Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Benim Belediyem Artık Cebimde
Özet: Giresun Belediyesi teknolojinin tüm imkanlarını vataşın hizmetine sunmaya devam ediyor.
Açıklama: 

Giresun Belediyesi vataşların internet ortamında bir tıkla ulaşarak belediye ile ilgili kurumsal bilgiler, projeler, duyurular, haberler, fotoğraf albümü, ilanlar ve vergi borcu ödemelerine kadar tüm olanakları sunan belediye web sitesinin mobil veri uygulaması da hizmete girdi.

Hazırlanan mobil verinin en güzel fayda sağlayan bir yanı da uygulama üzerinde anında “çek gönder” seçeneğinin olması oldu. Vataşlarımız şehrimizin hangi noktası olursa olsun, belediyemiz ile ilgili gördüğü sorunların fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden belediyemize gönderebilecek. Sisteme düşen istek ve talepler değerlendirilmek üzere ilgili birimlere havale edilecek.

Yenilikçi uygulamalara imza atan Giresun Belediyesi her ortamda belediyeye vataşların kolayca ulaşımını sağlamak için gereken ne varsa yapıyor. Oluşturulan altyapısı sayesinde artık belediye web sitesi www.giresun.bel.tr İOS ve roid işletim sistemi ile çalışan tüm tablet ve cep telefonlarında belediye hizmetlerine kolayca erişimi sağlayacak uygulamaları hizmete sundu. Mobil uygulamaları kullanan vataşlar, cep telefonlarından 7 gün 24 saat belediye hizmetlerine kolayca ulaşabilecekler.

Uygulamayı cep telefonunuza indirmek için cihazınızda yer alan “App Store ve roid Market” uygulamalarından Giresun Belediyesi uygulamasını bulup telefonunuza indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 


Yayın tarihi:  8.8.2019 21:16:30
Yazdırma tarihi:  6/6/2020 11:29:50 AM