Şenlikoğlu; Giresun İçin Çalışıyoruz Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehir genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

Ana Sayfa| İletişim ve Künye | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

Ana sayfa Siyaset   

Şenlikoğlu; Giresun İçin Çalışıyoruz

Şenlikoğlu; Giresun İçin Çalışıyoruz Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehir genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

Eklenme tarihi: 6.11.2019 10:38:44

Sabahın erken saatlerinde devam eden çalışmaları incelemek için saha ziyaretleri yapan Başkan Şenlikoğlu, ilk olarak Gedikkaya Mahallesi Sanayi Sitesi kavşağında başlatılan yağmursuyu hat çalışmasını ve ardından ise Aydınlar Mahallesi 76 Nolu Sokak üzerinde geçtiğimiz aylarda başlatılan ve yapımı hala devam eden geniş kapsamlı altyapı çalışmalarını inceleyerek ilgili birim müdürlerinden bilgiler aldı.

Başkan Şenlikoğlu yapılan çalışmalar ile ilgili şunları söyledi; “Belediyemizin saha birimleri şehrimizin dört bir tarafında çeşitli çalışmalar yapmayı sürdürüyor. Hazırladığımız çalışma programı kapsamında cadde ve sokaklarımızda çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Sanayi Sitesi kavşağında yeni bir altyapı çalışması başlattık. Yağmurlu havalarda kavşağın altyapısının yetersiz olması nedeniyle su birikintileri oluyor ve ışıklarda bekleyen araçlar büyük sıkıntı çekiyordu. Bu sorunu giderecek olan çalışmamız kısa sürede tamamlanarak alan rahat bir nefes almış olacak.”

Diğer bir çalışmamızda Aydınlar Mahallesi 76 Nolu Sokak üzerinde devam ediyor diyen Şenlikoğlu açıklamasına şöyle devam etti; “Yaklaşık 45 gün önce başlattığımız çalışmanın büyük bir bölümünü tamamladık. Çalışmamız üç ana bölümden oluşuyor. Bunların içerisinde mahallenin içme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hatları yer alıyor. Toplamda 2500 metre olacak olan üç yeni hatla birlikte mahallenin büyük bir sorunu çözülmüş olacak. Yine aynı yerde mevcut içme suyu hattı güçlendirilerek daha verimli hale gelecek. Kanalizasyon ve yağmursuyu hattı olmayan mahalleye uzun yılların ardından ilk defa güçlü bir altyapı getirilmiş olacak. Ayrıca yolun tehlike arz eden bölümlerinde de ara ara perde duvar ve taş duvar çalışmaları yapılarak yolun güvenliği sağlandı. Bu çalışma sayesinde de bölgede olası toprak kaymalarının yaşanmaması için önlemlerimizi almış olduk. Altyapısı tamamlanan sokağımız yeniden betonlanacak ve vatandaşlarımızın rahat bir nefes almış olacak. Fen İşleri ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarımız kısa sürede tamamlanacak. Çalışmalar sırasında rahatsızlık vermiş olduğumuz sokak sakinlerine duyarlı davranışlarından dolayı da teşekkür ederim. Onların sorun ve sıkıntılarını gidermek için gece gündüz yoğun mesai harcayan çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim.”

Çalışmalardan oldukça memnun kalan mahalle sakinleri ise bu çalışmaların yapılmasını dört gözle beklediklerini, fakat bu zamana kadar herhangi bir çalışma başlanmadığını belirterek Belediye Başkan Aytekin Şenlikoğlu’na ve belediye personellerine teşekkür ettiler.

Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER Siyaset HABERLERİ
  Ak Parti İl Başkanından İki Mesaj   Türkiye'den KEİ Üyesi Ülkelere Dost
  Orman İşletme 5 Şeflikle Yeni Binas   Sağlıkçıları Korumak Zorundayız
  Korona Virüs Kanunu Kabul Edildi   İnfaz Yasası Mecliste Kabul Edildi
  Süleyman Soylu Gitti Geldi   Alımlar Objektif Usullerle Yapıldı
  Hizmetler Kesintisiz Devam Edecek   Sosyal Devleti Gündeme Taşındı
  679 Yeni Sağlık Personeli Göreve Ba   Rahmet, Minnet ve Özlemle Anıyoruz
 
 

   
   
 
Recep ŞAHAN

Hüzünlü Ramazan
Ahmed ÇITLAKOĞLU

İbretlik Güzel Bir Anekdo
İbrahim BALCIOĞLU

Derneklerde Yeni Dönem Ba
Mustafa Kıran NASUHOĞLU

Maske Meselesi
Yahya PALAVAR

Ermek İster İsen Yahya Ke
Ahmet ÖZDEMİR

Şakir Amca
Uğur BİLGİ

Kahramanlara Saygı İle
Fatma UĞURLU

Bulancak, Çantada Keklik
 
     
   
 
Misafir Yazar

Geçmişten Günümüze Harşıt
 
     
 

   
 
Medya Tirebolu Yayında
Baraj İnşaatına Yıldırım
Toker İlklerin Adamı
Güvende Yayla Şenliği
Yaylada Mevlide Yoğun İlg
Sel Yaraları Sarılacak
Kübranın Düğününü Yaptık
Yakup Aktaşın Acı Günü
MSN Hava Durumu
Doğankentte HEM Sergisi
Eğitime Umut Köprüsü
Tekeden Süt Çıkarmak
Barajda Göçük 2 Yaralı
Tirebolu Plaj Festivali
GİRMEP Ödülleri Verildi
Bursada Otçu Göçü
Giresun Sanatlarına İlgi
Görele Seyahat Zonguldak
Bursadan Vefa Örneği
Bursa Giresunlular Sitesi
Tireboluda Sel Tehlikesi
Osman Ağa Kültür Merkezi
Sıradan Bir İnsan Sıradış
Fındık Devlet Destek Kaps
Tozu Dumana Kattılar
 
     
 

 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .

kayitli resim yoktur

..
 

Tüm hakları www.medyagiresun.com (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır. Sitemiz Giresun Medya Platformu üyesidir.

Web Tasarım