Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Bulancakta Korona Virüs Mesaisine Devam
Özet: Bulancak Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri ve önleme çalışmaları kapsamında, ilçe genelinde dezenfekte ve yıkama çalışmaları sürdürüyor.
Açıklama: 

Bulancak’ta koruma tedbirleri ile ilgili önlemler yakından takip ediliyor. Evden çıkamayan yaşlı insanlar vefa timleri tarafından ziyaret edilerek ihtiyaçları karşılanıyor. Yoğun bir mesaiyle bu zorlu günlerde vataşlarına hizmet veren Bulancak Belediyesi ekipleri; marketlerde büyüklüklerine göre; müşteri sayıları, sosyal mesafe, açılış-kapanış saatleri, fahiş fiyat ve gramaj denetimleri yaparak ve yazılı uyarı tebligatlarında bulunuyor.

İlçe de bulunan tüm çocuk parkları temizlenip dezenfekte ediliyor. Oluşturulan vefa timleri sokağa çıkma yasağı olan 65 yaş üstü vataşlarımızı ziyaret ederek ve gelen telefonları değerlendirerek ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yoğun çaba gösteriyor. Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında belediyemizin girişine dezenfektan ve ateş ölçer yerleştirdik. Görevli arkadaşlarımız vataşlarımızı yönlendirerek yardımcı oluyor...

Belediye Başkanı Recep Yakar; "Bu zorlu süreçte ekiplerimiz sizlerin sağlığı için sahada, Siz de sağlığınız için Lütfen Evde Kalın uyarısında bulunarak Vataşlarımızın kendi sağlıkları için alınan tedbirlere uymaları ve gerekmedikçe evden çıkmamaları süreci en hızlı şekilde atlatmamız açısından son derece önem arz etmektedir" dedi.


Yayın tarihi:  27.3.2020 10:20:41
Yazdırma tarihi:  10/20/2020 2:01:47 PM