Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: SP Çanakçı İlçe Kongresi Yapıldı
Özet: Kongreye İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, İl Müfettişi Ömer Öztürk, Saadet Partisi Çanakçı Belediye Başkanı Av. Tuncay Kasım, İl Yönetimi, İlçe Başkanlarının katılımıyla yapıldı.
Açıklama: 

Çanakçı halkının ilgi gösterdiği kongrede Saadet Partisi Çanakçı Belediye Başkanı Av. Tuncay Kasım bir konuşma yaparak, Çanakçı ilçesinde 6 senede çok şeylerin değiştiğini söyledi. Av. Tuncay Kasım konuşmasının devamında; “çanakçı ilçemizde 6 yıldır sosyal ve kültürel anlamda çok büyük değişiklikler olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Çanakçıya hizmet etmek bizim için bir onurdur. Çanakçı ilçemizde çok büyük işler yapmadık ama herkese değer verdik. Herkesi kucakladık ve sevdik. Biz elimizden geldiğince imkânlarımız nispetinde Çanakçıya hizmet etmeye çalışıyoruz.

Bundan sonra da bütün imkânsızlıklara rağmen ilçemize en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Kongremize katılan herkese teşekkür ediyorum ve İlçe Başkanımız Mustafa Karaman’a başarılar diliyorum. dedi.

Kapanış konuşmasını yapan İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, kongreye katılanlara teşekkür ederek, Çanakçı İlçesinde belediye başkanlığını kazıktan sonra ayrıca kongre yapmalarının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Belediye Başkanı Av. Tuncay Kasım’a ayrıca teşekkür eden Abdülkadir Bektaş; “Saadet Partisi olarak belediye başkanımızın yanındayız ve her zaman için ona destek vermeye hazırız. Aslında AKP hükümeti muhalif belediyelerin ödeneğini kısarak onları cezalırdığını ve ders verdiğini düşünmektedir. Bu yanlış ve sakat bir düşünce anlayışıdır. Çünkü sen aslında bunu yaparak aziz milletim dediğin insanları cezalırıyorsun. Kimsenin kimseyi cezalırmaya hakkı ve yetkisi yoktur. İnsanlar seçim yaparken veya yetki verirken benden değilse ‘onu ez, yaşatma’ diyerek seçmiyorlar, herkese her kesime eşit şekilde ‘hizmet et’ diyerek seçim yapıyorlar. Şimdi hükümet bu tür davranışlar içine girerek aslında kendi altını oymakta ve kendini bitirmektedir” dedi.

Tek liste ile girilen kongrede Mustafa Karaman ilçe başkanlığına seçildi. Yönetim Kurulu üyeleri ise, Ali Bilge, Muhammed Köse, Kerim Katırcıoğlu, Levent Bilge, Yeşim Kasım, Mesut Katırcı, Ömer Koca, Kemalettin Kostak, Adile Karaman, Şenay Bilge, Göksel Çakır ve Çilem Koca’dan oluştu.


Yayın tarihi:  3.1.2020 15:16:09
Yazdırma tarihi:  9/24/2020 1:36:52 PM