Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Görele Belediyesi Ev Ev Bayrak Dağıttı
Özet: Görele Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutlamak için bayrak seferberliği başlattı.
Açıklama: 

Görele Belediyesi ekipleri koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında bayramı evlerinde kutlayacak olan çocuklar ve vataşların bayram coşkusunu en güzel şekilde yaşaması için ev ev dolaşarak bayrak dağıtımı yaptı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, koronavirüs salgını nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı&39;na buruk gireceklerini belirterek, bu burukluğu belediye olarak sevince dönüştürmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Gelecek nesillere daha iyi yarınlar bırakmak için çalıştıklarını belirten Erener, “Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden dışarı çıkamayan çocuklarımız ve vataşlarımızla beraber 23 Nisan Perşembe akşamı Saat: 21.00’de İstiklal Marşımızı şanlı bayrağımızı dalgalırarak okuyacağız. Çocuklarımız bayramlarını buruk geçirmemeleri için belediye ekiplerimizle beraber ev ev dolaşarak bayrak dağıtımında bulunduk. Gelecek nesillere daha iyi yarınlar bırakmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çocuklarımız, bizim geleceğimiz, yarınlarımızın umududur. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı şimdiden kutluyorum” dedi.


Yayın tarihi:  21.4.2020 12:05:10
Yazdırma tarihi:  9/22/2020 7:28:03 AM