Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Hemşerilerimizin Hizmetkârı Olacağız
Özet: AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Biz Giresunlu hemşerilerimizin hizmetkârı olacağız. Şehrimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini biliyoruz.
Açıklama: 

Bilerek, isteyerek ve planlayarak çalışmalarımıza hızla başladık. Her gün hemşerilerimizi ziyaret ediyor, halkımızla kucaklaşıyor, vataşlarımızın sesine kulak veriyoruz. Hemşerilerimizin istek ve beklentilerini dinliyor, gönüllerine dokunuyoruz. İnşallah Giresun’da gönül belediyeciliğini de en güzel şekilde tatbik edeceğiz” dedi.

“Şehrimizde yerel hizmet anlamında ciddi tıkanmalar yaşanıyor” diyen Şenlikoğlu, “Dönmeyen bir çark, çözülemeyen sorunlar var. Allah izin verirse 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonra Giresun’umuzda mazeret üreten değil, proje ve iş üreten belediyecilik anlayışı hakim olacak.

Problemler ve sorunlar ortada. Kimsenin endişesi olmasın hepsini çözüme ulaştıracağız, dönmeyen çarkı çevireceğiz. Hemşerilerimize layık çok güzel projeler sunacağız, bununla ilgili ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. AK Parti’nin hizmetlerine yakışır, halkımıza layık olan gerçek hizmetleri halkımıza sunacağız” diye konuştu.

Giresun halkının büyük bir sabırsızlıkla AK Belediyeciliği beklediğine dikkat çeken Şenlikoğlu, “Hamdolsun hemşerilerimizin bizlere olan güveni ve inancı gözlerinden okunuyor. Bu bize daha çok azim ve kararlılık veriyor. Bu güzel insanımıza hizmet bizim asli görevimizdir. Bu süreçte dua ve desteklerini esirgemeyen tüm vataşlarımıza teşekkür ediyor, 31 Mart&39;tan sonra Giresun’u hep birlikte daha ileriye taşıyacağımızın ve bizlere duyulan bu büyük güvene layık olacağımızın sözünü şimdiden veriyorum” dedi.


Yayın tarihi:  11.1.2019 11:04:21
Yazdırma tarihi:  7/18/2019 3:04:17 PM