Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Teşekkürler Giresun
Özet: Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi hizmet binasını ziyaret ederek, çalışan personellere karanfil dağıttı.
Açıklama: 

Şenlikoğlu, “Artık 2019 yerel seçim kampanyasının sonlarına yaklaştık. Seçmenin çoğu kararını verdi. Seçim çalışmalarımız kapsamında herkese ulaşmaya çalıştık. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya gayret ettik. Sokak sokak, cadde cadde dolaşarak, evlere ve iş yerlerine giderek, halkımızla kucaklaştık, gönül birlikteliği yaptık. Gittiğimiz her yerde, çaldığımız her kapıda bizlere gösterilen güven ve ilgi ile sorumluluğumuzun daha da arttığına şahit oldu. Öncelikle bu süreçte bizlerden ilgisini esirgemeyen meslek odalarına, sivil toplum kuruluşlarına, kanaat önderlerine, esnafımıza, memurumuza, işçimize, emeklimize, gençlerimize ve bütün halkımıza canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Av. Aytekin Şenlikoğlu, “Hepimiz bu şehirde son 10 yıldır Giresun’un nasıl çevresindeki illerden geri kaldığını konuşur olduk. Seçim çalışmalarımda en çok bu geri kalmışlık konu oldu. Giresun Altınordu ilçesinden geri kaldığı gibi Ünye’den ve Fatsa’dan da geri kalmış durumda. Bunda tabi ki belediye hizmetlerinin yetersizliği ve belediyenin şehrin dinamiklerini organize edememesinin rolü çok büyük oldu. Bu kötü gidişi tersine çevireceğiz. Bunun için çalışıyoruz. Maket yapmaya değil, gerçek projeleri hayata geçirmek için geliyoruz. Bir kişinin değil bütün şehrin yüzü gülsün diye geliyoruz. Bunu birlikte başaracağız” diye konuştu.

Şenlikoğlu, “Biz hiç bir zaman kin ve küfür dili kullanmadık. Hep herkesi kucakladık. Seçim sürecinde bizi bazı kesimler bu dile çekmeye çalışsa bile sağlam karakterimizi aşamadılar. Kibir ve küfre, halkı ayrıştırma diline bizi çekemediler. Belediye başkanı olduğumda da bu barış diline devam edeceğiz. Bu belediyeyi herkesle birlikte yöneteceğiz. Kimseyi partisi veya siyasi görüşü nedeniyle ayrıştırmayacağız. Barış ve kaynaştırıcı dilimiz, gönül birlikteliğimiz hep devam edecek.  Kampanya döneminde yanımda duran bütün çalışma arkadaşlarıma ve bize olan inancını dile getiren on binlerce insana sonsuz saygılarımı sunuyorum. Barış kazansın, adalet kazansın, samimiyet kazansın. Bu şehirde yaşayan herkese, bu sürece verdikleri destekler için teşekkür ediyorum. Ve sizlere de şunun garantisini veriyorum. Şayet halkımız bizi bu onurlu göreve layık görürse herkesin olduğu gibi alın teriyle ekmek parası için çalışan belediye personellerinin de en büyük garantisi biz olacağız. Sizlerin de bu süreçte desteklerinizi bekliyoruz” ifadelerini kullı.


Yayın tarihi:  26.3.2019 11:38:43
Yazdırma tarihi:  12/15/2019 10:07:39 PM