.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Spor HABERLERİ
  Dijital Tribün Ahlakına Sahip Çıkal   Efsane Sporcular TRT Spor'da
  Giresunspor Bir Tutku Bir Özlemdir   Milli Sporcular Evlere Konuk Oluyor
  Bir Şampiyonluğun Hikâyesi   Egzersizini Evde Yap Hareketsiz Kal
  Güce Belediyespor Liderliğe Oturdu   İstanbullu Kadınlar Dünya Kadınlar
  Oyunu Kuralına Göre Oynayalım   Çotanaklar Bursa'da Destan Yazdılar
  Giresunlu Karateciler Yine Şaşırtma   Süper Lig 2019/2020 Sezonu Tahminle
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hüzünlü Ramazan
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Dokunulamayanlara Dokunul
İbrahim BALCIOĞLU

Tireboluların 150 Yıllık
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Maske Meselesi
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Şakir Amca
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Çayınıza Sahip Çıkın!
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
MSN Hava Durumu
Yakup Aktaşın Acı Günü
Eğitime Umut Köprüsü
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım