Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Topal Osmanın Torunu Bir Tohum Ekti
Özet: TBMM İdare Amiri, AK Parti İstanbul Milletvekili, Giresun ve Pirazizin Gururu Hasan Turanın geçtiğimiz hafta açıkladığı 400 kolilik gıda yardımının 200ü memleketimize ulaştı.
Açıklama: 

Giresun Valiliği, Kızılay eliyle vekilimizin gönderdiği yardımların bir bölümünü karantina altında bulunan Çamoluk ilçesi, Karadikmen Köyünde dağıtma kararı aldı. Kalan 100 koli ise, Piraziz Kaymakamlığı öncülüğünde, Vefa Sosyal Destek Grubu ve Kızılay eliyle ihtiyaç sahibi vataşlara veriliyor.

Giresun Kızılay Şube Başkanı Murat Cansız bir açıklama yaparak: "İstanbul Milletvekilimiz, Meclis İdare Amiri Sayın Hasan Turan vekilimizin Giresun merkez ve ilçelerimiz ile Piraziz ilçemizde ihtiyaç sahibi vataşlarımıza dağıtılmak üzere 200 adet gıda kolisini şubemize vermiştir. İnsanlarımıza her zaman destek olan değerli hemşerimiz, Meclis İdare Amiri Sayın Hasan Turan&39;a Kızılay ailesi olarak teşekkür ediyorum" dedi.

Bilindiği üzere, hemşerimiz Turan, 48 bin TL&39;lik yardım yaparak ülke çapında başlatılan kampanyanın fitilini ateşlemişti...

Haber: Piraziz Haber


Yayın tarihi:  6.4.2020 12:24:03
Yazdırma tarihi:  10/27/2020 7:06:37 PM