Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Galericiler Sitesi İçin Start Verildi
Özet: Giresuna her türlü hizmeti yapabilmek için gece gündüz çalışan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu vaat ettiği projeleri bir bir hayata geçiriyor.
Açıklama: 

Altyapı ve üstyapı sorunlarının ortadan kaldırılması yönünde başlatılan çalışmaların yanı sıra sosyal ala da birçok projeyi hayata geçirmeye hazırlanan Başkan Şenlikoğlu vaat ettiği bütün projeleri uygulamak için çalışma yürütüyor.

Adeta kentin yeniden düzenlenmesi ve çevre iller ile yarışır hale gelmesini kendisine hedef belirleyen Şenlikoğlu yeni bir müjde daha vererek, Sanayi sitesi karşısındaki eski çöp sahası ve hemen bitişiğinde bulunan eski petrol ofisi rafinelerinin yer aldığı 80 dönümlük alana müthiş bir proje uygulayacaklarını söyledi.

Yıllardır atıl durumda bulunan bu alan için planladıkları projeyi kamuoyuna açıklayan Başkan Şenlikoğlu; ‘’Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi şehrimizin doğu yakasına nefes aldıracağız. Bu alana uygulayacağımız proje içerisinde; nikah salonu, etkinlik çayırı, ekolojik gölet, tenis kortları, voleybol, basketbol ve futbol sahaları, 400 metre tartan yürüyüş pisti, galericiler sitesi, paten ve kaykay pisti, gözetleme kulesi ve çocuk oyun parkları yapacağız. Canımız şehrimiz Giresun’un her bir bölgesine hizmet götürme gayretindeyiz. Bu çok önemli projemizi de inşallah yakın zama Giresun’umuzun hizmetine sunacağız. Biz bu şehri hizmete doyurmaya kaderini değiştirmeye kararlıyız. İlk görev süremiz tamamlığında Giresun’un birçok yönden değişeceğini herkes görecek. Daha modern ve yaşanabilir bir şehir haline geleceğiz. Projelerimizde şehrimizin tarihi ve kültürel değerlerini ön pla tutacağız. Giresun ve tüm hemşehrilerimiz hizmetin en iyisine layıktır’’ dedi.

Diğer yan, Bulancak Durağı Projesi, Sahil Aydınlatma Projesi ve Kale Aydınlatma Projesi devam ederken, en kısa zama buralardaki çalışmaların tamamlanması hedefleniyor.


Yayın tarihi:  16.4.2020 11:55:36
Yazdırma tarihi:  9/22/2020 10:49:14 PM