Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: İmam Hatip’e Halı Saha Yapıldı
Özet: Bulancak Belediyesi tarafından yaptırılan Bulancak İmam Hatip Ortaokulu Halı Sahası açılış töreni Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar tarafından yapıldı.
Açıklama: 

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut, okul müdürleri, öğrenci ve velilerin katıldığı açılış töreni 20 Mart Çarşamba günü yapıldı. Törende konuşan Belediye Başkanı Yakar, “Yeri Belediyemiz tarafından tahsis edilen ve hükümetimizin desteğiyle kısa sürede ilçemize kazırılan okulumuzda öğrencilerimizin talebi doğrultusunda yaptığımız Halı Sahamızın açılışını gerçekleştirmenin mutluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimize hayırlı olsun. Ancak bu sahanın hizmete girmesi yükümüzü arttırmıştır. Haklı olarak diğer okullarımızda yeni taleplerle bize gelecektir ve haklarıdır. Bizde bu yükü seve seve kabul ediyoruz. Geçmişte yaşanan sıkıntılar artık geride kalmıştır. İmkanlarımız ölçüsünde bu tür hizmetleri de yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılışı yapılan halı sahada ilk maç penaltı atışı ve ilk maç vuruşunu Belediye Başkanı Yakar yaptı. Tören Bulancak Belediyesi Mehter Takımı gösterisiyle sona erdi.


Yayın tarihi:  22.3.2019 12:31:00
Yazdırma tarihi:  7/20/2019 9:15:10 AM