Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat


Başlık: Ailelerin Sevinçlerine Ortak Olunuyor
Özet: Giresun Belediyesi, yeni doğan bebekler için hediye olarak Hemşerilik Beratı ve çocuk battaniyesi veriyor.
Açıklama: 

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatı ile başlayan bu sosyal projeyle, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Beyaz Masada görevli personeller, yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek, Başkan Şenlikoğlu adına hediyeleri takdim ederek anne babaların mutluluklarına ortak oluyor. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vataşların her daim yanında olan Giresun belediyesi bu çalışması ile oldukça takdir alıyor.

Bizler için mutluluk verici bir zama Belediyenin yanlarında olmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini söyleyen aileler: “ Kapımız çalınıp güler yüzle birlikte bizlere Hemşerilik Beraatı ve battaniye hediye edilmesinden son derece mutlu olduk. İnsanların sevinçli ve duygusal zamanlarında yanlarında olunması çok güzel. Bu duyarlı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; “Gözlerini yeni açan minik hemşerilerimiz için hazırlamış olduğumuz hemşerilik beratı belgesi ve çocuk battaniye hediyesini her ay ailelerimize ulaştırıyoruz. Ülkemizin geleceği çocuklarımızın dünyaya gözlerini açtığı güzel Giresun’umuzun bir parçası olarak hayatlarını sürdürmeleri noktasında onların her daim yanlarında olmayı istiyoruz. Gönül belediyeciliği anlayışımızla çalışmalarımız devam ediyor. Her zaman halkımızla beraberiz” dedi.


Yayın tarihi:  16.12.2019 10:51:52
Yazdırma tarihi:  2/28/2020 4:54:32 AM