Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Bulancak Belediyesinde yoğun mesai
Özet: Geçen hafta sonu ilçede etkili olan yağışlar sonrası, belediye ekipleri oluşan olumsuzlukları anında değerlendirerek gideriyorlar.
Açıklama: 

İtfaiye ve Temizlik Müdürlüğü ekipleri; Uçarlı Mahallesi Bulancak Deresi çevresinde (Dere Mahalle) yağmur sebebiyle oluşan birikinti ve çöpleri temizleyip, yıkayarak ortadan kaldırırken, Salı Pazarı sonrası oluşan atıklarda hızla toplanarak temizlendi.

Fen İşleri ve Zabıta Müdürlüğü tarafından tespit edilen, Bahçe sokakta bulunan ve yıkılma tehsi bulunan eski ev sahibi ikna edilerek ve gerekli güvenlik tedbirleri alınarak güvenli bir şekilde yıkılarak kaldırıldı. Millet Caddesi üzerinde bulunan bir market önünde kaldırıma bırakılan inşaat malzemeleri de ilgililer uyarılarak kaldırıldı.

Belediyenin tüm birimleriyle sahada çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Üreten ve çözen bir hizmet anlayışıyla çalışıyor, gelen istek ve şikâyetleri de hızla değerlendirerek yerinde çözüyoruz. Alt yapı anlamında bütün yatırımlarımızı büyük ora tamamladığımız için artık çok büyük sorunlarla karşılaşmıyoruz. Geçen hafta 2 gün aralıksız yağan yağmura rağmen fazla bir sıkıntı yaşamadık. Oluşan küçük çaplı aksaklıklarda hızla giderildi.

Daha güzel ve hizmet alan bir Bulancak için vataşlarımızın da ilçelerine sahip çıkmalarını ve ilçede ikamet etmesine rağmen kayıtlarını köylerde ve başka yerlerde tutan vataşlarımızın ikametlerini Bulancak’a aldırmalarını bekliyoruz” diye konuştu.


Yayın tarihi:  8.11.2019 11:20:19
Yazdırma tarihi:  9/28/2020 10:54:20 AM