Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Son Hızla Giderken El Freni Çekilmez
Özet: Bulancak Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı seçim gezilerini son hızla sürdürüyor.
Açıklama: 

16 Mart Cumartesi günü Sanayi Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Yakar; “Son 15 yıldır Bulancak büyük ve güzel hizmetler almıştır. Son beş yılda ise hızlı bir değişim ve dönüşüm söz konusudur. Tüm bu hizmetleri sadece belediye imkânları ile yapmak mümkün değildir. Belediye, hükümet, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız ve teşkilatımız olarak el birliği ile Bulancak’a hizmet etmek için gayret ediyoruz ve bu güç birliğinin karşılığı ortada. Hizmet ve yatırım konusunda son hızla giden bir araba gibiyiz. Eğer el frenini çekerseniz ne olur? Araba takla atar. Bu hizmetlerin devam etmesi için bir kez daha 31 Mart’ta sıkları patlatmanızı ve desteğinizi bekliyoruz” diye konuştu.

Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Belediye Başkanı Recep Yakar, AK Parti İlçe Başkanı Necati Yıldırım, belediye meclis üyeleri ve partililerin katıldığı Sanayi Mahallesi buluşmasına mahalle sakinleri büyük ilgi göstererek, Belediye Başkanı Recep Yakar’ı sloganlar, meşaleler ve havai fişeklerle coşkulu bir şekilde karşıladılar.

Başkan Yakar, burada yaptığı konuşmasında; “Sanayi mahallesi başta olmak üzere tüm Bulancak’ta yaptığımız hizmetler ortadadır. Bu hizmetlerin devamı için desteklerinizi bekliyoruz. Son hızla giden bir araba gibiyiz. Eğer el frenini çekersek hepimiz takla atarız. Biz devletimizin ve hükümetimizin desteğiyle hizmet üretiyoruz. Bu imkânlar göz ardı edilemez, edilmemeli. Her gün her türlü vaat vererek, iş sözü vererek karşınıza gelenler, bu imkânlar olmadan hiçbir şey yapamazlar. Sadece hayal satıyorlar. Biz ise gerçekleri ve yaptıklarımızı anlatıyoruz. Biz iş sözü vermiyoruz, iş imkânı üretiyoruz. İşte hükümetimiz desteğiyle yapılan 2. OSB’de bugün bin 500 kişi ekmek yiyor. Yeni yapılacak fabrikalarla en az bin 500 iki bin kişi daha iş imkânına kavuşacak. Yapılanlar, hizmetler ortada. İnanıyorum ki; 31 Mart’ta bize destek vererek tekrar sıkları patlatacaksınız” dedi.

Konuşmaların sona ermesinin ardından vataşla tek tek kucaklaşan Başkan Yakar, uzun süre alkış ve tezahüratlarla alan ayrılamadı.


Yayın tarihi:  18.3.2019 11:30:44
Yazdırma tarihi:  12/9/2019 5:36:12 AM