Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Çalışanlara Kil Simidi Dağıtıldı
Özet: Giresun Belediyesi tarafından Berat Kili dolayısıyla görev başında olan güvenlik güçlerine ve sağlık personellerine Kil simidi dağıtıldı.
Açıklama: 

Mübarek gün ve gecelerde ikram geleneğini sürdüren Giresun Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından; şehrin giriş çıkışlarında, kontrol noktalarında görev yapan polis ve jarma ekipleri ile şehrimizdeki hastanelerde görevlerini canla başla yürüten sağlık çalışanlarına Kil simidi ikramında bulunuldu. Killeri kutlanıp ikramları sunulan güvenlik güçleri ve sağlık çalışanları duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise belediye olarak mübarek gün ve gecelerde ikram geleneğini sürdürdüklerini belirterek: “Cenabı Allah kabul etsin. Bu günlerde her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekir. Killer maneviyatımızın üst düzeyde olmamızı ve inancımızı daha da güçlenmesini sağlamaktadır. Tüm hemşehrilerimizin ve aynı zama tüm İslam Âleminin Berat Kil’ini kutluyorum” dedi.


Yayın tarihi:  8.4.2020 12:45:28
Yazdırma tarihi:  10/29/2020 5:42:46 AM