Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Rahmet, Minnet ve Özlemle Anıyoruz
Özet: Merhum Başbuğ Alparslan Türkeşin vefat yıldönümü münasebetiyle MHP Bulancak İlçe Teşkilatı yazılı bir açıklama yayınladı.
Açıklama: 

Açıklamada “Türk’ün son Başbuğu MHP’nin kurucu genel başkanı merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey ilkelerine, ülkülerine ve ülkesine aşık bir dava insanıdır. Vefatının 23. yılında merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’i rahmetle, minnetle, şükranla anıyoruz. Bugüne kadar her 4 Nisan günü manevi olarak ığımız Başbuğumuzu, koronavirüs salgını nedeniyle bu yılki manevi görevlerimizi yerine getirememenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ancak merhum Başbuğumuzu her fırsatta hayırla ve hürmetle anmak, Fatihalarımızla hatırlamak hepimiz için manevi bir vecibedir. Merhum Başbuğumuz, şartlara ve olaylara körü körüne boyun eğmeyen dirayet ve şahsiyet timsalidir.

Sahip olduğu meziyetlerle, savunduğu değerlerle siyaset ve devlet hayatımızda müstesna bir yer tutmuştur. Yaktığı meşale asla sönmeyecek yaptığı zamanlar üstü çağrısı asla silinmeyecektir. “Ölürse tenler ölür canlar ölesi değil” diyerek vefatının 23’üncü yıl dönümünde merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’e, vatan ve ülkü şehitlerimize Allah’tan rahmetler diliyoruz

Mekânları cennet, ruhları şad olsun” denildi.

Haber: Bulancak Ajans

 


Yayın tarihi:  4.4.2020 12:10:46
Yazdırma tarihi:  10/29/2020 4:43:20 AM