Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Giresun Güney Çevre Yolu Ne Oldu
Özet: Saadet Partisi İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, seçim döneminde söz verildiği halde bir adım bile atılmayan Giresun Güney Çevre Yolunun akıbetini sordu.
Açıklama: 

Abdulkadir Bektaş seçim dönemlerinde büyük tanıtımlarla kamuoyuna sunulan Güney Çevre Yolu Projesinin, unut(tur)ulduğunu söyleyerek; “iktidar milletvekilleri niçin bu yol üzerinde ağırlıklarını koymuyorlar? Gece gündüz 24 saat bu yol için uğraşmıyorlar? Trabzon ve Rize illerinin çevre yolu projeleri için acele kamulaştırma kararı alınıyor, niçin bizim yol için ses seda yok?  Eğer bir engel varsa kamuoyuna açıklasınlar, kimler engelliyor biz de bilelim. Giresunlu olarak üvey evlat muamelesi görmemiz bizleri rahatsız ediyor, iktidar vekillerini rahatsız etmiyor” dedi.

Giresun Güney Çevre Yolu projesi için ortada -kâğıt üzerinde dahi olsa- somut bir çalışma göremediklerini söyleyen Bektaş; “korkarım ki bu proje, diğer AKP projeleri gibi sadece kâğıt üzerinde kalacak ve seçimden seçime hatırlanıp oy devşirilmeye çalışılan hayali bir çalışma olarak tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak, bize de çevre illerdeki gelişmelere bakarak iç çekmek kalacaktır” dedi.

 


Yayın tarihi:  6.11.2019 10:50:57
Yazdırma tarihi:  8/12/2020 10:35:56 AM