Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Pirazizde Köfte Şöleni Düzenlendi
Özet: Piraziz Belediyesi tarafından Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde Piraziz Köftesi Şöleni düzenlendi.
Açıklama: 

Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde düzenlenen Piraziz Köfte Şöleni’ne, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, İlçe Jarma Komutanı Taylan Arslanca, İlçe Emniyet Amir V. Sürmeli Yıldız, Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Sarı, Siyasi Parti temsilcileri, vataşlar ve öğrenciler katıldı.

Piraziz Belediyesi tarafından her yıl geleneksel haline dönüşen Hamsi Şöleni, bu yıl Piraziz Köftesi&39;nin tanıtımına katkı sunmak anlamında Piraziz Köftesi şöleni olarak düzenlendiği açıklı.

Öğrenciler Piraziz Köftesi Şöleninde Coştu

Şölende ızgarada pişirilen Meşhur Piraziz Köftesinin tüketen öğrenciler daha sonra türküler eşliğinde horon ve diğer yöresel oyunları oynadı.

Piraziz Köftesi Bir Markadır…

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu ; &39;&39;Bugün bu güzel, anlamlı etkinlikte Öğrencilerimiz ve vataşlarımızla beraber olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Daha önce Hamsi Şöleni olarak yaptığımız bu etkinliği bugün Piraziz Köftesi şöleni olarak gerçekleştiriyoruz. İlçemize Türkiye&39;nin çeşitli Şehirlerinden Eğitim-Öğretim hayatını devam ettirmek için gelen Üniversite öğrencilerimize Meşhur Piraziz Köftesi&39;nin lezzetinin tattırdık. Lezzetiyle ün yapmış köftemizin ilçemiz için önemli bir marka değeri taşıdığını ve bu değeri yaşatmak için bu tür etkinliklerinin önemli olduğunu düşünüyorum. &39;&39; dedi.

Başkan Görgülüoğlu: Öğrencilerimizin Daima Yanındayız

Başkan Görgülüoğlu, &39;&39;Belediye olarak öğrenci kardeşlerimizin ilçemizde huzur içerisinde eğitim görmeleri için daha önce olduğu gibi bundan sonrada üzerimize düşen her konuda gerekli desteği vereceğimizi ve böyle anlamlı sosyal etkinliklerde öğrencilerimizin yanlarında olmayı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.


Yayın tarihi:  26.12.2019 11:44:33
Yazdırma tarihi:  9/25/2020 9:52:35 AM