Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Şenlikoğlu İlk Resmi Törene Katıldı
Özet: Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü Valilik önünde düzenlenen törenle kutlı.
Açıklama: 

Atatürk Anıtına çelenk konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Vali Harun Sarıfakıoğlulları yaptığı konuşmada; Ülkemizin huzur ve güvenliği için cansiperane görev yapan bütün emniyet mensuplarının gününü kutladığını ifade etti. Emniyet Müdürü Fahri Aktaş Türk Polis Teşkilatının halkın huzuru can ve mal güvenliği için 24 saat görev başında olduğunu ifade etti.

Türk Polis Teşkilatının 174. Yıldönümü nedeniyle ilkokul, ortaokul ve liseler arasında düzenlenen resim şiir ve kompozisyon dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Harun Sarıfakıoğulları, Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu ve il protokolü tarafından verildi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü kutlama törenlerine, Vali Harun Sarıfakıoğulları, Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, G.Ü.Rektörü Prof. Dr. Cevdet Çoşkun, İl Jarma Böl. Kom. Vekili Albay Fuat Alanur, Cumhuriyet Baş Savcısı Abdurrahim Alan, İl Jarma Komutanı Albay Bahattin Murat Yakın, Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve vataşlar katıldı.


Yayın tarihi:  11.4.2019 10:45:17
Yazdırma tarihi:  12/9/2019 5:32:59 AM