Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: TÜGVAlılar Kızılcahamamda Kampa Girdi
Özet: Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın 3. İlçe Temsilcileri Kampı Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşti. Kampa TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin de katıldı.
Açıklama: 

Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkezi’nin TÜGVA İlçe Temsilcileri buluşması Ankara Kızılcahamam’da üç günlük programla yapıldı. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilen TÜGVA İlçe Temsilcileri buluşmasında üç gün boyunca çeşitli eğitimler verildi. Heyecan ve aksiyon dolu kamp programında TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Koordinatörü İbrahim Beşinci ve TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu’nun hitapları ile başladı. Programda AK Parti Genel Başkan Yardımcı Erkan Kemir, Milli Eğitim Bakanlığı Arge-İzleme Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk ve Sunucu Bekir Develi tarafından bir dizi programlar gerçekleştirildi.

Göktekin “TÜGVA’nın Davası, İnsaniyet Davasıdır.”

Eğitim Kampı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “81 il teşkilat koordinatörü ve 460 ilçe temsilcisinin katıldığı heyecan ve aksiyon dolu kampa katıldık. TÜGVA’nın davası, insaniyet davasıdır. Genel Başkanımızın da dediği gibi biz uzun yolların, uzun yürüyüşlerin gençleriyiz, sorumluluğumuz ağır. Bizleri böyle kamplarla birleştiren Genel Merkezimize teşekkürlerimi sunuyorum. Genel Merkezden aldığımızın enerjimizi, heyecanımızı Bulancak’ımızda uygulama noktasında kararlıyız Allah’ın izniyle. Hayalimiz, iddiamızı sonsuzluğa taşımaktır” dedi.

TÜGVA Kızılcahamam kampı İlçe Temsilcilerinin program sonunda çekildiği hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


Yayın tarihi:  21.10.2019 11:26:28
Yazdırma tarihi:  9/22/2020 7:20:28 PM