Aksu; Ben Halkın Adamıyım Giresun Belediye Başkanı ve adayı Kerim Aksu Batlamalıların buluşma yemeğinde net konuştu, ‘’Ağaların beylerin değil halkın adamıyım"

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Aksu; Ben Halkın Adamıyım

Aksu; Ben Halkın Adamıyım Giresun Belediye Başkanı ve adayı Kerim Aksu Batlamalıların buluşma yemeğinde net konuştu, ‘’Ağaların beylerin değil halkın adamıyım"

Eklenme tarihi: 25.3.2019 11:31:55

Belediye Meclis Üyesi adayı Harun Cici’nin Almina Restoranda düzenlediği Batlamalıların buluşmasına davet edilen Başkan Aksu alkışlar ve meşalelerle karşılandı. Bütün konukların tek tek elini sıkıp katıldıkları için teşekkür eden Başkan Aksu yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:" El ele kol kola belediyeyi tekrardan halk ile yani sizlerle yönetmeye devam edeceğiz."

Başkan Aksu konuşmasına şöyle devam etti; '’İyi ki seçim var, iyi ki seçme seçilme hakkımız var. İyi ki demokrasi var. Bizlerin demokratik halklarımızı kullandığımız en yegâne yer sandıktır. Bunun çocuklarımıza torunlarımıza kadar devam etmesini temenni ediyorum. 10 yıldır bir yola çıktık ve devam ediyoruz. Bu süre içerisinde hiç kimseyi birbirinden ayırmadım. Hiç kimseyi ötekileştirmedim. Hiç kimseye sen şu partilisin bu şu partili demedim. Hepsi bizim insanımız, hepsi Giresun'un insanı dedim. Herkesin talebini gerçekleştirmeye çalıştım. Belediye konusunda 20 yıllık tecrübeye sahibim. Şehir genelinde altyapının tamamına yakınını yaptık. 2009 yılında ki sel afetini hatırlayın, aynı yağmurlar bugünde yağıyor ancak şehirde problem yok. Alt yapıya çok ciddi yatırımlar yaptık. 8 yıldır ilimizde doğalgaz çalışması var. 8 yılda bu şehirde tüm yolların tamamı yıkıldı, biz yeniden yaptık. Bu az bir maliyet değil. 10 yıldır yüzlerce kilometre altyapı yapıldı. Yeni dönemde üst yapı yapıyı tamamlayacağız. Giresun çocuklarına istihdam kapıları yaratacağız. Çok güzel projelerimiz var. Hali hazırda devam eden çalışmalarımız var. Kültür Merkezi, Makine İkmal Müdürlüğü Binası, Teleferiğin anlaşmasını çarşamba günü yaptık. Biz bu şehri seviyoruz ve hizmete devam edeceğiz. Yeni dönemde de belediyeyi hep birlikte halkımızla beraber yöneteceğiz. Benim arkamda ağalar beyler yok sizler varsınız. Ben sizinle beraber olmaktan çok mutluyum. Bu akşam beni yalnız bırakmadığınız içinde hepinize şükranlarımı sunuyorum.’’

Batlamalılar yemeğini düzenleyen Harun Cici;" Biz Kerim Başkan’la bir yola çıktık. Çalışmalarımız çok güzel gidiyor. Halk Kerim Aksu’yu çok seviyor. Hep beraber bu şehri yönetmeye talibiz. Batlamalı hemşerilerim beni bu güzel günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum dedi.

Batlamalılar gecesine katılan İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ünzile Bozalioğlu ise yaptığı konuşmada;" Biz İyi Parti ve CHP olarak kurduğumuz millet ittifakında Kerim Başkanı tekrar Giresun’un başkanı olarak görmek istediğimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başkanımız herkesi kendi evinde gibi karşıladı. 10 yıldır belediyeye ayrı partili olmamıza rağmen hepimiz evimiz gibi gittik. Kimse bize birini bul torpil yap ya da şu siyasi partiye üye ol demedi. Belediyenin bütün hizmetlerinden halkımız eşit yararlandı. Ve ben inanıyorum ki Giresun halkı Kerim Başkan’ın hakkını yine verecektir. Belediye seçiminde yerel yönetici seçiyoruz. Ne Cumhurbaşkanı, ne milletvekili, nede bakan seçiyoruz. O yüzden bize kimse parmağını sallamasın. Biz Giresunluyuz kimseden korkmayız. Biz sevdiğimizi, inandığımızı seçeriz. Biz işlerini en iyi yapanı seçeriz. O yüzden Kerim Başkanı seçeceğiz. Bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Başkan Aksu daha sonra şampiyon olan Batlama Vadisi Sporu kutladı. Aksu," Batmanın iki takımı Batlama ve Batlama Vadi Spor süper amatör kümeye çıktı. Şampiyonları tebrik ediyorum. Süper Amatör kümede başarılar diliyorum" dedi. Yemeğe katılan Batlama Vadisi Spor Kulüp Başkanı Fatih Çelebi’yi sahneye çağıran Aksu kendisine, "Fındık Başımın Tacı" heykeli hediye etti. Kulüp Başkanı Fatih Çelebi’de Başkan Aksu’ya adına hazırlanmış bir forma hediye etti.

 

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Öztürk Yaptıkları Bütçeyi Savundu   Belediye Meclisi Yılın Son Toplantı
  MÜSİAD Fahri Konsolosları Ağırladı   Ankara'dan Üst Üste Müjdeli Haberle
  Daha Fazla Hizmet ve Yatırım İçin Ç   Ordu-Giresun Havalimanı Full Çalışı
  Ak Parti'de Seçim Süreci Başlıyor   2020 Yılı Bütçesi Komisyonda Kabul
  Başkan Giresun'a Müjdeler Verdi   Saha Çalışmaları Yerinde İnceleniyo
  Şenlikoğlu, Şehrimiz İçin Çalışıyor   Başkan Dolmuş Esnafı İle Bir Araya
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Dolandırıcılık
Ahmed ÇITLAKOĞLU

Siyasette Yeni Aktör: Ali
Mustafa K. NASUHOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
İbrahim BALCIOĞLU

Emeklilikte Yaşa Takılanl
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Bir Garip Çeşm-i Giryan v
Uğur BİLGİ

Çöp Yolu Kâbus Yolu
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Önce Ezan Okundu...
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Tekeden Süt Çıkarmak
Eğitime Umut Köprüsü
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
Bursada Otçu Göçü
GİRMEP Ödülleri Verildi
Görele Seyahat Zonguldak
Giresun Sanatlarına İlgi
Bursa Giresunlular Sitesi
Bursadan Vefa Örneği
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım